Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 164

Thread: Lovitura de stat in decembrie!

  1. #85
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hai ca o scurtam altfel. peste 99% din rurali sunt votanti ai spurcaciunilor pestediste . acum cauta pe youtube "voxpopuli" si uita-te putin la oamenii aia!

    zi de Viorica asta, te coafeaza sau nu?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #86
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Adica oamenii de la tara sunt niste elemente deloc utile societatii!
    Bravos, orasene!Buna logica!Mare caracter!


    Nu te supara...dar aveam pretentii de la tine.Te-am indemnat la o discutie rationala.Te eschivezi prin jigniri de la o postare la alta.Mai merita sa purtam o asemenea discutie?
    Si acum, aplicand analogia ta, daca toti votantii pnl si a celorlalte partide sunt la fel ca tine,daca toti ocolesc argumentele in discutii si decizii, daca toti se limiteaza la jigniri?Daca toti doar din ura pun stampila?Cum ai caracteriza astfel de oameni?Genii?
    Is socat!Sincer.Unde pnm a disparut logica, ratiunea, discutiile argumentative, dovezile?Cand au aparut balivernele, barfele, generalizarea dupa minoritate, de cand credem tot ce ni se spune fara sa verificam, de cand repetam ca papagalii tot ce zic altii fara sa ne intereseze calitatea continutului?
    Respect parerea fiecaruia!respect votul fiecaruia!Tu de ce nu o faci?...

    Si ca sa fiu de acord cu tine, ar trebui sa urmaresc pe youtube peste 2000000 de oameni ca sa iti dau dreptate.Sunt atatea clipuri cu votanti psd care exprima idei care mai de care mai idioate?
    "INTERZIS"!

  3. #87
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    uita-te ce elemente populeaza satele romanesti! sunt elemente utile societatii doar in ceea ce priveste muncile campului. munci pe care le fac din ce in ce mai putini. in rest, betia, lenea si prostia sunt religii acolo. cunosc viata la tara si stiu bine ce vorbesc.
    sunt oameni fara carte, usor de manipwlat dar incredibil de incapatanati cand vrei sa le explici rational ca gresesc. acolo popa e zeu si nu se abat de la cuvantul lui. cu tot respectul dar aia nu sunt oameni. sunt o turma de animale manata spre interesele personale ale unora. iar cel mai bun exemplu il ai in Teleorman. zona controlata permanent de psd. acum ia un judet oarecare din vest si compara. sa vezi acolo socuri de mentalitate si prosperitate
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #88
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    uita-te ce elemente populeaza satele romanesti! sunt elemente utile societatii doar in ceea ce priveste muncile campului. munci pe care le fac din ce in ce mai putini. in rest, betia, lenea si prostia sunt religii acolo. cunosc viata la tara si stiu bine ce vorbesc.
    sunt oameni fara carte, usor de manipwlat dar incredibil de incapatanati cand vrei sa le explici rational ca gresesc. acolo popa e zeu si nu se abat de la cuvantul lui. cu tot respectul dar aia nu sunt oameni. sunt o turma de animale manata spre interesele personale ale unora. iar cel mai bun exemplu il aici in Teleorman. zona controlata permanent de psd. acum ia un judet oarecare din vest si compara. sa vezi acolo socuri de mentalitate si prosperitate

    Stii o....

    Mai sapa.Am umblat in tara asta in lung si in lat.Inceteaza sa mai jignesti milioane de oameni doar pt ca ai impresia ca poti sa o faci!Repet....nu caracterizezi majoritatea dupa minoritate.
    Radem glumim...dar tu vorbesti de explicat rational?Tu vezi ce ai scris azi pe aici?

    Te indemn la rational de la inceputul discutiei de cand ai inceput sa ii caracterizezi in fel si chip pe minim 2000000 de votanti psd.Sunt oameni.Au parerea lor.E democratie.Respect-o!
    Asta iti impune rationalul, educatia si ...definitia democratiei!De aia sunt alegeri la fiecare 4 ani!Pentru ca e democratie!
    Cum nu esti de acord cu ce votat lumea, incepi sa ii injuri?Sa jignesti?Alooooo...secolul 21 in mentalitate pur romaneasca!Si ne miram ca suntem unde suntem!

    Si tu ca si Mutu...in campanie: nu trebuie lasat niciodata la putere un presedinte cu un partid majoritar!A doua zi dupa ce a iesit presedinte: vreau majoritate parlamentara!...
    Cand va treziti?
    "INTERZIS"!

  5. #89
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu pot sa respect asa ceva. astfel de elemente imi infuenteaza viata si traiul in Romania!!!
    sa sustii pe cineva care te fura zilnic si te minte cu atata nonsalata e semn de prostie crasa.

    toti fura, dar prefer sa o faca cu stil. sa munceasca putin sa ma prosteasca. nu sa se uite in ochii mei cand imi baga mana in buzunar si apoi sa imi spuna ca nu am vazut eu bine

    aici e problema mea, de fapt. la atitudine. iar lingaii si prostii nu mi-au placut niciodata.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #90
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Mda...orice ti-as spune(si iti spuneam ca nu ai cum sa caracterizezi 3200000 de oameni dupa cativa, ca tine de educsatie si ratiune sa nu jignesti ad-hoc, ca parerile fara argument sunt un rahat, ca democratia nu inseamna ca atunci cand altii au alte pareri decat tine si sunt mai multi, sa ii bagi la origini,...etc si etc...) nu putem avea o conversatie normala.Sincer.Detergentul isi face treaba bine.Bravo Base...i-ai invatat ceva!


    A...daca nu poiti respecta asa ceva, sa nu carai despre dictatura.Tu esti primul care nu respecta democratia.Noi a trebuit sa suportam din cauza voastra pe basescu 10 ani!Si tot in sula s-a dus tara!
    Intai intreaba-te de ce a iesit psd-ul la o diferenta atat de mare de restul!Si nu iti raspunde cu rahaturile de mai sus.Ci cu motivele reale!Alea le vezi in procentajul PNL-ului!
    "INTERZIS"!

  7. #91
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    votacii pesedisti sunt impartiti in doua categorii. prima e categoria prostilor, incultilor si asistatilor social care pun botu` la malai si a doua categorie care e compusa din persoane educate care au avantaje directe cu psd la putere. sincer, am mai mult respect pentru a doua categorie. oamenii isi vad interesul.

    eu inteleg ca democratia iti da dreptul sa alegi ce doresti. unde mi se rupe firul logic este de ce sa tot votezi aceleasi gunoaie cand stii bine ce pot si ce fac!!! asta e echivalentul cu a persista in prostie. si aici, votacii pesedisti devin subspecii in ochii mei!


    gata cu politica. ma duc sa dau zapada de pe masina ca sa ma pot recompensa apoi cu o tuica fiarta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #92
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    gata, am dat zapada! cine da tuica?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #93
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Emilut
    "INTERZIS"!

  10. #94
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    satana bea tuica de la Emilut, nu eu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post

    eu inteleg ca democratia iti da dreptul sa alegi ce doresti. unde mi se rupe firul logic este de ce sa tot votezi aceleasi gunoaie cand stii bine ce pot si ce fac!!!
    pai asta nu intelegeam eu la voi,gasca comicilor: cum PLM sa votezi pe basescu cand el este cel mai infect caracter si cel mai mare mafiot!


    Nici acum nu am raspuns la aceasta intrebare. De fapt nici voi nu aveti!

  12. #96
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    raspunsul e simplu si ti-l tot explic de ceva vreme. cat timp, contracandidatul este psd sau un gunoi de la psd, votul meu merge automat la celalalt concurent! fie ca e maimuta, violator, om sau animal!

    dai si tu o tuica, trai-ti-ar Viorica!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Vrei sa meri beut la intalnirea cu Malin?

  14. #98
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    la cum te fofilezi nici tu nu esti prea convins de Viorica
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    desi mi se rupe subiectul,u e o alegere rea.Tot ce ma intereseaza e ca sa nu fie SEKURISTA,sa nu faca jocurile SEKURITATII.....in rest,desi nu sunt misogin, nu sunt adeptul ca femeile sa conduca. Orice!

  16. #100
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    este ca uneori ti-e ciuda ca nu esti nascut in Teleorman? numai genii da tarii zona aia
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ce, si asta e din TR?

  18. #102
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    om de vaza chiar. consilier judetean intre 2008-2010. sigur, e doar o intamplare ca e de acolo
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #103
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ce sa facem daca niciun roman din alte zone nu poate sa fie fidel adevaratului premier!

  20. #104
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    zici tu ca au slugarnicia in gene oamenii de pe acolo?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #105
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    4.6571 e cursul euro,cum comentati?
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •