View Poll Results: CS U Craiova - Viitorul

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    1 25.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 78

Thread: Etapa 20: CS U Craiova - Viitorul 3-1

  1. #43
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Oltenii au fost zmei... cu un om mai mult 11 la 11, Viitorul a fost putin mai buna.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  2. #44
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Din pacate Craiova nu a avut ocazii asta este adevarul,joaca din elan ;Viitorul putea sa le dea 3-4 in prima repriza.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Un gol cu Anderlecht 1986 esti fan Steaua
    Nu sunt fan Anderlecht
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Oltenii au fost zmei... cu un om mai mult 11 la 11, Viitorul a fost putin mai buna.
    Adevarat, dar tabela arata 3-1.

  5. #47
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu sunt fan Anderlecht
    Totusi ti-a adus aminte de Piturca ceea ce este ok

    Victorie meritata a Craiovei ,ca joc sub Viitorul ;Taru a adus victoria Craiovei.

    Campionatul se da intre Steaua si CFR au un nivel in plus.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ce mustacioara stramba are Mitrita.
    Pacat de Viitorul, dar mai bine ca am scapat de ei. In mod normal, nu mai au sanse la titlu.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #49
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Viitorul si Craiova sunt doua echipe faine ,nu pierzi timpul privind aceste doua echipe.
    Viitorul cu mult peste Dinamo o sa vedem si in clasament daca asa este.

    Repet: Cicaldau un jucator de clasa,o sa pun postarea asta si peste ani,sa fim sanatosi.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    buna ideea conducerii UNIVERSITATII CRAIOVA de a propune lui digi24 sa transmita si ea meciul.in felul acesta jigodiile de la confratii lor de la digisport au fost nevoite sa dea la normal microfoanele de fond! nu la minimum cum le-au folosit cu colentina. jigodii si cei din studioul digisport.mari jigodii.frustrati ca si vreo 2 pulifrici de pe aici.ca avem echipa,suporteri si stadion.
    la craiova cu suporterii nostri in stadion-asteptam 30 000 cu basinile din cluj,nu se vor mai pierde puncte.am pierdut o groaza de puncte jucand "acasa" la severin.acum jucam acasa!
    despre meci? suntem pe drumul cel bun!

    ps. spre repede inainte sa strange si sudul la meci.din pacate,inca,echipa nu canta alaturi de suporterii de acolo...
    ps2 spunea firea ca tudose este din braila ,nu din craiova unde lumea ii uraste pe sorosisti!

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Craiova joaca bine acasa.
    Craiova joaca bine pe noua arena, mai bine zis!
    Asa ca Seviliul sa nu mai aiba ce comenta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pt. rogojina, comunistoidul care de fiecare data urla ca clona din Craiova e furata de arbitrii. Iata ce a spus Ion Craciunescu dupa meci.


    Ion Crăciunescu a discutat, după meci, în cadrul emisiunii "Digi Sport Special", despre faza loviturii de la 11 metri si este de părere că Tîru nu trebuia eliminat, chiar dacă penalty-ul este indiscutabil. După părerea colaboratorului Digi Sport, decizia nu a fost în spiritul jocului.

    "Pentru mine, acest Fesnic e cel mai bun arbitru român din acest an, e foarte talentat, dar a gresit la faza penalty-ului. E penalty, dar eu niciodată, dacă eram arbitru, nu as fi dat si al doilea galben, care înseamnă rosu", a spus Ion Crăciunescu, în cadrul emisiunii "Digi Sport Special".
    "Se spune că, dacă sutează înspre poartă si un jucător opreste mingea cu mâna, arbitrul va dicta lovitură de pedeapsă si avertisment. Această oprire cu mâna are multe valente, dacă mingea se îndreaptă către poartă. Mie mi se pare că, aici, această minge se duce în afara terenului. Cred că dacă dădea numai penalty, nu zicea nimeni nimic. Când dai si cartonas, încep să mă uit: mâna e putin depărtată, o măsor cu sublerul si zic: da, e penalty. Dar cred că nu era pe directia portii. Iar dacă stiu că jucătorul ăla are galben, nu i-l dau si pe al doilea."

    P.S.
    Sa nu uitam ca si in meciul cu Astra clonatii PSD-isti au furat cu fluierasul, iar in cupa au egalat la 1 dintr-un ofsaid clar, care le-a permis sa ajunga in prelungiri. Asadar, mizeriile clonate sunt ajutate, se pare politic, ca de altfel si gloabele de la dinamo, sa ajunga pe un loc de cupe europene.
    Last edited by Duba; 3rd December 2017 at 09:46.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Neatza Dubel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Este ca am dreptate 100% in ceea ce am scris?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Nu stiu, nu ma intereseaza echipele care nu se bat la titlu!
    Nici de Astra nu ma intereseaza, ma intereseaza doar de Ionitza, sper ca-l ia CFR-ul!
    Omul e alb-visiniu in suflet cat incape, sa fie si pe tricou, zic! E un inceput!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    am revazut meciul azi noapte pe digisport,de dimineata pe looktv!
    comentatori de tot rahatul! ala de la looktv numai ca nu plangea ca s-a dat 11 m si a fost eliminat jucatorul viitorului. repeta ca un idiot frustrarea si o voma la cate 3 minute!
    incredibil!
    sunetul a fost de data asta conform cu realitatea de pe teren!


    a aparut si un al 3 lea pulifrici-hardughia fecesebista! exista si asemenea specimene pe planeta pamant!

    asa de florile marului,craciunescu este suparat ca autopropunerea sa de presedinte al UNIVERSITATII CRAIOVA i-a fost refuzata!
    vorbeste ca de obicei,mult si prost impotriva UNIVERSITATII CRAIOVA!

    am avut 2 bare si 3 scapari singur cu portarul.asa ca am dominat meciul.
    dar cum sa nu-l domini in atmosfera de pe noul ion oblemnco?!

    ps cu afumati nu a fost gol din offside.piciorul fundasului era inaintea lui gustavo.bratul nu se ia in considerare! dar ce pretentii sa ai de la o hardughie fecesebista plina de viermi veninosi la adresa vietii?

  15. #57
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Craiova joaca bine pe noua arena, mai bine zis!
    Asa ca Seviliul sa nu mai aiba ce comenta!
    Bobi a spus-o inainte de meci si e destul de cerebral, nu ar fi facut o asemenea afirmatie bazandu-se pe un singur meci si ala cu lanterna rosie a campionatului. Tu, in schimb...

    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    am avut 2 bare si 3 scapari singur cu portarul.asa ca am dominat meciul.
    Majoritatea venite dupa eliminarea lui Tiru. 11 la 11, Viitorul a fost mai buna.
    Last edited by Sevilla86; 3rd December 2017 at 11:08.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  16. #58
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    fecesebistul asta neobosit produce si reproduce idiotenii.

    au ramas in 10 tocmai datorita presiunii exercitate de jocul excelent al UNIVERSITATII CRAIOVA! atac dupa atac!
    viitorul mai buna? in visele fecesebiste erotice!


    drenajul nu functioneza corect pt ca rulourile alea aveau un strat impermeabil de pamant ca lutul, iar apa balteste fara sa ajunga la straturile de drenaj.asta este .s-au grabit ca sa jucam ACASA! se va remedia situatia!
    oricum am vazut ca si la mult laudatul cluj arena sareau ierburile si nici un deontolog nu a remarcat fenomenul...
    ura si frustrarea voastra, fecesebisti feisbucisti,unii sorosisti, este ca exista UNIVERSITATEA CRAIOVA! cu tot .cu echipa,cu suporteri, cu stadion.

    apropos! nu a cazut stadionul,nu a luat vantul acoperisul,cum elucubrau niste pulifrici fecesebisti feisbucisti pe aici!
    asteapta 30 000 de suporteri pentru meciul cu basinile clujene!
    Last edited by Lordliv; 3rd December 2017 at 11:40.

  17. #59
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Totule e bine cand se termina cu bine. Craiova merge in plai of unde totul e posibil.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbeşte

  18. #60
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    ura si frustrarea voastra, fecesebisti feisbucisti,unii sorosisti, este ca exista UNIVERSITATEA CRAIOVA! cu tot .cu echipa,cu suporteri, cu stadion.
    stai calm ... tu nu ai observat ca pana acum cei mai patimasi ....oieri... sunt onn la ora meciurilor lor ?
    n-au bani de troleu , metrou si bilet...... ca i-au investit in gogonele foamea-i mare ... pt moldoveni
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #61
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    asta a durut

  20. #62
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    o idee excelenta de la amicul juvetean. la anu` gata cu risipa pe gogonele! strang bani si fac si eu o arena asa frumosa. daca e dragut sa lase un numar de contact de la distribuitorul lor de chirpici...

    despre meci nu pot spune prea multe ca nu obisnuiesc sa ma uit la fotbal cu echipe din ligi inferioare dar am auzit ca Viitorul a dat o bijuterie de gol.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #63
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    solo per cip ... se il confine per banat repubic è su orsova, dove deve essere il confine per i pastori moldavi?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •