View Poll Results: Botosani - CS U Craiova

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • X

    1 50.00%
  • 2

    1 50.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 38 of 38

Thread: Etapa 19: Botosani - CS U Craiova 1-0

  1. #22
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    gol primit de offside clar,marca acestei slugi hotegan.intrari la rupere ale soldovenilor,nesanctionate cu rosu.
    ne-a batut o echipa rudimentara care nu-si merita locul.
    faptul ca echipa a ajuns in ziua meciului-o gafa mare a stafului craiovei.
    ultimele 30 de minute in sistemul 4-2-4 i-am calarit,am avut si o bara la kelic,dar asa a fost sa fie.
    mai este mult pana departe...
    Am o impresia buna despre Hategan, pare baiat destept. Mi-am zis ca arbitreaza smechereste, in pur stil balcanic. La intern, in functie de interes, la extern, ca la carte. A avut prestatii excelente in Europa, a luat note mari. In barajul dintre Elvetia si Irlanda de Nord n-a gresit de capul lui. Elvetianul Massimo Busacca, seful arbitrilor europeni, l-a influentat mai mult ca sigur. Nu e nimic intamplare in acest caz.

    N-am vazut meciul de la Botosani, inteleg ca a gresit la gol. Offside-ul e sarcina tusierului din ce stiu
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decāt o patć de sānge care vorbeŗte

  2. #23
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca au vandut croatii din aparare si meciul asta, vorba lu' lordliv

    Eu am spus ca oltenii sunt slabi si ca tot cu Viitorul ne batem la titlu.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ca sa fac putina socializare dupa o masa copioasa.

    la ce sa te astepti de la un fecesebist frustrat pana in maduva creierului de tot ce inseamna UNIVERSITATEA CRAIOVA?!

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    despre meci.vanzatorii meciului cu fecesebee kelici si datkovivi nu au facut parte din primul 11 .
    cum a intrat datkovici cum era sa luam bataie.asa ca afara cu ei. popa-o verianta plauzibila.
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    mafia pariurilor ex yugoslava joaca tontoroiul in fotbalul romanesc.
    dupa ce kelici si datkovici au dat meciul fecesebeeeului saptamana trecuta, acum acest sarb joaca volei pe un stadion de fotbal. beneficiare,echipele care au distrus fotbalul romanesc.
    Oltene, tu ai spus ca astia vand meciuri. Nu stiu de ce-i mai baga in teren

    Sa stii ca-mi pare rau ca ati luat bataie aseara, eu pusesem X la concurs. Stiam ca nu ati scos niciodata nici macar un egal la Botosani, ar fi trebuit sa pun 1, dar asta e, eu sunt de vina. Ati ramas cu infrangeri pe linie la Botosani.

    Nu ma frustreaza CSU. Adevarul este ca nu reprezentati mai nimic in Liga 1 momentan. Ma mai frustreaza altii, CFR, Viitorul, Astra, dar ce sa am cu CSU? Din contra, de la infiintare pana acum, aveti 9 infrangeri si doua egaluri cu Steaua. Ne este mai usor cu voi decat cu Dinamo in prag de desfiintare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #26
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    fecesebist de duzina,echipa se numeste UNIVERSITATEA CRAIOVA. dar cum nu prea ai circumvolutiuni pe creier este greu sa bagi la tartacuta.
    ce zic eu legat de echipa mea favorita este treaba mea. inseamna ca si stiu mai multe.discutiile sefului vostru de turma cu fotbalisti aflati sub contract,confirma supozitiile mele.si ale altora.
    datkovici este imprumutat,iar impresarul lui este in cardasie cu reghemkamfii.avandu-i pe tiago,popov si spahia accidentati am fost nevoiti sa jucam cu el.la iarna va face pasi.
    ma doare undeva ca joci la pariuri.multi frustrati si nebagati in seama o fac.bani nemunciti,nu? o racila capitalista!
    in curand fcsebeeul o sa ramana oficial doar cu ce a facut oierul dupa 2002-stii tu schimbul cu stefanestiul.
    asa ca...tine-ti pliscul pentru cei de teapa ta,fecesebistule!

    ps.am jucat slabut vreo 60 de minute,dar rezultatul este viciat de hoteganul maasiii
    UNIVERSITATEA CRAIOVA este un pericol pentru cei care au facut clasamentul inainte de a incepe campionatul! asa ca fel si fel de hotegani sunt pusi sa ne fure!

  6. #27
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    N-am jucat la pariuri, e concursul nostru pe forum aici. Joc rar, chiar foarte rar la pariuri.

    Spahija a fost titular cu Juventus, rezerva cu Astra si rezerva cu Botosani. Este apt de joc. Kelic si Datkovic au jucat nu pentru ca lipseste Spahija. Popov, la 34 de ani sa rateze jumatate de sezon, ar putea la fel de bine sa se retraga. Nu-l vad sa mai revina.

    Apropo, nu cunosti numele propriilor jucatori. Spahia, Kelici, Datkovici, asa cum le spui tu, nu exista.

    PS: echipa se numeste CSU. Daca se schimba numele, se schimba la vara, acum este CSU.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    asa este fecesebistule.o sa va bateti cu nasul pentru locul al 3.cu tot ajutorul pe care il primiti si voi si ei .de la mafia gulerelor albe si cenusii!

    auzu bai putza! scriu cum vreau eu. pricepi? nu cred.

    echipa se numeste UNIVERSITATEA CRAIOVA. ca te raliezi frf-ului este treaba ta.si steaua si-a schimbat numele in timpul sezonului.asa ca inca o data! apuca-te de cautat postari.ca acolo te pricepi!
    Last edited by Lordliv; 25th November 2017 at 20:03.

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Doar nu termina CSU in primele doua? Steaua, Viitorul si CFR macar nu sunt finantate de primarie.
    Parerea mea ca nu aveti dreptul moral sa castigati vreun campionat. Mai bine CFR decat CSU.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #30
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    cum se poate trai cand tot universul e impotriva ta pe toate planurile?
    retired.

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    scriu cum vreau eu. pricepi? nu cred.
    Pai asa spun toti analfabetii
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #32
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai asa spun toti analfabetii
    du-te bai in pwulla mea de fecesebist nenorocit!

  12. #33
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    cum se poate trai cand tot universul e impotriva ta pe toate planurile?
    bai angajatul lui basescu,vezi-ti de lungul nasului!
    ca sunteti 6-7 oligofreni pe aici nu ma deranjeaza.
    chiar imi place sa asanez sistemul vostru de jigodii.

  13. #34
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cedeaza usor prazaru'
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #35
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    bai angajatul lui basescu,vezi-ti de lungul nasului!
    ca sunteti 6-7 oligofreni pe aici nu ma deranjeaza.
    chiar imi place sa asanez sistemul vostru de jigodii.
    unde sunt banii mei de la basescu? vreau banii mei d ela basescu!
    retired.

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    numai albastriti pe aici.

    userii adevarati si-au bagat instrumentul () in ols! cu asemenea moderatori! asta incerc si eu.

    ot.sa nu uit.cartonas gratis dat ieri lui gustavo.pentru un fault tactic.ca sa nu joace cu nasul.
    cotonogarii soldoveni intrau la rupere si...nimic.

    ps ce mai faci hingherule? te-a pus soacra sa pui varza?

  16. #37
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Asa oltene, pastreaza un limbaj civilizat!
    Ca nu suntem la tine la tara aici
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,843
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    CSU este cea mai buna echipa in deplasare din Liga 1, 20 de puncte
    parise, hai cu retrogradarea ca va face asta de ras
    Atunci e doar penibila in meciuri cat de cat importante, si totusi in deplasare mie-mi pare penibila.
    Zici ca e momeala statistica aia... ii vedem in play off cat sunt de buni in deplasare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •