Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
Cum pana mea ai ajuns la sublere si suruburi numai tu stii
Pai nu ai criticat acolo ca n-a facut licitatie si-a facut atribuire directa? Ti-am zis ca nu stiu ce vrei sa zici, eu atat am inteles si ti-am dat un exemplu de atribuire directa pe care am facut-o eu. As fi facut clar licitatie, ca dormeam mai linistit noaptea dar n-am stiut cum. Curtea de conturi cand va veni, n-are decat sa traga ce concluzii va vrea, eu mi-am facut treaba, sa ofer conditii unei sectii sa-si desfasoare activitatea, banii ma intereseaza mai putin cati se consuma.
Quote Originally Posted by Duba View Post
Daca se va inconjura de derbedeii care roiau in trecut pe langa Nasu' n-am facut nimic. Macar Burleanu i-a ejaculat pe fratii Becali, de exemplu, sau pe oricare alt impresar. Eu nu sunt atat de sigur ca Lupesscu nu va reinstaura vechea gasca la conducerea FRF.
Aici suntem de acord, draga Dubel. Sa ne intelegem. Eu la vremea aia am zis ca e de mizat pe Lupescu pur si simplu la pariuri. Daca o luam pe competente, sa stii ca nu m-am schimbat in ultimii 4 ani, tot cu Burleanu cred ca e mai bine. Imi place omu asta, e inteligent si se vede clar. Sper sa-si si foloseasca inteligenta in scopuri mai bune decat ar face-o altii, asta e tot ce-am spus si ce zic si azi. Sper sa castige desi sincer fotbalul feminin nu prea ma intereseaza, dar imi plac proiectele lui de centre de excelenta despre care vad ca nu vorbeste nimeni, despre bani investiti in juniori si-n tineri, etc. Aici trebuie investit si in gazoane noi care sa reziste la o ninsoare amarata, pe care astia sa joace inca de mici.