View Poll Results: Ce facem cu pacientul Paul?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Banat definitiv

    0 0%
  • Banat cate 24 de ore la fiecare postare spamm

    2 40.00%
  • Ma numesc Ionel si imi plac animalele, natura, si femeile cu mustata

    3 60.00%
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 161

Thread: Ce facem cu Paul?

  1. #106
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Sevilla a facut copy/paste la ce exista deja in regulament. De ce face copy/paste ca Paul?
    Pt tine care nu aplici regulamentul pe aria pe care trebuie sa o faci?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #107
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Trebuie sa o dea el la intors, sa-l apere pe paulica. Daca nu vrei sa se ia masuri impotriva lui, spune-ne si noua. Nu de alta, dar sa nu mai pierdem timpul pe aici. Ne ducem fiecare la treaba lui, eu ma duc sa-l injur in continuare...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  3. #108
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Esti supermoderator si threadul "subiecte sensibile" nu are moderator. Maine seara ma astept sa stergi si tu de acolo threadurile paulistice si sa controlezi postarile succesive! Daca tot zici ca ne apucam de treaba.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #109
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Trebuie sa o dea el la intors, sa-l apere pe paulica. Daca nu vrei sa se ia masuri impotriva lui, spune-ne si noua. Nu de alta, dar sa nu mai pierdem timpul pe aici. Ne ducem fiecare la treaba lui, eu ma duc sa-l injur in continuare...
    Trebuie ca fiecare sa fie pus in fata responsabilitatilor mai ales cand tintam situatii specifice. Altfel e prea usor sa ne jucam judecatori si avocati dupa ureche

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Esti supermoderator si threadul "subiecte sensibile" nu are moderator. Maine seara ma astept sa stergi si tu de acolo threadurile paulistice si sa controlezi postarile succesive! Daca tot zici ca ne apucam de treaba.
    Sectia a fost deschisa de Vadim. Nu intervin acolo sa o sterg, in orice caz nu fara acordul sau.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #110
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Nu te-a facut supermoderator cu puteri globale? Deci ti-a dat putere si asupra acelei sectiuni. Oricum, nu spune nimeni sa stergi sectia in totalitate, nici macar postarile lu' paulica. Dar daca baga 5 postari in interval de 10 minute, avertizeaza-l verbal. O data, de doua ori, de trei ori... apoi ban de o zi, apoi o saptamana etc.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #111
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    A fost facuta de Vadim la rugamintea mea. Special sa posteze cel cu probleme de comunicare acolo. Dar nu ii ajunge. Ii poti inchide threadul.
    E un loc unde se posteaza consecutive. Jdemii de consecutive. Esti acoperit de regulament.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #112
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1


    Noapte buna
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #113
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu te-a facut supermoderator cu puteri globale?
    Nu. Am fost ales supermoderator
    Uite hai sa zicem ca imi propun sa dau delamine . Voi actiona la postarile lui Paul pe toate sectiile in afara de cea care a fost deschisa pt el acolo unde poate posta consecutive cat doreste. In schimb nu mai vad injuraturi din partea ta altfel trec la masuri urgente in prioritate pt tine.
    E corect asa?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #114
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Nu e corect deloc. Pai facem derogari de la regulament sau e unul pentru toti? Consecutivele sunt interzise!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #115
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Nu mai dau delamine atunci
    Banez pe cei care injura in prioritate asa cum prevede regulamentul.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #116
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Dar ce om al regulamentului esti... Era cat pe ce sa declari pe unul mai egal ca altul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #117
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Era sa fac un blat dar nu ma pricep. FCSB nu o sa fiu niciodata.
    Revin PSG. Nu aveti bani/argumente, nu aveti neymari
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #118
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu trebuie introdus nimic nou. Trebuie, pur si simplu, sanctionat spam-ul si postarile consecutive, daca tot vrei sa pui in aplicare regulamentul existent.
    Asta am incercat si eu cu reportul meu dar vad ca nu s-a luat nici o masura! Si daca nici macar impotriva unui golan de duzina care vorbeste mai urat decat vorbesc rusii, ucrainienii si albanezii intre ei, cum propui sa se reuseasca asta in general?
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Deci pot sa ma duc pe tenis si sa bag vreo 20 de postari la subiect consecutive cu articole copy/paste?
    Pe cuvant ca o sa fac asta.
    Haide, abia te-astept, cu bratele deschise! Te-am mai avut p-acolo si te-am protejat cat am putut, in ciuda protestelor marii multimi!
    Atunci ti-a convenit, insa cand e vorba de Paul nu-ti mai convine.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Va dezamagesc daca va spun ca moderatorii pe tenis sunt cei mai buni de pe ols?
    Daca ar fi toti ca noi... ehe! Baieti cu edit-ul la mana, sau cum se spune intre noi moderatorii de succes "Baietii de baieti"!:smug:
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Nu e corect deloc. Pai facem derogari de la regulament sau e unul pentru toti? Consecutivele sunt interzise!
    Cu exceptia thread-ului creat pt Paul, el a fost facut sa fie exceptie de la regulament. Asta e regulamentul, cu exceptiile sale, ca si Alibec.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #119
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Art 1.2 Nu sint admise cuvintele, linkurile sau imaginile obscene, jignitoare care sa jigneasca sau sa umileasca membrii Forumului ....... Mesajele scrise pe forum sau mesajele private care contravin acestei reguli pot fi semnalate de useri prin intermediul 'report post' sau prin mesaje private trimise moderatorilor, iar acestia vor lua masurile cuvenite.

    Atunci de ce supravietuiesc pe acest forum indivizii Sevilla 86, Cip, Novac si Newcool ?

  15. #120
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Primul robot sexual va fi pus în vânzare din ianuarie.
    http://stirileprotv.ro/ilikeit/smart...iunea-2-1.html

    Am sa spun ceva ce nu stie Hingherul, cel care muta 4000 postari/minut : pe acest forum , numai cu 2 exceptii, fiecare este un mic troll..

  16. #121
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Stie ca ma tot iau de ma'sa si posteaza despre roboti sexuali... nu am nevoie de pomana! Pot sa-mi creez si de unul singur oportunitati sa ma leg de ma'ta da' sa stii ca robotul ala o lasa pe ma'ta fara loc de munca... nu am putut sa ma abtin

    O fi robotul din plastic, dar tot ma'ta e mai ieftina
    Robotul merge pe AAA, ma'ta merge pe... trotuar.
    Last edited by Sevilla86; 30th October 2017 at 10:27.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #122
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Esti pregatit?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #123
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    El - Hingheru - spune ca la "solicitarea sa," Vadim a creat "Subiecte Sensibile" unde m-a mutat si pe mine cu threadul meu. Acolo postez numai eu. Ca d-aia e al meu. Daca postez exclusiv numai eu, e normal ca postarile mele sa apara consecutive. Asa dar, cererea aceluiasi Hingheru sa fiu banat pentru consecutive pe acel thread, este o fractura a capului. Pentru ca logica nu e! Ea, fractura.

    ps- Tot nu mi-a raspuns la intrebarea : care e femeninul de la troll.

  19. #124
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Esti pregatit?
    N-ar fi pentru prima oara, am antrenament.

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    care e femeninul de la troll
    Paula.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  20. #125
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    O sa-l supar pe Delaparis.

    Florinel Coman de la Steaua e mai bun decât Mbappe, faimosul francez de la PSG.

  21. #126
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Mpabbe este intr-o perioada nefasta, nimic nu-i iese si rateaza tot ce intreprinde. Ce facem cu Mbappe?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •