Results 1 to 10 of 10

Thread: Cel mai bun atac din Liga 1?

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0

    Cel mai bun atac din Liga 1?

    Sunt voci care spun ca CS U Craiova are cel mai bun atac din Liga 1. Gustavo, Baluta si Mitrita, un trio ofensiv letal. Brazilianul are 9 reusite, este golgheterul echipei, cel de-al doilea are 8 reusite, iar ultimul a punctat de sapte ori.

  2. #2
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Clona CSU Craiova - cel mai bun atac din tara???!!!! Te dor flocii si bobocii. Care-s vocile acelea, daca pot face aceasta intrebare? Pararico, retine Steaua/FCSB are cu 9 (NOUA) goluri mai mult decat amaratii de la Craiolguta. Mai mult, 5 dintre aceste goluri le-au fost marcate chiar celor care nu pricep ca 45 > 36.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #3
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ce tot vorbesti tu aici? Eu vorbeam strict de atac, nu de golurile inscrise pana acum. Si inca ceva, nu poti compara 2 echipe care nu au acelasi sistem de joc. Craiova joaca 4-3-3. Eventual o putem compara cu Viitorul.
    Last edited by Leo; 2nd January 2018 at 21:16.

  4. #4
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Ce tot vorbesti tu aici? Eu vorbeam strict de atac, nu de golurile inscrise pana acum. Si inca ceva, nu poti compara 2 echipe care nu au acelasi sistem de joc. Craiova joaca 4-3-3. Eventual o putem compara cu Viitorul.

    Bazaconii marca Leo. Treci fetito la cratita ca nu-i fotbalul de tine!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0

  6. #6
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    De ce razi pasarico? Ti-am dat o idee buna? Te-ai bagat la cratita?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #7
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,072
    Reputatie
    0
    Duba sa nu iei cratite in cap

    Leo are dreptate Craiova si Viitorul sunt cele mai ofensive echipe,mai aproape de ce se joaca in fotbalul mare.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #8
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Duba sa nu iei cratite in cap

    Leo are dreptate Craiova si Viitorul sunt cele mai ofensive echipe,mai aproape de ce se joaca in fotbalul mare.
    Altu' care vorbeste pe nas. Vorbim de cel mai bun atac, nicidecum de cele mai ofensive echipe. Tu stii sa citesti sau esti analfabet functional? Sa ataci ca bou', sa nu dai mai multe goluri decat adversarul in partidele importante inseamna ineficienta, nicidem cel mai bun atac. Pricepi?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Tu nu stii vorbi civilizat? Nu te-a invatat maa-ta cand iesi in societate sa arati un pic de respect?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    bucuresti.
    steaua bucuresti.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •