View Poll Results: Pronostic

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Steaua

    2 18.18%
  • Lazio

    9 81.82%
Page 9 of 18 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 169 to 189 of 359

Thread: EL 16-imi: STEAUA BUCURESTI - Lazio

  1. #169
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    Uite-l pe Dubel sprinten si mandru. Sa ne bucuram de el cat mai apucam zic, ca de maine o sa ne fie dor de el vreo juma de luna!
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Lazio este peste Steaua,posibil sa fie un macel...?!
    Probabil, nu doar posibil. Vorba lu Vadim, cota aia de 1.70 la Lazio se califca sunt bani pe jos.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #170
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    joaca fecesebee cu lazio.steaua este in liga a 4 a.olsul nu respecta decizia instantei.

    multa m...hardughie reesapata.tinuta de prasila pe forum pentru proliferarea decerebratilor fecesebisti.feisbucisti.

  3. #171
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Uite-l pe Dubel sprinten si mandru. Sa ne bucuram de el cat mai apucam zic, ca de maine o sa ne fie dor de el vreo juma de luna!
    Decedatule, fii atent, mai citeste inca o data, poate pricepi. Uite ce am scris imediat dupa meciul tur:

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Am obtinut un rezultat pozitiv, cum mi-am dorit si am prevazut. Partida a fost extrem de dificila, efortul urias al baietilor, dublat de sansa au dus la acest rezultat urias, spun eu. Rezultat urias, pt. ca e foarte greu ca o echipa cu un buget de nivelul Stelei sa invinga una cu un buget de 10 ori mai mare, asa cum au de la Lazio.
    Italienii, vorba vine, lazialii avand un conglomerat de jucatori valorosi de peste tot, raman favoriti certi. Doar o minune poate face ca cea mai valoroasa echipa din Romania sa treaca mai departe.
    Asa ca nu mai abera aiurea, asa cum o faci de obicei. Eu sunt multumit cu victoria din tur si parcursul european din acest sezon. Repet, doar printr-o serie de imprejurari fericite ne vom califica. Compris?

    P.S.
    Pt. taranul care-si tine porcul in lant doar atat: Voi v-ati luat-o-n gaozel tur-retur de la Milian, o echipa sub Lazio in acest moment.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #172
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    Pai esti prea avantat in toata lumea, credeam ca de optimist si nu de necaz!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #173
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    joaca fecesebee cu lazio.
    Ba mucosule, ce scrie pe bilet??

    FB_IMG_1519209747038.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #174
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    La inchisoare! Cine-a tiparit ilegalitatea aia?
    Hopa c-astia-s din Italia, prostovanii care nu stiu o boaba de limba straina, ii iertam ca nu stiu ca Steaua nu e aia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #175
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    jos UEFA!!! ii rupe Talpan cand vede
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #176
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai esti prea avantat in toata lumea, credeam ca de optimist si nu de necaz!
    Eu sunt rational, spre deosebire de tine si ceilalti ofticosi antistelisti. Asta s-ar traduce si ca ma pricep mai bine decat altii la acest sport.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #177
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    jos UEFA!!! ii rupe Talpan cand vede
    Daca face reclamatie la UEFA, scoate Italia din cupele europene si ii e mila ca probabil tine cu Milan sau Juve!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Eu sunt rational, cand vreau. Asta s-ar traduce si ca ma pricep mai bine decat altii la acest sport.
    Fixed.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #178
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Retur 16-zecimi Europa League: S.S. Lazio - FC Steaua Bucuresti

    Joi, 22 februarie 2018, de la ora 20:00, pe Stadio Olimpico din Roma. Meciul va fi in direct pe ProTV si TelekomSport TV.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #179
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Meciul va fi arbitrat de o brigada care il va avea la centru pe arbitrul sloven Slavko Vincici. El va fi ajutat de asistentii Tomaz Klancinik si Andraz Kovacici si de aditionalii Rade Obrenovici si Roberto Ponis, in timp ce arbitru de rezerva va fi Grega Kordez.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #180
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    FC Steaua Bucuresti aduce in atentia suporterilor romani care vor asista la partida cu S.S. Lazio, de joi seara, ora 19:00 (20:00 ora Romaniei), din UEFA Europa League, urmatoarele informatii:

    - Punctul de intalnire al suporterilor romani este “Villa Borghese”, Canestre Plaza. Din acest punct, fanii vor fi transportati, cu autobuzele, catre Stadio Olimpico, incepand cu ora locala 16:00. De asemenea, aceleasi autobuze ii vor aduce inapoi dupa incheierea partidei. In zona punctului de intalnire exista posibilitatea de a parca masinile personale!

    - Suporterii romani care locuiesc in Italia si doresc sa ajunga la stadion pe cont propriu au posibilitatea de a-si parca masinile in zona “Lungotevere della Vittoria”.

    - In peluza oaspetilor va fi permisa o singura portavoce si o singura toba! Bannerele pe care suporterii le vor afisa nu pot avea simboluri rasiste, religioase sau discriminatorii! De asemenea, introducerea sticlelor, a materialelor pirotehnice si consumul de alcool sunt INTERZISE in stadion si in zona acestuia! Toate persoanele care nu vor respecta aceste reguli vor fi pedepsite conform legislatiei italiene in vigoare!

    - Pentru a veni in sprijinul suporterilor romani, cei de la S.S. Lazio vor deschide, in ziua meciului, un punct de vanzare a biletelor dedicat acestora. Acesta va fi amplasat in zona fostului Hotel de Tineret, in “Vialle delle Olimpiadi”. Programul casei de bilete va fi 12:00 – 17:00 (ora Italiei), dupa acest program nemaifiind posibila achizitionarea tichetelor. Pentru a-si procura bilete, fiecare suporter trebuie sa prezinte un document de identitate care sa confirme faptul ca este de nationalitate romana. Pretul unui tichet este de 14 euro.
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #181
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    intr-adevar lookurile tv au intrat pe piata europeana a cupelor europene!
    avem ce vedea!

    stai linistit,nu vor vedea meciul numai fecesebisti.am 6 prieteni craioveni din roma suporteri stiinta care se vor duce la meci.si ca ei multi altii.in primul rand sunt romani si dorinta de a epata in fata patronilor italieni este mare!
    eu insa sper ca fecesebeeul-clona stelei s-o ia in bot.rau de tot!
    Last edited by Lordliv; 21st February 2018 at 21:57.

  14. #182
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    ne vedem deseara la carnagiu...Hingherule,ti-ai platit netu?
    granita la Orsova!

  15. #183
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    Da, insa nu si curentu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #184
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Eu zic ca FCSB-ul are sansele ei!
    Bineinteles, sunt minime...dar cine stie, poate iese o bomba la pariuri
    "INTERZIS"!

  17. #185
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,908
    Reputatie
    0
    Pai tocmai asta e, ca nu e bomba, cota e prea mica 2 si ceva... Pe Lazio ca se califica toata ziua la cotocul ala de 1.7 daca n-a mai scazut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #186
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Eu zic ca FCSB-ul are sansele ei!
    Bineinteles, sunt minime...dar cine stie, poate iese o bomba la pariuri
    singura sansa ar fi ca SS-istii sa nu-si bata prea tare capul si sa se concentreze pe campionat,e lupta mare acolo pe ultimul loc care-i duce in CL...
    granita la Orsova!

  19. #187
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Aici cred ca o sa fii bucuros....Interul, desi mai scartaie in ultima perioada, cred ca se va califica in UCL.Lazio, mai greu.Daca te chinui cu FCSB nu meriti sa joci in UCL
    "INTERZIS"!

  20. #188
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Simone Inzaghi a decis sa nu conteze pe patru jucatori importanti, dintre care doi erau anuntati initial titulari. Fundasul Stefan Radu si Jordan Lukaku, care se regaseau in echipa probabila, si fundasul Wallace nu sunt in lot. Nici fundasul Luiz Felipe, care a jucat in tur, nu a fost convocat.

  21. #189
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Aici cred ca o sa fii bucuros....Interul, desi mai scartaie in ultima perioada, cred ca se va califica in UCL.Lazio, mai greu.Daca te chinui cu FCSB nu meriti sa joci in UCL
    interistii sunt imprevizibili,pe ultima au luat-o de la...Genoa
    dupa cum zice Leoaica,bag sama ca nu-i prea intereseaza pe laziali...nici nu vreau sa ma gandesc cum or sa jubileze dubeii si hingherasii pe aici in caz de calificare,cred c-o sa ma prefac si eu ca-mi pica netu...asa,vreo 2 zile
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •