View Poll Results: Romania - Suedia

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    1 100.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 23

Thread: Amical Romania - Suedia

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0

    Amical Romania - Suedia

    Meciul va avea loc pe 27 martie pe noul stadion Ion Oblemenco din Craiova.

    https://www.onlinesport.ro/fotbal/ec...aign=last-news

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Acolo s-au gasit sa-l joace?

    Sa convoace cati mai multi de la CSU, sa-si rupa ei picioarele.

    Asta ne trebuie acum, un amical cacacios pe un teren cacacios?
    La ultimul meci, cel cu Olanda, au fost convocati 6 stelisti. Cel putin Budescu, Tanase si Pintilii nu scapa nici acum...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Sa-l rupa pe Budescu, restu sunt jucaraie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Caca-m-as in gura lui, i-a luat pe Benzar, Pintilii, Man si Budescu. Nu l-a mai luat pe Tanase.
    Hai sa zic, are cine sa joace in locul lui Man, dar sa nu se accidenteze Pintilii, Budescu si Benzar.

    Aici si Pintilii e de vina, are 33 de ani. De ce nu se retrage de la nationala asta de cakat? Europa, Campionat si Nationala, e deja prea mult.

    Ionele, pe Ionita nu-l vad pe lista lu' Contra. Acum o sa zici ca si asta-i prost ca nu-i recunoaste talentul ala invizibil?
    Ionita a debutat la nationala la aproape 23 de ani. Man e convocat la 19. Tot spui tu sa vedem care ajunge mai departe, dar momentan, Man e la nivelul lui desi e cu 4 ani mai tanar.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Suedia: 12. Johnsson - 16. Larsson, 18. Jansson-cpt., 14. Helander, 6. Hult - 21. Durmaz, 15. Fransson, 13. Hiljemark, 19. Sema - 11. Guidetti, 22. Kiese Thelin

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Ce facem aici? Ne calificam?
    Nu de alta dar eu ma uit la Germania - Brazilia
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Inspirat Contra cu Rotariu! Eu nu l-as fi chemat p-asta nici sa-mi stearga banca de rezerve de praf!
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce facem aici? Ne calificam?
    Nu de alta dar eu ma uit la Germania - Brazilia
    Pai nu stii tu ca Brazilia ar plange de ciuda noastra daca ar conta doar amicalele?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Inspirat Contra!
    Il vrei la rapid???

    Oh, wait....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Gicu Grozav! De cand e Contra, meci de meci a jucat foarte bine! N-are cum lipsi din primu 11.
    Ce e impresionant la Grozav asta e ca e bun nu doar in amicale! O trasatura foarte rara a fotbalistului roman!
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Il vrei la rapid???

    Oh, wait....
    Daca nu-l convoaca pe Ionita, n-are decat sa-mi suga paula si el, si Petrescu si Sevilla dar nu conteaza ce vreau ca rapidist aici, aici conteaza ce vreau ca roman! Tu nu prea le-ai p-astea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Si ce vrei tu ca roman?
    Stai cu sufletul la gura pentru calificarea asta?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ma bucur de meciurile noastre bune, adica ma bucur doar la amicale!



    panaraMan!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Apropo, pentru noi astea 2 meciuri au fost turneul final, normal c-am dat totul! Am iesit campioni!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai in amicale suntem zei. Cand ne ia adversarul in serios apar problemele

    Singurul lucru bun in meciul asta e ca n-a cazut cosmelia sa ne omoare valorile!
    Last edited by Hingherul; 28th March 2018 at 00:34.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #14
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Bineinteles ca e usor pentru nationala sa castige cand in echipa sunt unii ca Grozav, Anton, Nedelcearu, Roti si nu jucatori de la echipe de cacao, ce se gandesc sa isi dea tricoul jos daca marcheaza si sa isi bage p..a in ea de calificare la un Campionat European

  15. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Inspirat Contra cu Rotariu! Eu nu l-as fi chemat p-asta nici sa-mi stearga banca de rezerve de praf!
    Cand face vreun antrenor o mutare cu care nu esti de acord, ii faci retardati, prosti, etc.
    Lasa si tu putin loc de modestie ca nu te pricepi ca ei. Orice echipa ar retrograda cu tine ca antrenor.

    Nu m-am uitat la meci. N-am auzit nimic de jucatori accidentati, asa ca a iesit bine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cand face vreun antrenor o mutare cu care nu esti de acord, ii faci retardati, prosti, etc.
    Lasa si tu putin loc de modestie ca nu te pricepi ca ei. Orice echipa ar retrograda cu tine ca antrenor.
    Ti se pare. Doar cand treaba e evidenta. Sa-l bagi pe Keseru titular inseamna sa-ti bati joc de tine, ca si cum ar fi sa-l bagi pe Stanciu in oficial. Pai mai slab decat ala in oficiale n-am vazut niciodata jucator, nici macar pe Florescu, ala era zeu chiar. Cu mine antrenor echipa ar juca decent macar in oficiale, eu nu as baga retarzi in teren, doar jucatori cu coloana vertebrala, chiar daca n-au o valoare prea mare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,403
    Reputatie
    1
    Cred că cel mai important lucru la acest amical a fost că 10-15000 de oameni l-au înjurat pe puČ™tiul MitriČ›ă Č™i pe toČ›i sclavii lui Rotaru Č™i ai clonei, mai ales foČ™tii jucători ai adevăratei Univ. Craiova vînduČ›i olguČ›oilor.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Dexter, eu sunt de acord cu tine cu conditia sa citesc ce postezi. Deocamdata e foarte dificil
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Eu sunt de acord cu el chiar daca posteaza asa, daca ar si posta corect, as fi de acord X 2!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,403
    Reputatie
    1
    Se vede ca nu scoate Herr Cusnarencu bani din forumul asta muribund, altfel ar fi creat de mult posibiliatea de a scrie in lupa mea cu diacritice...

  21. #21
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sper ca nu vom avea acelasi bulan si in meciurile oficiale, pt ca realmente aceasta nationala penibila, condusa mizerabil de cordaciul Laurei Andresan, nu joaca absolut nimic. Vreo 5 ocazii de singur cu portarul, ratate de izdraelieni si suedeji, il fac mare deocamdata pe acest peltic minuscul, dar asta nu va dura la infinit. E timpul limbilor pro buci, slujul pe care il fac cloncanii din presa de cancan sportiva atunci cand baetii se intorc barbati de pe teren. Putintica rabdare.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •