View Poll Results: Cine va fi noul presedinte al FRF?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Burleanu

    6 85.71%
  • Lupescu

    1 14.29%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 63

Thread: Alegeri FRF

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cum pana mea ai ajuns la sublere si suruburi numai tu stii
    Pai nu ai criticat acolo ca n-a facut licitatie si-a facut atribuire directa? Ti-am zis ca nu stiu ce vrei sa zici, eu atat am inteles si ti-am dat un exemplu de atribuire directa pe care am facut-o eu. As fi facut clar licitatie, ca dormeam mai linistit noaptea dar n-am stiut cum. Curtea de conturi cand va veni, n-are decat sa traga ce concluzii va vrea, eu mi-am facut treaba, sa ofer conditii unei sectii sa-si desfasoare activitatea, banii ma intereseaza mai putin cati se consuma.
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Daca se va inconjura de derbedeii care roiau in trecut pe langa Nasu' n-am facut nimic. Macar Burleanu i-a ejaculat pe fratii Becali, de exemplu, sau pe oricare alt impresar. Eu nu sunt atat de sigur ca Lupesscu nu va reinstaura vechea gasca la conducerea FRF.
    Aici suntem de acord, draga Dubel. Sa ne intelegem. Eu la vremea aia am zis ca e de mizat pe Lupescu pur si simplu la pariuri. Daca o luam pe competente, sa stii ca nu m-am schimbat in ultimii 4 ani, tot cu Burleanu cred ca e mai bine. Imi place omu asta, e inteligent si se vede clar. Sper sa-si si foloseasca inteligenta in scopuri mai bune decat ar face-o altii, asta e tot ce-am spus si ce zic si azi. Sper sa castige desi sincer fotbalul feminin nu prea ma intereseaza, dar imi plac proiectele lui de centre de excelenta despre care vad ca nu vorbeste nimeni, despre bani investiti in juniori si-n tineri, etc. Aici trebuie investit si in gazoane noi care sa reziste la o ninsoare amarata, pe care astia sa joace inca de mici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai da sigur, asta pentru ca-n Romania e mai bine privit hotul decat cel care-l denunta!
    Cum ti-ai permis sa-l denunti tocmai acum, nu ti-e rusine?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si a sosit marea zi! Ce se mai aude fratilor, ca-s la scarbici?


    Lupescu tot mare favorit e cu cota de 1.50 si Burleanu cu 2.40?


    Hai underdogu' Burleanu, you can do it! You can fend off the dog attack!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si a sosit marea zi! Ce se mai aude fratilor, ca-s la scarbici?


    Lupescu tot mare favorit e cu cota de 1.50 si Burleanu cu 2.40?


    Hai underdogu' Burleanu, you can do it! You can fend off the dog attack!
    pai si tu postezi de la job?
    al dreq bugetar,pune mana si mai schimba si tu cate o garnitura acolo,macar asa de ochii lumii...apropo,am o punga in plus care nu-mi apare pe stoc,DN 40,te intereseaza?

    bai,cine-i Dragan ala si de ce candideaza?
    granita la Orsova!

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai si tu postezi de la job?
    Se posteaza si din alta parte!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    doar in caz de forta majora...de exemplu daca moderatorii devin abuzori si te ameninta ca daca pui o singura virgula pe sectiunea lor iti iei automat ban...bine,eu personal nu cred ca exista asa ceva,era un caz ipotetic...
    granita la Orsova!

  8. #29
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Florin Prunea si Cristi Balaj, au facut un pas in spate pentru a-l sustine pe Lupescu.
    Gabi Firea si Dragnea au facut un pas inainte pentru a-l sustine pe Lupescu.

    Mare mizerie fotbal+ polititica = voma

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si zBurleanu a vomat pe ei!



    Bravo bai zBurleanule, le-ai dat cu flit tuturor astora din "generatiile de aur si argint"!
    Si inca o data se dovedeste ca inteligenta nu are nevoie de practica, ea insasi este practica!
    Asa cum eu cunosc mai mult tenis decat cunosc 99.99% dintre cei care au jucat tenis, desi n-am jucat niciodata, asa i-a dat clasa zBurleanu parlitului asta de megaFITZE, megaFIFA pardon!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa ne pișăm cu jet pe generatia de aur (?) si pe aceasta cotârlă lesinata numita lupescu, lingău pesedist care s-a vandut ca o tarfa pt a parveni in cel mai josnic mod! Felicitari Burleanu, sa ne pisam pe pesedisti si v-asteptam la alegerile generale, pt muia cea mare!

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Copil din flori Burleanu asta, ca Jon Snow, rupe tot!



    Dl. Ilie Dragan, ZERO (0) voturi!
    Marcel Puscas - 8 voturi!
    Ionica Lupescu - 78 de voturi!
    Razvan Burleanu - 168 de voturi!



    Praf i-a facut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Repet, ne pisam pe generatia de aur si tot ce inseamna ea. Bursucul isteric -sclavul antifotbalului, regele blatului, baciul pârnăist, prulea cel golan si merele de haur, ilie tigănie -marelr analist de tocșou, alti atarnatori fara servicii care se si vedeau in functii inalte. Luati cu paine, sclavi pesedisti!

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Burleanu: "Trebuie sa recunosc ca desi n-a fost chiar un fleac, i-am ciuruit!"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ahaha, ce moie inghit acum fituicile si latrinele care au facut sluj si au dat lupescul castigator cu 70%!

  15. #36
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    mare porcarie,oricum...
    noroc ca nu ma intereseaza Nationala Romaniei,daca era a Banatului era altceva...atunci mai da,mai ma agitam,mai puneam un pic de suflet...
    granita la Orsova!

  16. #37
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    bine Burleneeeee! vezi Lupeasco, tarfa profitoare mica, ce se intampla cand iti asociezi muianu cu penali pesedisti? ciume jegoase ce sunteti....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #38
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Irelevant...cu Burleanu, cu Lupescu, cu Contra cu Galca etc...nu ne calificam la nici un turneu final mult timp de acum incolo...la mondial cred ca facem lejer 40-50 de ani
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu facem ca se schimba formatul, calificam acolo jumade Glob si prindem si noi ca la Euro!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    of, offf! ce mai ranjea ieri nespalata:


    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/foto...sd-537427.html

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ar fi castigat Lupescu daca nu s-ar fi asociat cu PSD! Prostanacul si-a dat singur cu firma-n cap!
    Toata lumea care are peste 2 neuroni functionali consecutivi, in acest moment uraste PSD-ul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Azi fotbalul romanesc a pierdut!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •