View Poll Results: Ce facem cu pacientul Paul?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Banat definitiv

    0 0%
  • Banat cate 24 de ore la fiecare postare spamm

    2 40.00%
  • Ma numesc Ionel si imi plac animalele, natura, si femeile cu mustata

    3 60.00%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 161

Thread: Ce facem cu Paul?

  1. #43
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Din regulament s-a scos acum cativa ani sanctiunea pt trolling sperand sa se incurajeze traficul. Nu am fost de accord atunci dar am cam fost singur. Se pare ca nu ma inselam
    Acum sa vedem ce facem cu regulamentul. Trebuie introdus o notiune de spam, trolling, offtopic ceva asa la gramada.
    Ai fost printre putinii. Suficient cu reintroducerea trollingului caci trollingul e toxic, mai ales cand este exercitat in grup
    Last edited by miril; 28th October 2017 at 13:04.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ce sa faceti cu Paul? Ce ati facut cu Marker, cu Gabri3l,Dascalescu sau ce faceti acum cu Novac. De ce ar trebui sa faceti ceva?Nu va merge butonul de IGNORE daca nu va convine ce face?


    rrrrrupe-i Paule!

  3. #45
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Parise, nu incerc sa-ti fortez mana, dar esti contra-cronometru. Hinghi incearca sa rationalizeze cu paulica si stiu din proprie experienta cat de inutil si frustrant este sa faci asta. Forum-ul asta este pe cale sa-l piarda pe Hinghi. O sa iau si eu o pauza de lunga durata, asa cum am mai facut si in trecut. Dinamo se zbate in chinuri groaznice pe la jumatatea clasamentului dar eu nu mai reusesc sa gasesc nici o satisfactie in asta. In schimb, pierd vremea cu retardul ala.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #46
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Cam mult de citit, 3 pagini.
    Paul e cu noi...ruuuupe.iiiiii!

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pericolul e altul. Tinand cont ca frantuzul nu are un regulament dupa care sa actioneze, ar fi pacat ca cineva sa inceapa sa posteze copy/paste cu diverse pe threadurile gen gimnastica, tenis etc...

    Asta ar goni useri de acolo si nu ar mai posta nimeni...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Multumesc Dario. Nu stiu insa pe care sa-l rup.... primul! Ca sunt 5 in total

    Am un citat pentru cel care a avut profunda neinspiratie sa deschida acest thread; prietenul meu de-o viata ( din 2010) denumit pe scurt Hinghi. Stiu ca-i plac citatele pe care le denumeste .....spammuri.

    "Prostul are opt avantaje: n-are griji, mănâncă si vorbeste mult, doarme zi si noapte, nu meditează asupra dreptătii si nedreptătii sau asupra vreunei alte chestiuni, e indiferent la cinste si la ocară, pune picioarele sale pe capul tuturor... si trăieste mult.'
    (Udbhata).

    ps- citatul n-are legatura cu nimeni de aici. E numai o coincidenta bizara.

  7. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Pericolul e altul. Tinand cont ca frantuzul nu are un regulament dupa care sa actioneze, ar fi pacat ca cineva sa inceapa sa posteze copy/paste cu diverse pe threadurile gen gimnastica, tenis etc...

    Asta ar goni useri de acolo si nu ar mai posta nimeni...
    Daca stau bine sa ma gandesc, tactica asta este singura care a functionat pentru mine. Am amenintat ca incep sa injur si eu de mortii fotbalistilor daca petea mai injura de mortii lu' Hagi si i-au pus botnita lu' petea.

    Ia uite parise, iar o luam pe drumul asta. Nu vad nici o cale de iesire pentru tine decat sa iei masuri impotriva lu' paulica. Sa nu cumva sa astepti mai intai sa faca lumea ce a promis pentru ca o sa pierdem cativa useri pana te lamuresti tu.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Prostul are opt avantaje: n-are griji, mănâncă si vorbeste mult, doarme zi si noapte, nu meditează asupra dreptătii si nedreptătii sau asupra vreunei alte chestiuni, e indiferent la cinste si la ocară, pune picioarele sale pe capul tuturor... si trăieste mult.'
    (Udbhata).

    Ai inteles ....Sevilico tata? Din pacate nu pot sa-ti mai lecturez ineptiile. Bagati-le in fund.

    ps- pacat ca e..... mult.

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Parise, nu incerc sa-ti fortez mana, dar esti contra-cronometru. Hinghi incearca sa rationalizeze cu paulica si stiu din proprie experienta cat de inutil si frustrant este sa faci asta. Forum-ul asta este pe cale sa-l piarda pe Hinghi. O sa iau si eu o pauza de lunga durata, asa cum am mai facut si in trecut. Dinamo se zbate in chinuri groaznice pe la jumatatea clasamentului dar eu nu mai reusesc sa gasesc nici o satisfactie in asta. In schimb, pierd vremea cu retardul ala.
    Probabil ai uitat sau nu stiai ca astfel de argumente ma lasa indiferent
    Cand cineva pleaca de pe forum o face deoarece nu mai gaseste interes sau nu mai are timp. Nimic altceva
    Apoi cand cineva ameninta cu plecarea pt mine e ca si plecat deoarece dovedeste ca nu mai are interes pt forum. Ma intereseaza mult mai mult userii care raman si cei noi.
    Cu alte cuvinte nu ma apuc sa-l sanctionez pe Paul fara acoperire la regulament doar sa fac pe placul cuiva care pana la urma va pleca oricum

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Hinghi incearca sa rationalizeze cu paulica si stiu din proprie experienta cat de inutil si frustrant este sa faci asta. Forum-ul asta este pe cale sa-l piarda pe Hinghi. O sa iau si eu o pauza de lunga durata, asa cum am mai facut si in trecut."

    Sa analizez :

    1. Hinghi incearca sa .......
    Bietul Hinghi.

    2. Stiu din proprie experienta .....
    Experienta e privilegiul oamenilor. Nu al ...celorlalte vietuitoare.

    3. Forumul il pierde pe Hinghi....
    Doamna fereste. Suntem pierduti.

    4.O sa iau si eu o pauza de lunga durata.
    Ia-o.

  11. #53
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Echipele probabile:


    FC Voluntari: Balauru - Filipov, C. Achim, I. Balaur, Acsinte - Novac, Baluta - Popadiuc, Cernat, P. Ivanovic - Vodut
    Antrenor: Claudiu Niculescu

    Juventus: Draghia - Beta, Wallace, Benga, Carabela - Mihaescu, Sesar - Calintaru, Bajenaru, Al. Zaharia
    Antrenor: Marin Barbu
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #54
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #55
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Are cipanu o expresie, razi ca...
    In alta ordine de idei la munte ninge si nema lopatica, nisip, lanturi si alte alea.

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    5 intrebari :

    1. What was your last dream about, excepting my definitively bann?
    2. Do you ever doubt the existence of others than you?
    3. Which is your rough enemy ?
    4. When you looked in the mirror every morning what was the first thing you thought, excepting my bann?
    5. Do you like someone excepting ....Delaparis?
    Last edited by Paul Atreides; 29th October 2017 at 10:03.

  15. #57
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Privind cu atentie la poll am o banuiala ....penala : hingherul a pus-o si pe soacra sa voteze!

  16. #58
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Daca tot am aflat ca eu sunt singurul troll ( adica singura persoana care il face pe Hinghi profund nefericit) , am si eu o intrebare :

    Care este femeninu' lu ' troll?

    ps. Lasand toate glumele suspendate, sa va lamuresc pe cei care n-ati aflat inca definitia corecta a trollului:

    Daca le retzii in mod ilegal la pensionari 25% din pensie si tai salariile la bugetari tot cu 25 % si esti PM , atunci esti o persoana cu demnitate. Iar daca scrii pe OLS ca, ce face magarul ala de prim ministru e ilegal, atunci esti troll.

  17. #59
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Daca tot am aflat ca eu sunt singurul troll ( adica singura persoana care il face pe Hinghi profund nefericit) , am si eu o intrebare :

    Care este femeninu' lu ' troll?

    ps. Lasand toate glumele suspendate, sa va lamuresc pe cei care n-ati aflat inca definitia corecta a trollului:

    Daca le retzii in mod ilegal la pensionari 25% din pensie si tai salariile la bugetari tot cu 25 % si esti PM , atunci esti o persoana cu demnitate. Iar daca scrii pe OLS ca, ce face magarul ala de prim ministru e ilegal, atunci esti troll.
    Tocmai ma pregateam sa-ti iau apararea si sa-i rog pe cei 3, 4, 5, sau cati ori fi, sa nu mai faca mobbing in ceea ce te priveste. Cum insa dezinformezi ca cei de la Antene, mai precis scrii (insinuezi) ca Boc le-a taiat pensionarilor 25 la sută, minciuna 100%, eu avand-o pe mama pensionar stiu f. bine ca n-a fost asa, ma faci sa ma mai gandesc.
    Incearca sa fii obiectiv, nu mai repeta de n-spe mii de ori acelasi mesaje si ai sa vezi ca nimeni nu te va mai sicana. Succes!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #60
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Tocmai ma pregateam sa-ti iau apararea si sa-i rog pe cei 3, 4, 5, sau cati ori fi, sa nu mai faca mobbing in ceea ce te priveste. Cum insa dezinformezi ca cei de la Antene, mai precis scrii (insinuezi) ca Boc le-a taiat pensionarilor 25 la sută, minciuna 100%, eu avand-o pe mama pensionar stiu f. bine ca n-a fost asa, ma faci sa ma mai gandesc.
    Incearca sa fii obiectiv, nu mai repeta de n-spe mii de ori acelasi mesaje si ai sa vezi ca nimeni nu te va mai sicana. Succes!
    De cand te pregatesti pentru a ma salva? Nu cumva te-ai gandit prea tarziu la asta ?

    Cat despre bocul tau, nu preferi sa vorbim de orice altceva?

  19. #61
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    De cand te pregatesti pentru a ma salva? Nu cumva te-ai gandit prea tarziu la asta ?

    Cat despre bocul tau, nu preferi sa vorbim de orice altceva?
    Nu, prefer sa te fac sa intelegi ca astfel de minciuni pe care tu le propagi la adresa unui prim-ministru extrem de onest (nu a fost prins cu absolut niciun fel de mismas, n-a facut avere precum mult apreciatul in opinia unora Adrian Nastase, si exemplele pot continua cu alti oameni politici de stanga sa de dreapta, nu conteaza), care insa n-avea ce sa faca in acea perioada cand criza a venit si peste Romanica si a taiat, intr-adevar, salariile bugetarilor cu 25 la sută, asta pt. a nu ne prabusi definitiv, nu insa si pensionarilor, te descrediteaza ca persoana. Daca n-ai inteles acest lucru e f.f. grav.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Cip, iti plac femeile cu mustata?
    N-am stiut ca ai astfel de inclinatii, acum inteleg de ce Popa e antrenorul tau preferat!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    sa nu mai faca mobbing in ceea ce te priveste.
    O observatie pertinenta din partea lui Dubel! Incredibil! Trebuie felicitat si el cateodata! Bravo!

    Insa se numeste ganking nu mobbig, ai inceput si tu sa joci MMORPG!!! COLOSAL! Insa putin cam tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata ce-i drept. n0_0b!
    Last edited by Johnny D; 29th October 2017 at 15:40.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cip, iti plac femeile cu mustata?
    N-am stiut ca ai astfel de inclinatii, acum inteleg de ce Popa e antrenorul tau preferat!

    O observatie pertinenta din partea lui Dubel! Incredibil! Trebuie felicitat si el cateodata! Bravo!

    Insa se numeste ganking nu mobbig, ai inceput si tu sa joci MMORPG!!! COLOSAL! Insa putin cam tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata ce-i drept. n0_0b!
    Are dreptate Duba :

    Mobbingul , Johnny, inseamna :

    "Atac la demnitatea unei persoanei prin violentă verbală, injuraturi si insulte, proferarea de informatii neadevărate cu scopul de o izola si chinui psihic."

    Numai ca, acei 4-5, nu au aflat inca, faptul ca sunt antrenat sa rezist.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •