View Poll Results: Dinamo - CS U Craiova 2-2

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    2 28.57%
  • X

    4 57.14%
  • 2

    1 14.29%
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 156

Thread: Etapa 23: Dinamo - CS U Craiova

  1. #85
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma, ti-am dat una peste bot pt. ca aberezi/ minti la greu si nu-i frumos. Forumul/thread-ul acesta este pt. a informa si a dezbate corect orice problema fotbalistica. E adevarat insa ca voi, copiii de militieni, aveti dezinformarea in sange. Deh, asa sunteti invatati di frageda pruncie.
    Ba, iti las link-ul de la meciul de atunci:

    https://www.youtube.com/watch?v=f_DRZX--Jc4

    Vrei sa dezbatem clipul sau o sa zici direct ca e trucat?
    Si-a batut copilul joc de voi pe unde v-a prins si o sa o faca in continuare.

    Mai usor cu acuzatiile ca nu am citit aceleasi carti

  2. #86
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0

  3. #87
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Discutia era despre Torje, prezenta fundasului de fier al reprezentativei nationale e total irelevanta

  4. #88
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Ba, iti las link-ul de la meciul de atunci:

    https://www.youtube.com/watch?v=f_DRZX--Jc4

    Vrei sa dezbatem clipul sau o sa zici direct ca e trucat?
    Si-a batut copilul joc de voi pe unde v-a prins si o sa o faca in continuare.

    Mai usor cu acuzatiile ca nu am citit aceleasi carti
    Copile fara minte, ai scris ca Torje a dat gol dintre Gardos si Chiriches, ceea ce e o aberatie, dezinformare, minciuna, cum vrei sa-i spui. Acest lucru am contestat, mai precis ca Chiriches nu era la Steaua in acel an. Acea faza in care Torje a dat gol n-are nicio relevanta. De altfel, dinamo cu acea victorie n-a castigat nimic, nici macar n-a terminat inaintea Stelei in clasament. De altfel, cat a fost aceasta basinica de fotbalist la voi n-ati castigat niciun trofeu. Ba mai mult, v-am tras-o in finala cupei, la Brasov, iar fetita Torje, cel care canta, este ca mai tii minte, 'Steaua-i numai una', plangea de mama focului dupa acea finala.


    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Va ca-ti da peste bot, la figarat desigur, si prietena ta Leo.



    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Discutia era despre Torje, prezenta fundasului de fier al reprezentativei nationale e total irelevanta
    Pervers ca orice copil de meletean.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #89
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Torje nu e piticul ala poreclit si "Lindicu' Laurei Andresan"?
    Daca e ala sa vezi ce boceli o sa traga ca nu se califica rasii in play off

    Despre meci nu ar fi mult de spus. Se intalnesc doua non valori. Probabil se va termina egal. Oricum, se anunta meci anost, la nivel de liga a doua

    O clona si o hariciumba
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #90
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Craiova ataca cu Mitrita si Barbut. 3 m inaltime amandoi.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  7. #91
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Copile fara minte, ai scris ca Torje a dat gol dintre Gardos si Chiriches, ceea ce e o aberatie, dezinformare, minciuna, cum vrei sa-i spui. Acest lucru am contestat, mai precis ca Chiriches nu era la Steaua in acel an. Acea faza in care Torje a dat gol n-are nicio relevanta. De altfel, dinamo cu acea victorie n-a castigat nimic, nici macar n-a terminat inaintea Stelei in clasament. De altfel, cat a fost aceasta basinica de fotbalist la voi n-ati castigat niciun trofeu. Ba mai mult, v-am tras-o in finala cupei, la Brasov, iar fetita Torje, cel care canta, este ca mai tii minte, 'Steaua-i numai una', plangea de mama focului dupa acea finala.




    Va ca-ti da peste bot, la figarat desigur, si prietena ta Leo.





    Pervers ca orice copil de meletean.
    bine, treaba mea aici e gata...e vorba aia: "Daca de mic esti prost, cand esti mare numa' te joci"

  8. #92
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Echipele de start:

    Dinamo: Branescu - Romera, Nedelcearu, M. Popescu, Nica - Mahlangu, Monroy - Hanca (cpt.), Nistor, Pesic - Nemec

    CS U Craiova: Calancea - Screciu, T. Ferreira, Briceag - Martic, Zlatinski (cpt.), Mateiu, Bancu - Barbut, Mitrita, Gustavo

  9. #93
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    bine, treaba mea aici e gata...e vorba aia: "Daca de mic esti prost, cand esti mare numa' te joci"
    dinamovist de mic!
    Last edited by delaoltenia; 4th February 2018 at 20:41.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #94
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Clau7
    Ai sustinut cateva postari mai sus ca Torje a dat gol dintre Gardos si Chiriches ..Duba te-a contrazis si ti-a demostrat ca ai mintit sau ca ai vorbit fara sa cunosti fenomenu`
    Acum spui ca "treaba ta aici e gata" ...care a fost treaba ta de fapt ? Explica-mi si mie ca sa putem sa ramanem prieteni in continuare te rog.
    Free Sevilla!!!!

  11. #95
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ce sariti asa pe Clau? Important este ca-si aminteste de golul lui Torje. A gresit cu Chiriches, ei si ce?

  12. #96
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    hotegan arbitraj pro echipa din haznaua aia. penalty pentru echipa p$d craiova.

  13. #97
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Hahaha, pai ce ati facut Azoricilor?

    Plandge, Torje, plandge...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #98
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Duba te-a contrazis si ti-a demostrat ca ai mintit sau ca ai vorbit fara sa cunosti fenomenu`.
    Nu numai l-a contrazis. Mai l-a si "felicitat" cu genul "copil fara minte" si alte dubisme
    Daca s-ar abtine ar fi chiar interesant de vorbit cu el deoarce stie fotbal si istorie.
    Leo ar zice chiar ca e deosebit
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #99
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ironii fine delaparis!

  16. #100
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Leo zice ca te cam plictisesti.

  17. #101
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Leo zice cam prost de la o vreme

    Nu prea am timp sa ma plictisesc din pacate dar ma opresc aici deoarece vad ca ia Dinamo gol cand postez pe thd asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #102
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    delaoltenia zice ca nu prindeti playofful.

  19. #103
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu numai l-a contrazis. Mai l-a si "felicitat" cu genul "copil fara minte" si alte dubisme
    Daca s-ar abtine ar fi chiar interesant de vorbit cu el deoarce stie fotbal si istorie.
    Leo ar zice chiar ca e deosebit
    Mugabe...asa se vorbeste in galerii !!! sau regulamentul este doar pentru unii muma si pentru alti ciuma ?
    Asa a decretat vadim...pe intern cel putin discutiile pot fi extrem de libere ...ca aici e "galerie"...daca nu ma crezi caut si-ti arat..
    Mi-a dat Leo cu linkul peste nas cand dadeam eu RP pentru injuraturi pe aici

    Asa ca pana una alta si fara nici un raspuns nu pot decat sa constat ca Clau7 s-a maturizat
    Free Sevilla!!!!

  20. #104
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    delaoltenia zice ca nu prindeti playofful.
    Pai daca mai postez mult pe aici e clar

    Dar nu ma lasa Iulian ... sa ma plictisesc

    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Mugabe...asa se vorbeste in galerii !!! sau regulamentul este doar pentru unii muma si pentru alti ciuma ?
    Asa a decretat vadim...pe intern cel putin discutiile pot fi extrem de libere ...ca aici e "galerie"...daca nu ma crezi caut si-ti arat..
    Mi-a dat Leo cu linkul peste nas cand dadeam eu RP pentru injuraturi pe aici
    Nu vorbeam de regulament aici ci de placerea de a dialoga chiar si contradictoriu cu un forumist toba de fotbal.

    Iar Leo? Pai incep sa cred ca modereaza pana la urma daca continua sa-ti dea peste nas
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #105
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    hotegan putea sa dea un 11 m la codite imbarligate dar si un rosu...la aceleasi codite imbarligate.
    ar mai fi de comentat si faptul ca haldanii_coregrafi din tribune au inceput sa latre, pardon, huiduie.
    'ti-ai dreaq de purecosi!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •