View Poll Results: Pronostic

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • x

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 127

Thread: Etapa 5 EL: Viktoria Plzen - STEAUA BUCURESTI 2-0

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Da, mai ales Rapid si Ripensia, care au desfiintat echipe si au intrat in prima liga prin decret regal!(ca daca erau bagate de comunisti inca erau acolo...stii cum e)

    Sincer...la cate magarii au facut astia nicio echipa nu mai este cea care a inceput sa dea din coate in fotbalul mioritic!Bine, doar viitorul lui Hagi poate mai e
    Au fost jeguri chiar mai mari decat ei, desi pare greu de crezut ca se poate. Sa nu uitam de Viktoria Bucuresti.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #23
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Rapidu' a zburat prea aproape de soare si si-a ars aripile


    Ia uite, i-am facut si ciori si comunisti intr-o singura fraza
    Da...dar ramane singura echipa din campionatul romanesc cu palmares 100% pozitiv in fata FCSB-ului
    Tylere...ce nu intelegi...Titlurile Rapidului sunt ordin de partid!Ale Ripensiei la fel!Idem Chinezul!
    Ce bafta am avut cu Stalin, ca altfel nu aveam fotbal
    "INTERZIS"!

  3. #24
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Bai, cum bine spunea cineva: Steaua nu are palmares, are cazier!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Referitor la faptul ca jucam cu rezervele, ca sa facem si un pic de on-topic, cand i-am batut in august cu 4-1, Gnohere a jucat doar 7 minute, Budescu se accidentase in tur si nu a facut deplasarea, iar Planic inca nu venise. Si atunci tot cu astia s-a jucat, cu Alibec, Momcilovic, Junior, Popescu, Enache, Man, Pintilii...

    Steaua este deja calificata si este normal sa odihneasca jucatorii importanti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #26
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Da...dar ramane singura echipa din campionatul romanesc cu palmares 100% pozitiv in fata FCSB-ului
    Sunt pozitivi la boli venerice, la ce? Ca pe teren, din 2003 pana acum, Steaua are 8 victorii si 6 infrangeri cu Rapid.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  6. #27
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Tylere....un cazier, curat

    Sevilla...Steaua e numai una, spunea un cunoscut suporter al ei...sau canta!
    Cand imi arati ca FCSB care a jucat o singura data cu RAPID...are 8 victorii...ma predau

    ON: Plzen daca bate, a inchis grupa.FCSB-ul....are in gand mai mult meciul greu cu Astra.Gigi deja l-a sunat pe Sumudica sa ii ceara sfaturi
    "INTERZIS"!

  7. #28
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Cand imi arati ca FCSB care a jucat o singura data cu RAPID...are 8 victorii...ma predau
    Chiar daca ar fi doar meciul ala, a fost castigat de Steaua. Dar ti-am spus, s-a schimbat doar numele. Asa cum s-a schimbat si numele Rapidului din Locomotiva, in CFR, in Rapid... d.p.d.v. juridic, Echipa lu' Becali exista cel putin din 2003. Poate sa-si mai schimbe numele de trei ori, asta nu inseamna ca se desfiinteaza si infiinteaza de fiecare data.

    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    ON: Plzen daca bate, a inchis grupa.
    Plzen daca bate... tot Steaua ramane pe primul loc. Arunca un ochi pe clasament. Putem sa castigam grupa si daca pierdem ultimele doua meciuri.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #29
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Sevilla....ce meci a castigat FCSB contra Rapidului?....a batut Rapid 1-0

    Imi place cum te agitiStai linistit, inteleg ce vrei sa spui.Stiu ca FCSB e totuna cu Steaua din 2003 incoace.Dar ma distreaza ca te aprinzi

    ON: FCSB 10

    2. Plzen 6

    3. H. Beer Sheva 4

    4. Lugano 3

    Am zis ca PLZEN inchide grupa!Nu ca o castiga.Chiar as vrea sa castigati.Aduceti puncte la coeficient.

    LE: nu mai numara cazul bricheta ca meci castigat de voi.Ala e meci castigat de Lovin
    "INTERZIS"!

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da, bine, ultimul meci a fost castigat de Rapid, nu am vazut eu bine
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Am zis ca PLZEN inchide grupa!Nu ca o castiga.Chiar as vrea sa castigati.Aduceti puncte la coeficient.
    Eh, am 1X pe bilet, la sigur!

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da, bine, ultimul meci a fost castigat de Rapid, nu am vazut eu bine
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu-l ascultati ca minte, in poll a votat ca bate Steaua
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  13. #34
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    )
    Joihnny....te-a agatat aici

    Sevilla, in urma descoperirilor recente, bricheta aceea a fost aruncata de Miscarea antibolsevica din Romania.Are adanci legaturi istorice cu anul de gratie 1947.Nu inteleg de ce a fost risipita pe un arbitru ca si Deaconu.Acolo mergea un bolovan

    Cat despre ultimul meci...nu te contrazic
    "INTERZIS"!

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu-l ascultati ca minte, in poll a votat ca bate Steaua
    Dau cu momeala dupa prosti!
    Vorba aia, nu faceti ce face popa, ci ce zice!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Cu mila lui nea gigi, luceafarul fotbalului mioritic, farul crestinismului rasaritean, poate scoatem un egal.

    ontopic.
    fmm GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #37
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Cu mila lui nea gigi, luceafarul fotbalului mioritic, farul crestinismului rasaritean, poate scoatem un egal.

    ontopic.
    fmm GgB!
    pai gata,sunteti calificati,ce mai conteaza meciul asta?
    pai nu e mai bine sa piarda FCSB si sa nu-i mai intre bani lui migi in buzunar?
    ca la cat il injuri ar trebui sa tii cu cehii aici
    granita la Orsova!

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai tu nu-ntelegi ca el are nevoie de banii lu Becali, insa nu si de Becali?
    Cat timp a fost la zdub si doar banii la club, campioni pe linie, cand a revenit el la club chiar daca banii au fost mai multi, locu 2. Atat. Si nema CL.

    Si cat l-am vrut eu la inchisoare pe spurcatu ala ce-l foloseste pe Dumnezeu ca scuza pentru a-si bate joc de majoritatea pentru a ajuta doar putini printre care ai lui apropiati binenteles, ei bine acum nu-l mai vreau, sa fie liber, zic!

    Ce-ar fi cel mai misto ar fi sa castige Dan Petrescu campionatu si cu cupa in mana sa streige: A Inceput Hegemonia! Ar fi de pishu lumii!
    Last edited by Johnny D; 23rd November 2017 at 16:09.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai tu nu-ntelegi ca el are nevoie de banii lu Becali, insa nu si de Becali?
    bai dar nu mai poate omul sa intinda o capcana,ca hop si tu cu explicatiile...
    granita la Orsova!

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Asa am fost si noi cu Copos, nu e vreun mister. Insa Copos e de 10 ori mai om decat Becali, chiar daca dadea de 10 ori mai putini bani.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Eroii nostri
    Vlad, Enache, Balasa, Planic, Morais, Filip, Popescu, Golofca, Man, Coman, Alibec.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  21. #42
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asa am fost si noi cu Copos, nu e vreun mister. Insa Copos e de 10 ori mai om decat Becali, chiar daca dadea de 10 ori mai putini bani.
    pai l-ati huiduit de nu s-a vazut pe bietul om
    asa repede ati uitat?
    bine,aia cu bietul om era o poanta,era de fapt infractor in toata regula,sa fim bineintelesi
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •