View Poll Results: Gaz Metan - FCSB 1-2

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    1 20.00%
  • X

    1 20.00%
  • 2

    3 60.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: Etapa 23: Gaz Metan - FCSB 1-2

  1. #43
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Dario ,relax.
    E mai mult decat clar ca daca Steaua nu ar fi avut langa ea pe GgB era... ...nu stiu unde era.Sigur, nici un om normal nu prea poate fi deacord cu metodele si "tehnica" lui Gigi dar pana una alta, si uitandu-ne in jur, ar trebui sa ii fim recunoscatori pentru ce face la Steaua.
    Si chiar daca nu suntem deacord cu el mereu, macar noi,suporterii Stelei ,sa nu il mai balacarim ...prea rau , o fac altii si pentru noi
    Si te asigur, 95% din ei o fac din invidie...MAINE daca ar baga Gigi bani in cluburile lor ,toti aia 95% ar sta la coada la palat la el sa-i faca o felatie

    Sa vezi acum...ca hau ca zbau ca sa moara ca sa faca ca io nu...crede-ma ,TOTI ar zice sarumana sa aibe un Gigi la club in vremurile astea
    Numai bine!
    Felicitari Ilulian! Mai bine de atat nu cred ca se poate explica de ce Gigi nu trebuie, cum bine spui, balacarit. Steaua a tinut steagul sus in Europa, iar in tara a castigat cat a fost lasat. Au fost extrem de multe forte care n-au dorit ca hegemonia Stelei sa fie mult mai lunga, asa cum era normal si cum merita.

    N-am avea nicio garantie ca daca ar fi adus un antrenor mai cu staif acum eram peste CFR in clasament. Eu mi-aduc aminte ca l-am avut pe Levi, evreul care a antrenat Urziceniul inainte sa vina la Steaua si castigase 2 campionate in tara natala. Si ce-am facut in acel an????? Mai nimic, in ciuda faptului ca avusesem si atunci o campanie de transferuri f. buna.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #44
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Sunt cat se poate de calm mai Iulian. Mai putin subpodarul asta cu jugulara sangerand... nush de ce dar am impresia ca-i suferind.

    edit.
    Mai Duba, eu nu inteleg de unde atata deranj cand il iau in cardan pe gigione??!! Se crede Dumnezeu, omule, si nu este. Se da credincios si nu este, mai exact un borfas de duzina de cea mai joasa speta. Aveti impresia ca nu se putea gasi o cale de mijloc cu alti borfasi din armata, cum sa schimbi omule numele Stelei cu initiale de aragaz??!! Cum sa nu-l injur pe cretin?
    Last edited by delaoltenia; 4th February 2018 at 21:14.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Cu Gigi slabe sanse sa mai aveti un antrenor bun. Cine ar vrea sa vina la echipa cand se stie clar ca patronul se baga peste el?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •