View Poll Results: Pronostic

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • x

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 127

Thread: Etapa 5 EL: Viktoria Plzen - STEAUA BUCURESTI 2-0

  1. #106
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cu JJ, bre nu vezi ca vrea sa ma supere?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  2. #107
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai am felicitat deija FCSB,nu-i suficient?
    Bravo. Ai un carnet delamine ... sa-i spui sefului maine altfel iar te ia la cotoaie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    cu cine te certi pe-aici numai tu stii
    pai am felicitat deija FCSB,nu-i suficient?
    Se cearta singur.


    El tine la faptul ca nu e cea mai slaba grupa, si basta. Desi o stie prea bine ca e.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Sustine asta cu argumente, pentru ca eu asa am facut. Lucrurile sunt destul de clare. Exceptand Lokomotiv, care pe hartie este o echipa puternica, restul sunt praf si pulbere in comparatie cu cele din grupa Stelei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  5. #110
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Tot zici ca astia sunt tari ca sunt primii in Cehia. Si YB sunt primii in Elvetia si au mai putine puncte in EL ca Lugano, care-s la retrogradare.
    Cat despre grupa, aia a transnistrenilor si cu aia a Villarealului sunt tot cam pe acolo cu cea a Stelei, printre cele mai usoare. Putea sa fie mult mai rau la tragerea la sorti, de exemplu in locul englezilor cu Lyon si Atalanta. Nu putea sa fie mult mai bine..

  6. #111
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Au cazut cu cel mai slab cap de serie de departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #112
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pffff....ce prelungiri pe topicul asta
    Si aici s-a impiedicat vreun Ali Lustra?
    "INTERZIS"!

  8. #113
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Au cazut cu cel mai slab cap de serie de departe.
    Tot compari Plzen cu Copenhaga fara argumente. Arunci in continuare afirmatii fara sa te bazezi pe nimic.

    Cehia este un campionat mai puternic decat Danemarca, o dovedesc si coeficientii de tara si echipele ramase in competitie. Cehia are 3 echipe ramase in Europa, Danemarca una singura. Daca am fi comparat locul 1 din Cehia cu locul 1 din Danemarca, locul 1 din Cehia este o echipa mai puternica. Dar nu comparam asa ceva, comparam locul 1 din Cehia, lider autoritar, cu locul 6 din Danemarca Plzen este deja calificata in primavara europeana in timp ce Copenhaga, probabil, o sa o urmareasca la televizor.

    Copenhaga este atat de tare ca a reusit o singura victorie in grupe din 5 meciuri.

    Tot asa nu poti sa compari Sheriff Tiraspol cu campioana Israelului. As cauta sa vad ce coeficient de tara are Moldova, da' mi-e lene sa dau atata scroll down...

    Despre Lokomotiv degeaba vorbim, a fost in urna a doua alaturi de Steaua deci nu puteau sa cada in aceeasi grupa.



    Uite ce inseamna sa bati pe Steaua. Antrenorul cehilor a facut tumbe pe teren in fata suporterilor dupa meci

    http://www.prosport.ro/fotbal-extern...uropa-16831127
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  9. #114
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Tot compari Plzen cu Copenhaga fara argumente. Arunci in continuare afirmatii fara sa te bazezi pe nimic.
    Pe joc, de departe cel mai slab cap de serie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #115
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Plzen e calificata cu o etapa inainte de finalul grupelor, da' nu-ti place tie
    Copenhaga a fost cap de serie si e pe locul 3 cu sanse mici de calificare
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  11. #116
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Copenhaga a vandut grosul, e intr-un regres normal. Vorbim despre echipa care s-a pisat pe pepiniera voastra, Astra Giurgiu, in timp ce Plzen a fost scoasa de Astra. Plzen e o echipa interesanta, care a dominat 3,5/4 meciuri cu fcsb, insa cu arbitrul din Azerbaidjan si bulanul ghencist nu te pui. Mi-amintesc ca dupa 5 ocazii cat casa ale cehilor, a pus-o prostul de balasa in vinclu de la 35 de metri, la a 2-a iesire din jumatatea proprie a gigeilor. Sau la Bucuresti, bara Plzen si gol la faza urmatoare fc stana. Poate d-aia vi s-a parut o superputere Plzen, pt ca a fost net superioara la fotbal. Sigur, cand e pt voi, conteaza doar scorul, nu si fotbalul jucat. Cand se pisa Dinamo pe voi, cu burta goala, vine cretinul ala batran sa arate ce fotbal spectaculos a prestat mizeria din pipera
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #117
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Copenhaga, asa in regres cum este, a ramas ultima echipa din Danemarca in Europa.
    Cehia inca are 3 echipe in grupele Europa League.

    Eu nu faceam doar comparatia intre Plzen si Copenhaga, faceam si intre campionatul Cehiei si cel din Danemarca. La coeficienti, numar de echipe ramase in competitie, Cehia este net superioara la toate capitolele.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #118
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Nu stiu ce ti s-a pus tie pata pe Copenhaga... Parca vad ca jucati cu ei turul urmator.

  14. #119
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ar fi bine, pentru ca sunt mai slabi decat Plzen
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  15. #120
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Nu stiu ce ti s-a pus tie pata pe Copenhaga... Parca vad ca jucati cu ei turul urmator.
    I s-a pus ca sa fie totusi o discutie elaborata din care e cea mai slaba grupa din EL, altfel ar fi clara treaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #121
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Inchipuiti-va o grupa de EL cu Craiova, Botosani, Timisoara si fcsb. Aia era cea mai slaba, terminau astia cu 18 puncte, golaveraj, 40-1.

    Competitoarele au fost pe puterea unei echipe care baga 10-15 milioane in jucatori, deci sa fim corecti si sa spunem ca gigi si-a facut grupa usoara investind destul de inspirat pana acum. Orice alta echipa romaneasca probabil facea doua egaluri acasa si pierdea tot afara. Asta e adevarul.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  17. #122
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Oricat de ciudat ar suna asta, sunt de acord cu Capitanu'

    Skenderbeu a batut pe Dinamo Kiev, S. Tiraspol a scos 4 puncte cu Lokomotiv, Zorya a batut pe Bilbao, Guimaraes pe Marseille etc. Cred ca Steaua ar fi plecat cu prima sau cu a doua sansa la calificare din orice grupa. Daca ar fi fost in grupa F in locul lui Lokomotiv, ar fi avut o grupa mai usoara decat asta in care a cazut. Ar fi fost mai greu in grupa E in locul lui Everton, grupa H in locul lui BATE... si cam atat.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  18. #123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Inchipuiti-va o grupa de EL cu Craiova, Botosani, Timisoara si fcsb. Aia era cea mai slaba, terminau astia cu 18 puncte, golaveraj, 40-1.


    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Oricat de ciudat ar suna asta, sunt de acord cu Capitanu'
    Si eu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #124
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai si cu aia sunt de acord cine pana mea e CSU sa ne stea in fata?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  20. #125
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Daca aranjezi cuvintele sub forma asta iese asa: CAPRA!
    Daca le aranjezi sub forma astalalta iese: CARPA!
    Cam asta e Craiova in raport cu FCSB/Steaua, oricum ai aranja, tot nasol iese.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #126
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    CSU is our bitch. Nici pe asta nu o pot contrazice
    Acum, nu cred ca oamenii o fac intentionat, dar asa le iese la fiecare meci.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •