View Poll Results: Astra - FCSB

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    2 40.00%
  • 2

    3 60.00%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 109

Thread: Etapa 19: Astra - FCSB 2-0

  1. #85
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    poftim, sa mai spuna cineva ca dinamovistii nu pot face haz de necaz
    Ce vb, Unghierule? Ei stiu ca Dinamo nu mai are sanse la titlu, de-aia se bucura cu tot sufletul de reducerea sanselor FCSB-ului intr-un meci pe care multi l-au vazut castigat de ei dinainte, cand colo fac cel mai penibil meci din sezon!




    Eu am zis dinainte de sezon ca Dinamo e a 4-a dupa Craiova ca sanse iar Craiova nu prea are sanse nici ea la titlul, rezultand ca eu nu cred in sansele cainilor la titlu, lucru care acum le e clar si lor de aia se bucura de ce-a mai ramas, cum trebuie, deschis si fara retineri!

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Las' ca ii incurca Pepsi pe CFR si nu se schimba mare lucru
    Asta e buna Seviliule, de unde ai scos-o?
    Aia sunt alaturi de Juventus cei mai slabi din campionat si varza in deplasari!


    Nici o sansa! Cum am zis si la Craiova etapa trecuta, 2 case se pot paria pe CFR fara probleme!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #86
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,858
    Reputatie
    0
    rusinos sa cumperi totul din romania...si sa iei 0/6 la rand cu iasi si astra, fara sa inscrii deloc.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #87
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Un prim verdict pentru Planic este entorsa. O sa stim sigur dupa controale mai amanuntite.
    Oricum, nu neaparat apararea este problema in momentul de fata, ci lipsa de inspiratie in atac.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #88
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Gigi Becali s-a enervat teribil după declarația lui Constantin Budescu, cel care a spus că FCSB are de suferit după experimentele din ultima vreme, lăsând de înțeles că e vorba de schimbările dictate de patronul roș-albaștrilor (DETALII).

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/beca...ta-526710.html
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #89
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,038
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cu alte cuvine Iuliane, daca un antrenor poate rata titlul cu asa echipa, Dica e!
    De aia m-am bucurat ca e antrenorul FCSB-ului!
    Eu spun ca nu stiu multi antrenori sa antreneze o astfel de echipa pentru ca nu prea s-a intamplat in ultimii 27 de ani,asa lot.

    Poti juca cu echipa asta ca Botosani,ca Astra ?!
    Da,insa trebuie sa te multumesti ca poti face si un scor nul la Iasi si la Giurgiu,in definitiv veneau 2 puncte.
    In momentul de fata aveau 2 punte in plus si dupa cum stiu antrenorii romani (slabi) poate ieseau la joc Iasiul si Giurigiu.
    Last edited by iulian_1976; 26th November 2017 at 23:34.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Un prim verdict pentru Planic este lipsa de valoare.
    Fixed. Asteptam insa si ulterioare meciuri pentru a intari aceast verdict!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Budescu nu trebuie sa mai execute cornere. De aici pleaca necazul.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  8. #92
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Pai da sigur, a dat doar 2 goluri (nu unul, il rectific pe becaliot habarnist) direct din corner si faptul ca vrea sa-si compelteze hat-trick-ul de goluri direct din cornere la tot atatea echipe pentru care ar da aceste goluri scade potentialul cornerului de-a fi transformat in gol!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #93
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,038
    Reputatie
    0
    Dica trebuie sa joace mai retras atata tot,nu joci ceva ce nu stii.Stie un lucru superioritate pe benzi foarte putin.
    Eu nu as putea garanta ca Steaua nu castiga titlul chiar cu jocul asta impiedicat

    Pe de alta parte de sesizat ce usor desface Craiova jocul pozitional pentru ca este alta scoala de antrenori,Craiova sta cu mult mai subtire si in defensiva,mijloc.
    Astra de nivelul Botosaniului insa nu progresezi jucand asa.

    In locul lui Dica as juca mai retras si jucat pe contraatac cu riscul ca mai scot egaluri,campionatul asta este lung,as merge pe Craiova daca se betoneaza in defensiva
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #94
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Eu nu as putea garanta ca Steaua nu castiga titlul chiar cu jocul asta impiedicat
    Nici eu, dar trebuie sa recunosc ca ma-ncanta gandul.


    In plus, daca iei adversarii din ultimii 2 ani care le-au suflat de fiecare data titlul de sub nas, acestia sunt clar sub CFR.
    Si inca ceva, cand l-a luat in dauna Otelului sau lu Tg. Mures, nu mai stiu exact care din ele, l-au ratat aia in ultima etapa penibil, nu l-a castigat FCSB!
    Altfel spus, nu sunt atat o sperietoare, altii tre sa fie si ei foarte slabi ca sa-l ia FCSB, e greu cu CFR.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #95
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Plzen-FCSB 2-0...antrenor Gigi Becali!
    Astra-FCSB 2-0...antrenor Dica!

    Sa vina Stoichita sa salveze situatia
    "INTERZIS"!

  12. #96
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Lasa ca se descurca si singuri, totusi mai indicat pare ca e Nea Tzitzi Dumitriu in situatia actuala

  13. #97
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Lol, acum am citit. Ce frumoasa-i dimineata, cand afli ca a pierdut Hoata!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #98
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Lasa ca se descurca si singuri, totusi mai indicat pare ca e Nea Tzitzi Dumitriu in situatia actuala
    Na, ca de Titi am uitat))
    "INTERZIS"!

  15. #99
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Lol, acum am citit. Ce frumoasa-i dimineata, cand afli ca a pierdut Hoata!
    Misto rima.
    Sa vezi ce placuta e si seara cand mai dai pe meci si vezi ca a mai incasat un gol.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #100
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Meci care va aparea de acum inainte in dex, la definitia pt abuz si umilinta Cum, ba, sa iei 7-8 titulari de la o echipa si sa se pise pe tine rezervele rezervelor lor?

    Caravana fc bollywood se intorce cu mersu' leganatu' din orasul cosmar Giurgiu, unde n-a mai jucat nimeni cu fundasii la centru -ca la Craiovita Noua, cu dairelele in spinare -cazul acs adanapulispor, sau cu flocaneala pe tambal -ca la Bot'sani.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  17. #101
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Asta asteptau Unghierul si Sevilla, cronica Capitanului! Na de luati, baieti, a sosit in sfarsit! E calda si numa buna!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #102
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  19. #103
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    adica eu spun de la inceput ca vreau sa castige Astra sa ramana rasii legati de copac afara in iarna iar Ionete tot insista cu umilinta... are baiatul asta o logica...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #104
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    e clar...Hingherul a renegat FCSB-ul si s-a dat cu Steaua Armatei
    "INTERZIS"!

  21. #105
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,858
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Meci care va aparea de acum inainte in dex, la definitia pt abuz si umilinta Cum, ba, sa iei 7-8 titulari de la o echipa si sa se pise pe tine rezervele rezervelor lor?

    Caravana fc bollywood se intorce cu mersu' leganatu' din orasul cosmar Giurgiu, unde n-a mai jucat nimeni cu fundasii la centru -ca la Craiovita Noua, cu dairelele in spinare -cazul acs adanapulispor, sau cu flocaneala pe tambal -ca la Bot'sani.
    a mai patit-o steaua de 2 ori, si acum a 3-a oara

    urziceni a batut-o imediat dupa ce i-au fost luati toti jucatorii, iar sez asta au batut-o viitorul si astra...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •