View Poll Results: CS U Craiova - Viitorul

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    1 25.00%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 78 of 78

Thread: Etapa 20: CS U Craiova - Viitorul 3-1

  1. #64
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    despre meci nu pot spune prea multe ca nu obisnuiesc sa ma uit la fotbal cu echipe din ligi inferioare dar am auzit ca Viitorul a dat o bijuterie de gol.
    fi corect si spune ca ti-au taiat aia cablul ... ca , cu aprovizionarea asta de toamna ... ai "uitat" sa platesti .... pt un sarman iti dau eu 30 de roni sa te poti loga in continuare !
    astept adresa pe "pm"!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #65
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca tu ai impresia ca eu reununtam la "Martianul" ca sa ma uit la niste juveti ametiti cum risca din clipa in clipa sa le cada cosmelia in cap, ai o impresia chiar buna despre CSUC. eronata dar buna
    pai nici macar mooie lui Ionel nu i-am dat cat a fost filmul ala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #66
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.
    Cum mergea 11 la 11? Nu prea bine

    Slavia, Steaua, Botosani, de cate ori ati dat peste o echipa decenta, s-a sters cu voi pe jos. Ar fi castigat si Viitorul daca nu avea acea eliminare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #67
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Prevad surpriza campionatului azi. Steaua - Juventus Bucuresti 0-2.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #68
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.
    chiar ca. pai pe inter nu l-am mai vazut pe threadul ligii 1 de cand era internetul prin dial-up. probabil lucreaza la primarie cu Morguta acum si a dat de bani de si-a permis sa schimbe providerul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #69
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,040
    Reputatie
    0
    Trebuie sa retineti golul lui Tucudean din centrarea lui Cicaldau acesta este un gol extraordinar
    Oricat de suporter craiovean ai fi nu se poate sa nu vezi ca CFR si Steaua sunt la alt nivel;in defensiva si Craiova si Viitorul sunt franjuri.

    Craova ar avea sanse la titlu daca ii aduc pe Cicaldau,Vana si Eric,plus doi fundasi centrali macar un Plamada sau Miron de la Botosani.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #70
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu neaparat. Mai are si olteanu' dreptate, rar dar se mai intampla. Daca revin Spahija si Tiago in aparare, o sa le fie mai bine.
    Datkovic si Kelic mi se par slabi.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #71
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    " nu se poate sa nu vezi ca CFR si Steaua sunt la alt nivel;"

    asa este! una a fost iertata de plata de milioane de euro de judecatorii statului paralel.echipa cu capital bozgoresc.bani spalati in Romania.
    cealalta o amarata de clona becalista. care mai are pana in primavara sa fie dovedita 100%

    ce se strofoaca fecesebistii pe threadul universitatii! vomita numai fiere pe aici.
    ps. nu uitati! avem echipa,suporteri si stadion exceptional!

  9. #72
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,040
    Reputatie
    0
    Pentru CFR si Steaua este foarte usor sa joace contra unei echipe ofensive care sta slab in defensiva in definitiv Dica si Dan Petrescu propun un joc de contraatac nici unul nu stiu sa desfaca pozitional.

    In general nici un antrenor roman nu stie sa desfaca pozitonal doar Hagi si Mangia vin cu lucruri noi si se observa,asta ajuta pe termen lung,pe jucatorii care sunt acolo pentru evolutia lor profesionala.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #73
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    u craiova- viitorul

    57% Posesie 43%
    11 Ocazii de gol 5
    10 Șuturi pe poartă 3

    1 Șuturi pe lângă poartă 2
    17 Lovituri libere 16
    4 Cornere 1
    2 Ofsideuri 2
    27 Aruncări de la margine 27
    2 Intervenții portar 7
    14 Faulturi 14
    0 Cartonașe roșii 1
    2 Cartonașe galbene 4

    cam astea sunt cifrele meciului.

    asa ca trebuie sa fii fecebesist feisbucist ca sa contesti victoria clara a stiintei.
    observ si mare tevatura in presa becalista.toate slugile becaliote au iesit la atac.le tremura vacantele daca fecesebeeul o ia pe cocoasa a 3 a oara ! adica sa piarda campionatul!


    https://www.flashscore.ro/meci/d2vWd...tistici-meci;0

  11. #74
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,040
    Reputatie
    0
    M-as bucura sa castige Craiova campionatul,Mangia face eforturi sa astupe carentele care vin de la Multescu etc as spune ca este echipa de locurile 2-3,o sa vedem daca a sa fie asa.

    In play-off o sa fie cel putin 6 mecuri cu CFR,Steaua,Viitorul o sa vedem cum va fi.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #75
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    asa ca trebuie sa fii fecebesist feisbucist ca sa contesti victoria clara a stiintei.
    eu, ca Sorosist, sunt de parere ca Viitorul putea sa va bata de se usca chirpiciul din stradion daca va luau in serios. aici a fost greseala lor. v-au luat la pret de matineu si nu s-au concentrat :ras:
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #76
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    M-as bucura sa castige Craiova campionatul,Mangia face eforturi sa astupe carentele care vin de la Multescu etc as spune ca este echipa de locurile 2-3,o sa vedem daca a sa fie asa.

    In play-off o sa fie cel putin 6 mecuri cu CFR,Steaua,Viitorul o sa vedem cum va fi.
    adevarat craiova are sansa a 3 a.dar se va intra foarte strans in playoff.maximul 3-4 puncte intre primele trei.
    noi acasa nu vom mai pierde puncte.basca ca avem 2- 3 nume tari de jucatori care vor veni la iarna.mitrita va fi cumparat si probabil se va renunta la datko.
    il avem acum si pe popa ca o varianta la screciu si burlacu la u21.
    acum depinde cate slugi va avea ciobanul in primele 6.in varianta actuala doar botosaniul ar fi.
    clujul nu are echipa valoroasa.a fost ajutata sa ajunga in situatia in care se afla.parca are vreo 7-8 penaltyuri aducatoare de puncte...
    deci,orice este posibil.

    hinghere,nu stii sa citesti caseta meciului? cine a calarit pe cine?
    si de ce ti-ai schimbat culoarea? parca esti mai palid...

    vad ca-ti respecti seful.il scrii cu majuscula.

  14. #77
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    solo per cip ... se il confine per banat repubic Ăš su orsova, dove deve essere il confine per i pastori moldavi?
    la aia nu mai e cazul,le-am pus una psihologica...am bagat niste preturi la chirii de au sarit ca turcanele primavara pe imas...
    granita la Orsova!

  15. #78
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.
    Cum mergea 11 la 11? Nu prea bine

    Slavia, Steaua, Botosani, de cate ori ati dat peste o echipa decenta, s-a sters cu voi pe jos. Ar fi castigat si Viitorul daca nu avea acea eliminare.
    ca de obicei, fecesebistule, esti pe dinafara.vorbeste doar frustrarea din tine.

    de slavia am vorbit,nu se pune.am avut la un moment dat doar un titular in echipa -pe martic.apropo faptul ca deasupra lui c este o tidula se poate scrie martici.exact ca la toate numele yugoslave.asa am invatat eu in comunism. si n-o sa ma schimb daca cei de la spiru inventeaza roata.

    botosaniul -o echipa de rupti-dovada si ce-au facut etapa asta,ne-au batut cu un gol clar din offside la care marele bambilici craciunescu nu a reactionat.basca ca fundasii pe care ii propune iulian la craiova trebuiau sa ia rosu.basca ca am avut mari probleme cu deplasarea.din vina noastra.

    cfr-ne-a batut aparandu-se repriza a 2 a cu curu in poarta.si cu un 11 m inexistent.basca incredidibila scapare a lui calancea.am avut 2 bare in acest meci.

    trecand la fcsbee. se strang inca informatii.in iarna se va vedea daca croatii vor pleca.oricum datko este legat de mafia pariurilor.basca ca nu am jucat acasa.

    deci,cum ti-am spus iti pierzi ziua de pomana pe ols,taind frunze la caini.
    apropos,domnul iulian nu a observat folosirea de catre tine ,ieri a unui char banat prin care mi-ai adus injurii.era axat doar pe" mocofanul prazar"-o exprimare elevata pentru unu care cica vrea sa faca ordine pe ols

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •