View Poll Results: Gaz Metan - FCSB 1-2

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    1 20.00%
  • X

    1 20.00%
  • 2

    3 60.00%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 45

Thread: Etapa 23: Gaz Metan - FCSB 1-2

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    In apararea lor se poate zice ca terenul a fost slab.
    Stii cum e cu gazonul, echilibreaza valorile daca e naSOL!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Ambele au fost slabe dar una a castigat. Cum vine asta?

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Aia de n-a avut nici o bara a castigat impotriva aleia de-a avut 3 bari care trebuia sa beneficieze si de om in plus. Bulan plus arbitru draga Leo, vechea explicatie. Chiar si asa idiotu ala de gazar putea egala dintr-un metru cu poarta goala, in loc sa suteze paralel cu poarta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In apararea lor se poate zice ca terenul a fost slab.
    ai vazut tu un teren neslab? vorba lui Cip

    In Romania avem terenuri ... multe. Unele chiar se schimba cu armata iar proprietarul cioban devine miliardar
    Apoi cica e stelist
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Hai sa nu facem exces de zel parizianule c-am vazut unu-n Franta de-ti picau plombele! Daca nu ma insel chiar la Strasbourg, unde n-ati fost instare sa dati un gol si era sa va rupeti gaturile. Ti se pare intamplare?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Astept analiza meciului facuta de Sevilla.

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Steaua a jucat cat a avut nevoie, cu CFR va juca mai bine si va castiga, si apoi si tltul lejer!
    Mai ai nevoie sa astepti? Ti-am facut eu un scurt rezumat, cine stie cat mai ai de asteptat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Astept analiza meciului facuta de Sevilla.
    Cu alte cuvinte "pe ei, pe mama lor"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Am castigat mai greu decat ma asteptam, dar am castigat. Apararea este neomogena, si intr-un fel este normal, avand in vedere ca cei 2 fundasi centrali au jucat pentru prima oara impreuna sau, ma rog, a treia daca punem la socoteala ultimele 2 meciuri amicale. Am avut mai multe ocazii in afara celor 2 goluri, mai multe suturi pe poarta, posesie mai buna, deci nu se poate spune ca n-am castigat meritat. Doar frustratii si cei care n-au vazut meciul pot spune altceva.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #31
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Cum, bre, de la ăstia asteptăm noi al 27-lea titlu? În afară de Găman si Pintilii si cele cateva sclipiri ale lui Budescu, ce-am văzut? Păi, jucătorii de zeci si sute de milioane s-au chinuit cu echipa second-hand din Medias! Orice minge aruncată în careul stelist e pericol maxim. Mijlocul se bâlbâie si-n atac si-n apărare. Alibec a marcat, în sfârsit dar a avut grijă să ia un cartonas care face să jucăm fără vârf tocmai împotriva celei mai compacte apărări. Cine să treacă de zidurile ridicate de Bursuc în fata portii lui Arlauskis? Firavii Man si Tănase? Mos Filipe e mai proaspăt decât mult mai tinerii lui coechipieri, dar în el să ne fie speranta?

    Hai, că m-am enervat rău! Dar, vorba aia, speră ei spartanii că prind play-off-ul, chit că le suflă si Iasii-n ceafă, si să nu m-astept eu la o minune mai mare ca aia de la Liberec?

    Si să nu mă-ntrebati de Lazio. Nu răspund decât în fata Marii Adunări Nationale!


    Andrei Sava
    Blog Sam Murray - 03 Februarie 2018

    https://sammuraysports.wordpress.com...u-asta-dicane/
    Last edited by delaoltenia; 4th February 2018 at 17:44.

  11. #32
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Golul doi reusit de Denis Alibec n-a fost tocmai regulamentar, conform spuselor lui Ion Craciunescu.

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/vide...cu-531983.html

  12. #33
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Prostioare marca GSP. Nici ei nu cred ceea ce au scris, dar avand in vedere ca frustratii, se stiu ei care, abia asteapta astfel de articole ... oamenii se conformeaza si scriu si ei pt. acestia.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #34
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Adica mint poporul cu gazeta.

  14. #35
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ai vazut ca te-ai prins!!! Bravo! Felicitari!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #36
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Daca acim ca ati castigat te porti asa urat, oare cum o sa reactionezi saptamana viitoare cand o sa va bata clujenii? Doar nu joaca nici Gnohere si nici Alibec.

  16. #37
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu-ti mai face iluzii ca sa n-ai deziluzii. Steaua va bate si CFR-ul si se va instala pt. totdeauna pe primul loc. Asa ca voi fi fericit si ma voi simti bine, vorba cantecului.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #38
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Bravo, leuto! Nu intra o saptamana iar atunci cand o face jigneste pe cei care il injura pe gigione. In alta ordine de idei, fmm GgB!

  18. #39
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Asadar, il jignesti pe cel care-ti hraneste acest hobby/microb. Unii ar putea crede ca ai probleme de logica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #40
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Tu ai probleme de logica. Eu nu neg faptul ca fara banii lui gigione Steaua ar fi fost in situatia celor de sub podul ala dar tot gigione este cel care-si bate pla de milioane de suporteri. Vin cu argumente dar nu o lungesc cu tine ca o fac degeaba. Doar atat intreb, unde eram acum cu un antrenor profesionist si nu cu carpa de Dica pe post de intermediar intre A1 GgB si jucatori?

  20. #41
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Dario ,relax.
    E mai mult decat clar ca daca Steaua nu ar fi avut langa ea pe GgB era... ...nu stiu unde era.Sigur, nici un om normal nu prea poate fi deacord cu metodele si "tehnica" lui Gigi dar pana una alta, si uitandu-ne in jur, ar trebui sa ii fim recunoscatori pentru ce face la Steaua.
    Si chiar daca nu suntem deacord cu el mereu, macar noi,suporterii Stelei ,sa nu il mai balacarim ...prea rau , o fac altii si pentru noi
    Si te asigur, 95% din ei o fac din invidie...MAINE daca ar baga Gigi bani in cluburile lor ,toti aia 95% ar sta la coada la palat la el sa-i faca o felatie

    Sa vezi acum...ca hau ca zbau ca sa moara ca sa faca ca io nu...crede-ma ,TOTI ar zice sarumana sa aibe un Gigi la club in vremurile astea
    Numai bine!
    Free Sevilla!!!!

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Nu stiu unde ar fi fost FCSB, Steaua insa e fara Becali in Liga a 4-a.
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu-ti mai face iluzii ca sa n-ai deziluzii. Steaua va bate si CFR-ul si se va instala pt. totdeauna pe primul loc. Asa ca voi fi fericit si ma voi simti bine, vorba cantecului.
    Tre sa bata si CFR-ul o data si o data.
    Ionitza deja v-a batut o data anu asta, mai vine una si ma voi simti bine iar, vorba ta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •