Results 1 to 7 of 7

Thread: Scuza anului 2017

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Scuza anului 2017

    Incep eu - pentru ca dupa mine nu va mai veni nimeni - toti fiind curati ca lacrima : scuze celor pentru care am fost un cosmar in 2017. Si asa voi fi si la anu si la multi ani.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    interesant thread!
    acum sa-mi dau si eu cu parerea, scuze celor care au avut impresia ca i-am jignit. sa auzim si de bine!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,844
    Reputatie
    0
    Eu n-am impresia, ci stiu sigur dar accept scuzele.

    Foarte frumos Thread, era parca si mai bun inainte de Craciun dar si azi inainte de revelion e excelent!

    Eu imi cer scuze de la cei pe care i-am jignit, de vreo 20 de ori minim (de la ceilalti nu ca probabil au si uitat), pentru ca si-au batut joc de Paul. Insa mai cu seama tin sa-mi cer scuze de la Paul ca n-am reusit sa-i acord un ragaz nici macar de ban al abuzorilor deoarece tartarul acestora a continuat sa-l molesteze chiar si banat. D.p. meu d.v. trebuia sa fie exclus de pe forum pentru asa ceva, activitate de moderator sub forma de acelasi abuzor din ipostaza de-a fi banat, ceva mai spurcat nu cred ca poate exista, cand esti banat n-ai voie nici sa vorbesti daramite sa folosesti optiuni superioare, dar ma rog. Asta fu in trecut, sa speram intr-un an mai bun, mai iertator, mai tolerant si cu mult mai multa intelegere decat cel care a trecut!
    Last edited by Johnny D; 31st December 2017 at 18:49.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    Ma scuzati ca respect regulamentu'
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Te scuzam...

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,844
    Reputatie
    0
    Partial, ai unu mai bun decat asta, inscris pe creier, te cunosc. Iti lipseste doar tupeul sa-l aplici pe ala, nu pe asta, ca ceilalti care nu-l inteleg ca n-au vreo treaba cu asa ceva, il vor confunda cu hazardul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Te scuzam...
    De ce? Nu cred ca a facut nimic. Oricum, pe regulament nu-l mai respecta nimeni.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •