View Poll Results: Dinamo - CS U Craiova 2-2

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    2 28.57%
  • X

    4 57.14%
  • 2

    1 14.29%
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 156

Thread: Etapa 23: Dinamo - CS U Craiova

  1. #64
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    meciul de aseara,de cascadorii rasului.din nou fecesebeeul beneficiaza de un 11 m facut voluntar de un adversar.in loc sa dai in minge sa dai in curul aluia este ceva de judeteana.cand la sfarsitul meciului se dau mici si bere. nu mai amintesc barele mediesenilor.
    iar puscariasul, ovinul sef,vorbeste din nou despre transferul unui jucator aflat sub contract.si nicio reactie din partea lpf sau frf...
    Cat creier are prazarul asta frustrat. Auzi la el, 'FCSB-ul (nota mea: adica STEAUA :) beneficiaza de un 11 m facut voluntar de un adversar.' Pai mai trogloditule, daca-l facea 'voluntar', asa cum spui, mai executa acelasi jucator acele lovituri libere atat de bine? Nu ma pot abtine si-i jignesc pe astfel de cretini care se uita la meci si nu pricep nimic. Mi-e sila de prosti, dar mai ales de frustratii care de aproape 20 de ani nu ne mai bat!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #65
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    si mie mi-e sila sa fac report.
    cum spuneam moderatorii dorm pe ei si permit astfel de iesiri in decor facute de hardughii reesapate! macar freak sa se sesizeze!
    pariziene,este vina ta ca ai permis impreuna cu vadim ca astfel de elemente sa-si verse frustrarile vietii reale pe ols.
    individul asta nu se afla si el la 1 punct de banare definitiva?
    cine il da?

  3. #66
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    si mie mi-e sila sa fac report.
    cum spuneam moderatorii dorm pe ei si permit astfel de iesiri in decor facute de hardughii reesapate! macar freak sa se sesizeze!
    pariziene,este vina ta ca ai permis impreuna cu vadim ca astfel de elemente sa-si verse frustrarile vietii reale pe ols.
    Da, ma praz, e de vina ca a permis ca toti idiotii sa-si dea cu parerea, sa minta si sa manipuleze intr-un mod ordinar, asa cum faci tu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #67
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    repet intrebarea:
    cine il baneaza definitiv pe acest individ grobian? reesapat.nu se poate ca tyler si paul sa fie zilnic amenintati cu banarea definitiva si individul asta sa se reproduca in voie!
    clovnule,stiu ca stai pe tusa si-ti rozi unghiile de ciuda.incerci tu? sau tu ai marota doar cu paul?unicul scop al vietii tale.

    ps am plecat la meci!

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    slaba miscare,70 de postari ?Asta e derby?Aduce mai mult a blat,adiva 0-0 sau sub 2 goluri!

  6. #69
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Stai bre ca nici nu a inceput meciul

  7. #70
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Unde se joaca? Pe National sau in Groapa?
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  8. #71
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Groapa

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    As vrea sa bata Craiova ca are sanse mai mari la titlu dar... avand in vedere ca astia mereu le stau capre FCSB-ului iar Dinamo nu, nu m-ar deranja sa castige nici Dinamo. Egal sa nu fie, sa nu se piarda puncte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Groapa
    Multumesc. Meci dificil pt ambele echipe, cu jucatori veniti cu kilograme in plus pe ei din concediu.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  11. #74
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Un 1-0 sau 2-1 chinuit pentru Dinamo si totul e in regula o sa dureze putin pana cand se fac relatiile de joc cu cei care au venit mai tarziu la echipa

  12. #75
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Un 3-0 pt Craiova ar fi linisti lucrurile la Dinamo. Am uitat, a fost repatriat Torje, Mesi din Banat.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  13. #76
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    torje, torje, a trecut ceva vreme. asta nu e amarutul ala de plangea in hohote ca nu a ajuns la Steaua. :

  14. #77
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    E cel care v-a batut in ghencea, marcand gol cu capul de langa stalpii Gardos si Chiriches

  15. #78
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Fara Torje, Palic si Salomao, castigam. 1-0 e suficient.

  16. #79
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    E cel care v-a batut in ghencea, marcand gol cu capul de langa stalpii Gardos si Chiriches
    din pacate am un lapsus

    "chiar si-asa", cine e gardos si chiricus?

  17. #80
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    E cel care v-a batut in ghencea, marcand gol cu capul de langa stalpii Gardos si Chiriches
    Aberezi la greu copilas. Retine, Chiriches, atat cat a jucat la Steaua, n-a pierdut niciodata in confruntarile cu fosta echipa a securitatii comuniste, dinamo. Compris?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #81
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Aha, deci muti discutia de la golul unuia de 1,5 metri , cu capul, chiar in Templu, la "performentele" unuia care inca are otita de la muntenegreanul ala care ne-a dat gol in preliminarii , tot asa cu capul, de la 15 metri?

  19. #82
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu ma, ti-am dat una peste bot pt. ca aberezi/ minti la greu si nu-i frumos. Forumul/thread-ul acesta este pt. a informa si a dezbate corect orice problema fotbalistica. E adevarat insa ca voi, copiii de militieni, aveti dezinformarea in sange. Deh, asa sunteti invatati di frageda pruncie.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #83
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Mai lasa violenta asta deoparte ca nu-i frumos.

  21. #84
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Violenta???!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •