Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 164

Thread: Lovitura de stat in decembrie!

  1. #43
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu boss, nu asa merge treaba. democratie, democratie, dar nu te poti ascunde sub niste alegeri castigate prin minciuna ca sa faci prapad in tara! ajungi la cosul de gunoi al istoriei mintenas
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cum nu se poate? Basescu de ce a putut timp de 10 ani?

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pentru ca a avut sutinerea poporului. exact ce iti explicam mai sus
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Tim, astia sunt platiti sa fie spalati pe creier. Inutil sa le faci scolarizare. Pe ei ii reprezinta malin botu si chircarau cosette. ( nume romanesti predestinate). Cred ca hingheru viseaza sa i-o traga lui cosette in lift, pe strada, in spatele blocului. Si dupa aia sa cada mort.

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    iaca si bolnavul forumului punand punctul pe "i".
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Tim ....Drogul. .... Atacă mintea, atacă trupul, atacă sufletul. După ce le-a ispitit, făcându-le să se simtă invincibile pentru o clipă, drogul își cere dreptul de călău, distrugându-și victimele. E cazul "moderatorului". Sau asa crede asta ca este.

  7. #49
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    https://www.digi24.ro/opinii/miza-re...dragnea-858639

    Tim, pune mana si citeste articolul de mai sus. E adevarat ca e destul de mare, dar, poate, cine stie, reusesti sa-l parcugi si, poate, cine stie, sa si intelegi ceva. Succes!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    iaca si bolnavul forumului punand punctul pe "i".
    Nu sunt . In schimb tu esti sigur idiotul de serviciu. Citeste-ti ultimele 1000 postari si ai sa afli ce-i aia un idiot.

  9. #51
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Timache, vinovatul de serviciu este Rusia/Putin.
    Isi doresc ca Romania sa se alature grupului democratiilor iliberale, sa isi compromita legaturile cu Occidentul care ne vrea tot binele din lume.
    Ne-am folosit de ei pana am ajuns o putere economica si militara, le-am distrus industriile si agricultura, copiii lor au ajuns slugi pe ogoarele mosierilor rumani, femeile lor isi vand trupul in bordeluri din Tg Jiu, Cluj, Bucuresti, medicii si profesorii lor se inghesuie pentru te miri ce, 1500 RON in timp ce rumanii abuzatori sar de 10000 RON. Totul culminand cu interdictia unor tari amarate precum Olanda sau Austria de a intra in spatiul de liber schimb romanesc.
    Cat de nerecunoscatori, stupid people!

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Sa va spun cum vad eu treaba:ce e prea mult ,e prea mult. GATA! AJUNGE! ajunge cu acest subiect fals si reincalzit la infinit! Nu coruptia este principala problema a Romaniei, nu coruptia este principala caracteristica a acestei tari.Trebuie terminat ca toata aceasta generatie sa traiasca doar pentru lupta impotriva coruptiei.
    Nu in Romania se fura masinile turistilor straini ci in Bulgaria.
    Nu in Romania se consuma la liber droguri ci in Olanda!
    Nu in Romania s-a inselat intreaga lume cu teste auto false ci in Germania!
    Nu Romania este patria mafiei ci Italia.
    Nu in Romania ies dezaxati cu mitraliere sau cu camioane si ucid zeci de nevinovati ci in Franta si Belgia!

    De ce acceptati ca noi sa fim considerati raul absolut al europei? Nu va e rusine hastagilor?

  11. #53
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    bai timache, tac-tu Dracnea tocmai ii pregateste debarcarea lu` unchi-tu Tudose si tu vii cu fumigene d`astea?
    maine cica face anuntul si incepe caterinca. sa fii in zona pe la 16:00... 16: si ceva ca avem bataie cu falusi uzi!

    a, si ia ceva pentru tonifierea falcilor. iar avem show!

    Bobi, chinnezule si alti aparatori ai statului de drept , e valabila si pentru voi invitatia
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    #hingherule, e ora 16, au reusit sekuristii sa puna mana pe guvernare?

  13. #55
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    nu boss, nu asa merge treaba. democratie, democratie, dar nu te poti ascunde sub niste alegeri castigate prin minciuna ca sa faci prapad in tara! ajungi la cosul de gunoi al istoriei mintenas
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    pentru ca a avut sutinerea poporului. exact ce iti explicam mai sus
    daca tot m-ai invitat iti raspund strict la ce ai postat mai sus
    1.Ba baiatule...1 vot la 20-30 de secunde iti suna realistic?Aia e minciuna la castigarea alegerilor.Ca tot s-a facut referire la mariner!Prapad in tara?Uitam repede de Boc, de Ciolos...(si hai daca mai citesc si amu ca CIolos a facut ceva, as dori sa vad o lista cu tot ce a indeplinit el, si nu a preluat de dinainte)!

    2.Sustinerea poporului...adica a avut majoritate...adica ce are PSD-ul acum!
    Mai e nevoie si de alte lamuriri?

    Nu sunt psd-ist...dar daca injuram pe careva, eu zic sa ii injuam pe toti.Pt ca avem un presdinte ales de majoritate(pe ce criterii, nu stiu, ca nu inteleg germana) decorat in afara granitelor tarii pentru te miri ce merite, pe cand in tara lui...ciuciu!Avem o opozitie plina de rahat.Si o coalitie majoritara asemenea.Problema e ca eu ii consider pe primii mai maronii ca pe ailalti.E simplu.Motive?Vb lui tim...zece ani de basism!Si ala e doar inceputul!
    "INTERZIS"!

  14. #56
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    acum m-am parcat si eu. am stat ceva mai mult pentru ca a trebuit sa parchez manual.

    care sunt noutatile? s-au apucat jigodiile sa se manance intre ele?

    chinnezule, Base a avut ca votanti oameni tineri. deci sprinteni. nu borosogi, carcare amubulante si asistati social cum are pedeseul ca sa fie nevoie sa se uite in buletin sa stie cum ii cheama . cu putina organizare se putea vota si mai repede de atat.

    si de care sustinere a hotilor psd vorbesti? de sustinerea poporului rus?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #57
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Timache, vinovatul de serviciu este Rusia/Putin.
    Isi doresc ca Romania sa se alature grupului democratiilor iliberale, sa isi compromita legaturile cu Occidentul care ne vrea tot binele din lume.
    Ne-am folosit de ei pana am ajuns o putere economica si militara, le-am distrus industriile si agricultura, copiii lor au ajuns slugi pe ogoarele mosierilor rumani, femeile lor isi vand trupul in bordeluri din Tg Jiu, Cluj, Bucuresti, medicii si profesorii lor se inghesuie pentru te miri ce, 1500 RON in timp ce rumanii abuzatori sar de 10000 RON. Totul culminand cu interdictia unor tari amarate precum Olanda sau Austria de a intra in spatiul de liber schimb romanesc.
    Cat de nerecunoscatori, stupid people!
    Da, oltene, ai dreptate mama Rasia ne vrea tot binele din lume. Este ca nu mama Rasia, ma rog la acea vreme URSS, tot un drac, a uitat sa ne mai restituie tezaurul? Nu mama Rasia ne-a furat tot uraniul din tara, nu tot mama Rasia/URSS si-a stationat trupele, fara voia noastra, pana in '58? Nu aceasta natiune ticaloasa in ceea ce ne priveste a carat tot ce era mai de pret/valoros (cereale, animale, lemn, linii de asamblare, fabrici intregi - fabrica de avioane de la Brașov, cuptoare siderurgice, fabrici de tigari, tipografii confiscate) pentru, vezi doamne, daune de razboi?
    Da, oltene, Rusia/Putin ne vrea tot binele din lume.

    Ceea ce uiti este ca acei sarmanii care au plecat fara voia lor sa munceasca la capsuni, in constructii etc. sau sa se prostuitueze, cum bine spui, au facut-o pt. ca partidele care au guvernat, cu PSD-ul in rol principal, pentru ca acest partid a guvernat cel mai mult de la asa-zisa revolutie incoace, nu le-a oferit absolut nimic. Acesti oropsiti ai sortii, unii dintre ei, au adus bani buni, zeci de miliarde in toti acesti ani. Cu acesti bani, economia a functionat cat de cat.

    Acum inteleg de ce-l injuri non-stop pe Gigi. Nu-ti place competitia, nu-ti place capitalismul. Te dai mare liberal, dar tu esti un stangist pur sange. Nu e rau sa fii de stanga, e rau, insa, sa fii filorus. E rau pentru Romania, e rau pentru aceasta natiune!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #58
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Sa va spun cum vad eu treaba:ce e prea mult ,e prea mult. GATA! AJUNGE! ajunge cu acest subiect fals si reincalzit la infinit! Nu coruptia este principala problema a Romaniei, nu coruptia este principala caracteristica a acestei tari.Trebuie terminat ca toata aceasta generatie sa traiasca doar pentru lupta impotriva coruptiei.
    Nu e gata deloc! Coruptia in Romania, ca de altfel in intreaga Europa de Est, e cel mai mare rau posibil. Prin coruptie, cei care conduc, controleaza tot, absolut tot.

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu in Romania se fura masinile turistilor straini ci in Bulgaria.
    In schimb, in Romania se fura in absolut orice sector bugetar. Intreaba-l pe Ionica de la Zalau daca nu ma crezi.

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu in Romania se consuma la liber droguri ci in Olanda!
    Te dor flocii si bobocii! Sa inteleg ca in Olanda se fura mult mai mult ca in Romania, iar nivelul de trai e de 10 ori mai jos decat al nostru?! Bai, tu esti sanatos la cap?

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu in Romania s-a inselat intreaga lume cu teste auto false ci in Germania!
    Bai dilimandrosule, tu compari hotia care e la noi cu ce se intampla in Germania? Ba esti boland?

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu Romania este patria mafiei ci Italia.
    Uite aici iti dau dreptate. Fii atent insa, ne apropiem amenintator de broscari la acest capitol.

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nu in Romania ies dezaxati cu mitraliere sau cu camioane si ucid zeci de nevinovati ci in Franta si Belgia!
    Hai ca aici esti dus rau, rau de tot. Ba cretinoidule, nu francezii ucid, ci cei pe care au fost primiti/ospitati, dar care dupa ce s-au inmultit de au ajuns cam o cincime din pop.ulatia Frantei vor acum sa le impuna ce sa faca in tara lor.

    Quote Originally Posted by Tim View Post
    De ce acceptati ca noi sa fim considerati raul absolut al europei? Nu va e rusine hastagilor?
    Nu stiu daca suntem raul absolut al Europei, cu siguranta suntem cea mai corupta tara din Europa, poate, alaturi de Bulgaria.

    Ti-am trimis un link in mesajul de ieri, observ insa ca fie nu l-ai citit, fie n-ai inteles ce ai citit. Uite, ti-l mai trimit o data, poate aprofundezi mai bine si cine stie ...

    https://www.digi24.ro/opinii/miza-re...dragnea-858639
    Last edited by Duba; 15th January 2018 at 20:10.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #59
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    ai inteles de ce injur ciobanul si ca vezi doamne as fi fan putin/maica rassia si dragnea and co...
    ei bine, eu abia acum am inteles ca esti GgB in persoana sau un amarat de ciufut din turma ciobanului. stii vorba aia ca cine se aseamana se aduna...ca atat te duce bibilica!

    berbec, sunt atat de comunist cat esti tu dinamovist.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #60
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ai inteles de ce injur ciobanul si ca vezi doamne as fi fan putin/maica rassia si dragnea and co...
    ei bine, eu abia acum am inteles ca esti GgB in persoana sau un amarat de ciufut din turma ciobanului. stii vorba aia ca cine se aseamana se aduna...ca atat te duce bibilica!

    berbec, sunt atat de comunist cat esti tu dinamovist.
    Il injuri pt. ca nu-ti place sistemul actual, capitalismul, care inseamna competitie si a fi competitiv. Gigi, asa cioban cum il crezi, are in sange competitia.
    Sincer, te-am banuit mai de mult ca ai vederi stangiste. N-am crezut insa ca esti filorus. Asta recunosc. Asa cum am mai spus n-am nimic cu cei de stanga, am insa cu cei care-i sustin pe rusi. Sa faci propaganda unei natiuni care in toata istoria noastra ne-a facut numai rau ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #61
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    bine gigi, fie ca tine.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    dubo, am citit articolul cu mult inainte sa pui tu link. CONCLUZIA? Aceiasi propaganda, acelasi limbaj de lemn steril si mani****tor. Te intreb inca odata,care popor din europa se autoflageleaza cum o facem noi romanii? Si cui foloseste asta?

  21. #63
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    timache, cap de pla ala de Stefanescu zice ca pesedistii sunt cu nervii la pamant! tu cum te prezinti? psihic vorbind
    si nu mai tot repeta intrebarea aia. suntem cei mai aproape de rusi deci e clar ca jigodiile bolsevice vor face tot posibilul sa dezbine aici. inca stam bine fata de alti vecini ai lor. noi avem americanii ca aliati. ceilalti nu au fost asa norocosi si acum sunt sub ocupatie rusa.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •