View Poll Results: CSM Poli Iasi - FCSB

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • X

    1 100.00%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 55 of 55

Thread: Etapa 18: CSM Poli Iasi - FCSB 1-0

  1. #43
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    FCSB n-a avut nici o sansa, pacat de ea ca cica era echipa buna!:console:
    Se pare ca te-ai uitat la alt meci. Steaua a avut un ghinion teribil vineri seara. Ocazii extrem de mari, inclusiv o minge scoasa de pe linia portii de 'moldoveni'.


    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Au luat bataie pt ca au fost obositi.
    Nu. Pentru ca au avut ghinion cum rar se vede in fotbal.


    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu inteleg cum e posibil ca cea mai buna echipa din Sud-Estul Europei si judetele limitrofe sa piarda tocmai la Iasi

    Frumos golul, executie perfecta a plaiesului
    Nu intelegi, pt. ca te uiti la fotbal din an in paste. Se intampla de multe ori in fotbal ca echipa net superioara sa piarda, sa ne amintim doar cele doua victorii ale rinistilor de anul recut in campionat, cand, tot asa, Steaua a fost net superioara si, totusi, a pierdut. E adevarat ajutata si de Hategan.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #44
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Sa te uiti tu la atatea meciuri cate vad eu pe stadion pentru ca asta face un suporter ma, mai merge si pe stadion sa vada fotbal, nu doar cu telecomanda in mana

  3. #45
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Sa te uiti tu la atatea meciuri cate vad eu pe stadion pentru ca asta face un suporter ma, mai merge si pe stadion sa vada fotbal, nu doar cu telecomanda in mana
    Pustiule, n-ai fl00ci la sula cate meciuri am vazut eu pe stadion. Important, insa, este sa si intelegi si cate ceva din meciurile la care mergi pe stadion. Doar sa urlii si sa te frustrezi ca echipa ta e de 2 bani nu e in stare de nimic de 11 ani, iar Steaua castiga majoritatea meciurilor ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #46
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pustiule, n-ai fl00ci la sula cate meciuri am vazut eu pe stadion. Important, insa, este sa si intelegi si cate ceva din meciurile la care mergi pe stadion. Doar sa urlii si sa te frustrezi ca echipa ta e de 2 bani nu e in stare de nimic de 11 ani, iar Steaua castiga majoritatea meciurilor ...
    Eu chiar te cred! Adica pari genul de ipochimen care a stat toata viata pe stadion si nu a trecut deloc pe la scoala!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #47
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu merg pe stadion sa urluuuu iar daca singura ta bucurie e ca steaua castiga majoritatea meciurilor...

  6. #48
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu merg pe stadion sa urluuuu iar daca singura ta bucurie e ca steaua castiga majoritatea meciurilor...
    E absolut normal ca un iubitor de fotbal sa se bucure pt. victoriile, trofeele castigate de echipa pe care o sustine. Daca tu te duci la stadion sau te uiti la meciuri pt ca echipa ta sa piarda ... e treaba ta. Îb cazul asta cred, insa, ca ar trebui sa te consulte un neuropsihiatru la scufita. Cine stie, poate, ti-o repara.

    P.S.
    Pt. TD, decedatul de serviciu
    Scoate ma vagabondule mana din buzunarul lui taica-tu si lasa gramatica. Stim c-ai fost un amarat de corector, nu mai insista. Totusi, dupa cum stiu cei care au frecventat defunctul forum total sport FM, Shamballa te-a facut e comanda si la capitolul gramatica, la care consideri tu ca te pricepi.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Lasa-i Duba, ca asa sunt ei. Cica sustin echipa indiferent de rezultate, dar daca merge echipa prost, rup gardurile si se duc la oficiala peste Negoita. Aia la Rapid ii alergau cu sabiile familia lu' Valerii, dar pentru ei nu conteaza rezultatele. Ai dreq, mi-ar fi rusine in locul lor sa vorbesc...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #50
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    M-ai vazut pe mine rupand gardurile si mergand peste negoita? Sau generalizarea e sportul tau favorit?

  9. #51
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Generalizez pentru ultrasi. De-aia spun si de aia de la Rapid. Toti spuneti asta, sustineti echipa indiferent de rezultate. Lucru fals, este evident. Hai sa mentionez si episodul Liberec pentru ca si atunci la 0-2 li s-a pus pata, au intrat pe teren si au intrerupt meciul
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #52
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu merg pe stadion sa urluuuu iar daca singura ta bucurie e ca steaua castiga majoritatea meciurilor...
    Te inseli, baragladina mai are una: atunci cand ii schimba pampersii!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #53
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cica sustin echipa indiferent de rezultate, dar daca merge echipa prost, rup gardurile si se duc la oficiala peste Negoita. Aia la Rapid ii alergau cu sabiile familia lu' Valerii, dar pentru ei nu conteaza rezultatele.
    Dar voi nu opreati autocarele intre uluci, sa le dati jucatorilor la buci? Cum v-a manjit babiuc cu 50 de milioane, cum ati tacut malc si ati redevenit mandri. Hai, ba, ce **** mea...
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Se pare ca te-ai uitat la alt meci. Steaua a avut un ghinion teribil vineri seara. Ocazii extrem de mari, inclusiv o minge scoasa de pe linia portii de 'moldoveni'.
    Steaua a avut meci in Liga a 4-a cu Metalglobus si-a batut 4-0, si e sub Academia Rapid in clasament, eventual FCSB a avut ghinion, saracutza! Tot mai slaba ca Rapid care a batut cu 26-1 pe Venus si e pe locu 1!
    Last edited by Johnny D; 19th November 2017 at 23:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Dar voi nu opreati autocarele intre uluci, sa le dati jucatorilor la buci? Cum v-a manjit babiuc cu 50 de milioane, cum ati tacut malc si ati redevenit mandri. Hai, ba, ce **** mea...

    Pai da' spun eu ca sustinem echipa orice ar fi? Eu spun ca rezultatele conteaza pentru toata lumea.
    Doar il sustineam pe Duba care exact lucrul asta l-a spus mai sus.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •