View Poll Results: Ce facem cu pacientul Paul?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Banat definitiv

    0 0%
  • Banat cate 24 de ore la fiecare postare spamm

    2 40.00%
  • Ma numesc Ionel si imi plac animalele, natura, si femeile cu mustata

    3 60.00%
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 161

Thread: Ce facem cu Paul?

  1. #1
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0

    Exclamation Ce facem cu Paul?

    a distrus forumul, a nenorocit si secatuit jdemii de threaduri si o face in continuare cu copy/paste-urile de kkt

    ce facem cu el? il banam definitiv sau ramane sa umple forumul de citate pe care vrea sa le reciteasca mai tarziu?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Incepe PSG - Nice asa ca sunt ocupat rau
    Dar revin mai tarziu cu idei
    ... ceva in legatura cu refacerea regulamentului
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    lipseste din poll optiunea "ii dam ce-i da Sevilla de cate ori il prinde"...
    granita la Orsova!

  4. #4
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai aia e situatia actuala. si asta o sa se intample din ce in ce mai des daca lucrurile vor ramane asa
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    pai aia e situatia actuala. si asta o sa se intample din ce in ce mai des daca lucrurile vor ramane asa
    pai numai frantuzul e de vina,se tot face ca nu intelege...
    ca pe Ionica n-avem cum sa dam vina,rapidist si el dar n-a facut box sa ia si pumni in cap...desi asa ar parea dupa cum posteaza...
    granita la Orsova!

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Chestia cu "ce facem cu un user" nu mi-a placut niciodata pe forum. Cine suntem "noi" sa tot facem cu cine?
    Aici trebuie acoperire la regulament.
    Din regulament s-a scos acum cativa ani sanctiunea pt trolling sperand sa se incurajeze traficul. Nu am fost de accord atunci dar am cam fost singur. Se pare ca nu ma inselam
    Acum sa vedem ce facem cu regulamentul. Trebuie introdus o notiune de spam, trolling, offtopic ceva asa la gramada. Adica offtopic sa fie permis atat timp cat e dialog. Mai discutam asa la o bere si pe langa subiect dar nu mult. In schimb cand vine un post in afara subiectului si in plus nu are legatura cu ce a zis alt user pe thd atunci sa fie interzis. Sanctiune sau sters ... cum se va decide.
    Dar trebuie formulat asta in regulament.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    poti schimba in "Ce face Paul cu noi"!
    e fix aceeasi chestie

    nu are nicio treaba trollingul cu copy/paste fara noima. asta e caz de boala. da un ochi pe "cine a mai murit" si te lamuresti. un copy/paste jegos care sta fix ca un coi in frunte.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Paul are loc in regulament. Este singurul care face asta dar e permis pt oricine deoarece nu e sanctionabil.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    nu trebuie reformulat niciun regulament,e suficient sa-i dai cumva un sut in tzur,sa nu mai agaseze lumea ...
    cum rezolvi asta,tu stii...ca de aia te-am facut supermoderator...
    granita la Orsova!

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Paul are loc in regulament. Este singurul care face asta dar e permis pt oricine deoarece nu e sanctionabil.
    spamul nu e permis nicaieri! nu e vorba doar de forumul asta. nu trebuie regulament pentru spam!
    daca se plictiseste cineva si iti copiaza tot internetul aici pe forum o sa il tolerezi doar pentru ca nu ai tu scris negru pe alb in regulament?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    pai dupa regulament s-au luat si in ww2,cica aveau stipoolat acolo cum ca neamtul n-are voie sa treaca de linia Maginot...
    granita la Orsova!

  12. #12
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    spamul nu e permis nicaieri! nu e vorba doar de forumul asta. nu trebuie regulament pentru spam!
    Pardon? Cum adica pe forumuri nu e regulament pt spam?
    Peste tot unde intri pe forumuiri cu trafic important exista regulament beton in legatura cu comportamentul potential nociv.
    Asta e buba la noi. Avem o gaura in regulament care lasa loc la subiectivism.
    E simplu de rezolvat. Repet, orice post care nu are legatura cu subiectul si nici cu dialogul instaurat trebuie interzis de moderatori pe sectiunea respectiva. Sa gasim formula cea mai echilibrata, sa o punem in regulament clar si rezolvam problema.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai dupa regulament s-au luat si in ww2,cica aveau stipoolat acolo cum ca neamtul n-are voie sa treaca de linia Maginot...
    Pai vezi?
    WW2 s-a terminat si ati luat-o rau de tot Ce tot mai vrei sa-ti dai cu parerea intre aliati?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ma refeream ca e de la sine inteles ca spamul e nociv si nu e musai sa fie stipullat undeva!
    cu inlaturatul nu merge. incercat, degeaba! alta intrebare?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #15
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai vezi?
    WW2 s-a terminat si ati luat-o rau de tot Ce tot mai vrei sa-ti dai cu parerea intre aliati?
    aici nu contest,am luat-o chiar rau de tot...
    dar si voi ce victorie a la Pyrus ati avut,ai vazut cum arata echipele Angliei si Frantei in prezent?
    pai mai un pic si o sa cantati marseieza la vuvuzele inainte de meciurile oficiale...
    granita la Orsova!

  16. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cu inlaturatul nu merge. incercat, degeaba! alta intrebare?
    Trebuie ca userii sa posteze regulamentar
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #17
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Aha. Userii da dar Paul nu.
    Bre, l-ai infiat si nu stim noi?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #18
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai si ce daca omu' are 13 postari consecutive pe "Degradarea creierului" sau 5 postari consecutive pe "Cine a mai murit?"? Omu' a spus ca el posteaza articole doar pe propriul thread si eu unul am incredere in el. Pentru cine nu crede, uite aici negru pe alb:

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Asta cu copy-paste am mai explicat-o de n-ori. Preiau articolele care ma intereseaza pe mine si pe altii ( cu exceptia idiotilor tai patentati) NUMAI PE THREADUL MEU.
    Si nu am scris eu cu majuscule, asa a scris el. http://forum.onlinesport.ro/threads/...84#post4398484

    Il declar pe paulica nevinovat. Sa va fie rusine!




    In alte stiri, parisele iar vrea sa faca un regulament dupa ce l-am batut eu la cap despre asta timp de cativa ani
    Am o idee: faceti-ma moderator cu puteri limitate, foarte limitate. Adica sa am putere doar asupra lui paulica, sa pot sa-i mut sau sterg postarile care deranjeaza, care sunt spam, offtopic fara sens sau trolling. Daca fac abuz de putere o singura data, sa mi se ridice puterile. "One shot and you're out" type of deal. Sau mai asteptam inca trei ani pana scrie parisele regulamentul
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Nu scriu eu regulamentul

    Tu, Sevilla, regulamentul azi e suficient sa fii sanctionat pt ce ai scuipat in ultimul timp pe forum . Singur te-ai dat la margine in asa fel incat putini iti mai iau postarile in serios.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #20
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Hai sa nu divagam si sa ne concentram pe Paulici!
    Ce facem?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #21
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Reactia mea "ilegala" vine ca urmare a zeci de mii de "ilegalitati" ale lui in urma carora multa lume vrea sa-l injure de morti, nu doar eu.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •