Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
Un trofeu pentru Chelsea. As fi preferat locul 4 și sa pierdem finala.
V-as fi oferit eu locul pentru Champions League in detrimentul cupei Angliei.Oricum,Mourinho nu va face mare branza nici in sezonul viitor in Champions League.Mai bine,preferam loc de Europa League fiindca existau sanse mai mari sa luam trofeul ...ce pl lu' Lucius

Ma uit la Memhpis Depay ala ce sezon fabulos are la Lyon...e al 4-lea golgheter in campionat si are o multime de pase decisive.Inca un jucator foarte bun de care Mourinho si-a batut joc caca-m-as in capul lui.Mai nou,vrea sa il dea si pe Martial care are cam acelasi profil.Am o scarba de neinchipuit...valuri de voma emana stomacul meu...sper sa isi ia Mourinho niste vasle puternice si o barcuta ca am atata voma de la scarba ce-o eman incat vars un ocean.

Mi-as pl in el de antrenor retardat.In cupa ligii te elimina Bringhton parca,in CL Sevilla iar in finala Chelsea,o echipa semi-paralizata.Hai ca in campionat nu aveam cum sa ii ajungem pe City chiar daca nu ne incurcam cu unele echipe si de locul 2 sunt multumit insa la ce stil de joc avem imi vine sa vomez si sa bes incontinuu.


Cum plm sa-l dea pe Memphis Depay....el si cu Matial in echipa si cu Lukaku faceam tripleta cum are Liverpool.Abia astept sa plece Muinho..sper sa il dea afara sefii neaparat.Ai jucatori asa de buni si practici un joc atat de urat.Macar as intelege daca,castiga un trofeu dar am luat o mare m.u.ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Nu mai e nimic de zis..nici nu mai sper nimic.Degeaba o sa cumpere in vara alti 3-4 jucatori buni daca sistemul ala infect le sterge din calitati.

ggmu !!!