View Poll Results: Sepsi - ACS Poli Timisoara 1-0

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    1 16.67%
  • X

    2 33.33%
  • 2

    3 50.00%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 115

Thread: Etapa 23: Sepsi - ACS Poli Timisoara 1-0

  1. #85
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    trebuie sa ne oprim din postat aici,imediat facem mai multe pagini decat pe Dinamo-Craiova...
    granita la Orsova!

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu, Forje e transferul ideal, eu l-as pune pe emblema clubului,ii defineste perfect!


    APP de dinamo -csuc, mi-as fi dorit un duel forje-barbut, alt kakat care a visat sa joace la olteni dar care freaca banca.Io nu inteleg cum plm putem sa crestem asemenea caractere de kakat aici!
    Last edited by Tim; 5th February 2018 at 15:47.

  3. #87
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Leo , tu ce servesti? Daca gunoiul ala mic ajungea la Timisoara ,eu personal intram pe teren si ii scuipam in gura. Aceiasi soarta va avea si tiganusul ala mic care a plecat la Cluj doar pentru ca un oltean flamand a dorit sa scoata profit pe el imediat.
    Te-au scutit de un mega scandal. Ai revenit la sentimente mai bune fata de Robu si mergi la meciuri?

  4. #88
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu, Forje e transferul ideal, eu l-as pune pe emblema clubului,ii defineste perfect!
    Ce????
    Si cu Corpodean ce facem?
    "INTERZIS"!

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Te-au scutit de un mega scandal. Ai revenit la sentimente mai bune fata de Robu si mergi la meciuri?
    am uitat de cand nu l-am mai deranjat pe robu la T0. Sper ca acum se simte bine intre militieni si alti atarnatori care ii populeaza mediul pupincurist! Eu sunt suporter poli si nu am ce cauta intre aia!

  6. #90
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Locul tau e la T2.

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ai si tu dreptatea ta.Acolo e farmecul,dar cand sunt si ceilalti prieteni acolo.Ca si toata societatea romaneasca si societatea polista a fost impartita si antagozinata.Eu mergeam la fiecare meci "fie vreme buna, fie vreme rea..." . Vazand ca lumea s-a divizat, am preferat ca macar sa nu imi bata soarele la 40 de grade ( ca doar noi suntem prosti si jucam de la 5 ,vara) sau sa nu ma ploua sau sa ma ninga iarna ( doar noi suntem singurii prosti care jucam la minus 10 grade de la 21 ).Intelegi mai Leo ce zic eu aici? Si uite asa s-a dus pe pwla tot fenomenul fotbalistic din tara si ne uitam la tv la sepsi, la concordia, la voluntari, la branesti, la otopeni..............

  8. #92
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Inteleg perfect ce spui. La Poli - CFR Cluj 4-3, am stat in soare la T2, o caldura greu de suportat. La Poli - Dinamo am inghetat realmente si am fost imbracata gros. Dealtfel m-am si racit si a trecut destul de greu. Am stat si la T1, acolo e acoperit dar si curent mult. Nu se merita.

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mircea sandu e liber,"Justitia" pe care o apara hastagii nu il deranjeaza cu nimic,sekuristul care a venit in locul lui nu a facut decat sa ii continuie politica......


    atunci cine se mai mira ca suporterul roman nu mai e interesat de fotbal?
    Last edited by Tim; 5th February 2018 at 16:20.

  10. #94
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Au disparut echipe cu traditie si multi suporteri in spate. Stadioanele sunt lasate in paragina. Un pahar de suc sau apa minerala costa 5lei cat o sticla de 2 l. Spectacolul din teren lipseste de cele mai multe ori. De ce sa mai mergi la stadion?

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    vezi mai Leo ca imi dai dreptate?totul a devenit murdar si departe de interesul suporterului. cand crezi tu ca in Romania vom mai ajunge ca in anglia ,ca in 1 ianuarie sa vedem in stadion de 20000 de spectatori din liga -3 sa fie plin? ca oamenii sa mearga la un spectacol? cine crede ca cu echipe sepsiste comunale poate sa revigoreze acest fenomen?


    UNDE E JUSTITIA PWLII N ACEST CAZ? DE CE MIRCEA SANDU, DRAGOMIR, MARIUS STAN sunt in libertate?


    in cazul cu oteleul galati s-au furat peste 20 de milioane de dolari. de ce nimeni nu il intreaba pe sandu cum ii cheltuie?
    Last edited by Tim; 5th February 2018 at 16:36.

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Uite Leo, ce ziceam:l-au demis pe Popa. Nu e un mare antrenor dar e un impecabil psiholog, a reusit cu un lot de nulitati si cu sprijin financiar zero sa faca performante remarcabile. Nu Popica e problema la aceasta echipa ci paranoicul de primar.Pana acum am tacut, acum nu o sa o mai fac. Acest narcisist trebuie stopat, omul e bolnav!

  13. #97
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Uite Leo, ce ziceam:l-au demis pe Popa. Nu e un mare antrenor dar e un impecabil psiholog, a reusit cu un lot de nulitati si cu sprijin financiar zero sa faca performante remarcabile. Nu Popica e problema la aceasta echipa ci paranoicul de primar.Pana acum am tacut, acum nu o sa o mai fac. Acest narcisist trebuie stopat, omul e bolnav!
    Bai vagabondule, faci politica si aici, PSD-ist ordinar! Ce a fost tac-tu ma, activist de partid sau se.curist? Pisa-m-as pe tine de nulitate absoluta!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #98
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Poftim ?

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Repet:toata lumea are dreptul sa isi exprime liber opinia.

  16. #100
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    vezi mai Leo ca imi dai dreptate?totul a devenit murdar si departe de interesul suporterului. cand crezi tu ca in Romania vom mai ajunge ca in anglia ,ca in 1 ianuarie sa vedem in stadion de 20000 de spectatori din liga -3 sa fie plin? ca oamenii sa mearga la un spectacol? cine crede ca cu echipe sepsiste comunale poate sa revigoreze acest fenomen?


    UNDE E JUSTITIA PWLII N ACEST CAZ? DE CE MIRCEA SANDU, DRAGOMIR, MARIUS STAN sunt in libertate?


    in cazul cu oteleul galati s-au furat peste 20 de milioane de dolari. de ce nimeni nu il intreaba pe sandu cum ii cheltuie?
    Nu vom vedea prea curand stadioane arhipline in Romania. Si putin probabil de sarbatori.

  17. #101
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Nu vom vedea prea curand stadioane arhipline in Romania. Si putin probabil de sarbatori.
    o sa ai stadioane pline la csucistii olteni si la fecesebisti cand joaca in Europa...ocazional la fecesebisti si pana se termina emulatia cu noul stadion la ceilalti...
    granita la Orsova!

  18. #102
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Nu cred asa ceva.

  19. #103
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,274
    Reputatie
    1
    stai sa-i vezi cu Lazio...
    granita la Orsova!

  20. #104
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    La finala Cupei cu Rapid, stadionul DP a fost arhiplin, pana si culoarele de acces au fost pline. De atunci eu nu am mai vazut un stadion plin la noi. Poate doar Craiova la inaugurare.

  21. #105
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Asa e.Duba nu jigneste neprovocat!
    Bannati-l pe Tyler va rog

    App de jigniri, cine modereaza pe aici?Ca na...pnm...bye bye Duba macar cateva zile?Daca tot s-au tolerat unele bannari ale lui Paul pe motiv de hingherism!
    Vedeti cum se duce forumul pe...apa?
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •