View Poll Results: CS U Craiova - FCSB

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    2 40.00%
  • x

    2 40.00%
  • 2

    1 20.00%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 117

Thread: Etapa 16: CS U Craiova - FCSB 2-5

  1. #22
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Care Benzar? Vezi ca sunt doi
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #23
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ai dreptate.

  3. #24
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    steaua e unpic peste .. la cum a mers in europa league.. dar si clona lui mititelu are valoare.. eu merg pe un x2 desi nu mam mai uitat la o tiganie de meci din liga 1 se vro 2 ani )))

  4. #25
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Meci greu cu rogojinile clonate, mai ales ca se ard si in bulan, asa cum au facu-o cu Iasul sau Chiajna, cand doar norocul a facut sa se impuna. X
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Dubescule, de cand asteptam sa va prinda si oltenii la cotitura!

    La cat bulan si arbitrii ati avut voi cu ei in ultimii 15 ani, ba una, ba alta, ba ambele deodata, ar fi si cazu sa se-ntoarca roata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dubescule, de cand asteptam sa va prinda si oltenii la cotitura!

    La cat bulan si arbitrii ati avut voi cu ei in ultimii 15 ani, ba una, ba alta, ba ambele deodata, ar fi si cazu sa se-ntoarca roata!
    Iti spun eu de vreo 15 ani. Am pus la socoteala si Craiova originala, evident. Vom vedea ce va fi. Mi-e frica pt. ca apararea e nitel cam subreda cu cei 2 accidentati - Planic si Benzar. Sper sa continuam invincibilitatea in fata rogojinelor, macar sa ajungem la 18 ani, asa cum a fost cu echipa decedata, care n-a reusit in acest rastimp nicio victorie in fata super campioanei Steaua.

    P.S. Esti dus cu capul daca vorbesti de arbitrii. Am facut scoruri de scoruri cu rogojinile.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    In turul anului trecut i-ati facut ca-n codru cu arbitrii, le-a fost anulat gol valabil de 2-1 la voi acasa si i-ati futut voi cu 2-1 in final. Esti dus cu capu daca nu-ti amintesti, treaba se oprea acolo probabil daca era corecta. Nici o problema, se poate opri azi! Revenge is a dish better served cold!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In turul anului trecut i-ati facut ca-n codru cu arbitrii, le-a fost anulat gol valabil de 2-1 la voi acasa si i-ati futut voi cu 2-1 in final. Esti dus cu capu daca nu-ti amintesti, treaba se oprea acolo probabil daca era corecta. Nici o problema, se poate opri azi! Revenge is a dish better served cold!
    Minti mai rau ca Pal, ma! Minti, asa cum stiti voi, frustratii decedati, s-o faceti de fiecare data dupa ce va sparge Steluta gaozul. Exista acum posibilitatea sa-mi arati ca a fost gol valabil. Posteaza link-ul, decedat mic si frustrat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dubescule, de cand asteptam sa va prinda si oltenii la cotitura!
    Asta este ceva ce spui dupa meci daca ti-a iesit pronosticul, nu inainte

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In turul anului trecut i-ati facut ca-n codru cu arbitrii, le-a fost anulat gol valabil de 2-1 la voi acasa si i-ati futut voi cu 2-1 in final. Esti dus cu capu daca nu-ti amintesti...
    Nu cred ca a fost nici un gol anulat. Esti confuz.
    Cand vorbesti din amintiri, este posibil sa mai si gresesti. Nu spun ca esti dus cu capu' chiar daca-i adevarat
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Asta este ceva ce spui dupa meci daca ti-a iesit pronosticul, nu inainte
    Tocmai asta ca nu vreau sa spun ca mi-a iesit, ca si eu tot pe X mizez. Vreau gazdele sa-i zdrobeasca pe ciumetii aia vesnic vicecampioni, campioni doar la dat cu banu si la dat din gura!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Minti mai rau ca Pal, ma! Minti, asa cum stiti voi, frustratii decedati, s-o faceti de fiecare data dupa ce va sparge Steluta gaozul. Exista acum posibilitatea sa-mi arati ca a fost gol valabil. Posteaza link-ul, decedat mic si frustrat.
    Ca ma si intereseaza pe mine meciurile voastre, sugeti plua!
    Stiu sigur ca i-ati furat intr-un meci din ala 2-1, poate n-a fost in turul campionatului trecut, poate a fost in alalalt dar sigur i-ati furat! Daca nu tii minte, ma kak pe memoria ta, e doar echipa ta preferata, e si normal sa nu-ti amintesti!
    Important e sa v-o dea azi inzecit, daca se poate din 3 penalty-uri executate cu coaiele din offside!
    Last edited by Johnny D; 29th October 2017 at 18:52.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Macar esti constant. Ai gresit si cu golul ala anulat si gresesti si cu asta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Gresit o pwla, doar pt ca sunteti voi habarnisti la propria istorie recenta, nu-nseamna ca gresesc eu. M-oi pune eu acuma sa caut in rahatul vostru doar pt ca voi nu tineti minte... auzi, ma kak de sus pe echipa asta al carui rahat se vede din spatiu fara satelit. Contribui si eu la materialul din care e faurita.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    M-am uitat de curiozitate la rezumat si am citit si cronica meciului. Multescu a acuzat niste lucruri, dar nu a fost nici un gol anulat
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Inseamna c-a fost offside retardat din scapat olgutzeanul singur cu portaru, gol anulat era daca baiatul continua faza. A fost o situatie din care nu prea ai cum rata.

    Eu de mult am zis ca trebuie bagat arbitrajul video si tusierul scos in afara regulamentului, nu mai are ce cauta pe teren doar sa-ncurce meciul.
    Asta v-ar fi ajutat si pe voi in play off si anul asta.

    Intrebarea e daca mai ajungeati in play off daca dadea acolo olgutzeanul gol!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Atat de nesigur esti de ai schimbat povestea? Nu a fost nici aia, mai incearca
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Lasa-ma sa ma bucur ca se kk Girona pe Real Madrid in tihna de unde fura condusi, nu ma tot freca la melodie! Valencia se distanteaza in clasament!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu de mult am zis ca trebuie bagat arbitrajul video si tusierul scos in afara regulamentului, nu mai are ce cauta pe teren doar sa-ncurce meciul.
    Asta v-ar fi ajutat si pe voi in play off si anul asta.

    Intrebarea e daca mai ajungeati in play off daca dadea acolo olgutzeanul gol!
    Invata si tu sa gandesti o postare pana la capat, nu mai edita de 14 ori o postare.
    Postezi o propozitie iar 10 minute mai tarziu a devenit novela.


    Steaua este echipa care a solicitat cel mai vehement arbitri straini de-a lungul timpului, iar mai nou Becali s-a oferit sa plateasca de unul singur pentru implementarea unui sistem care sa faca posibil arbitrajul video.

    Steaua a terminat sezonul regulat cu 8 puncte peste prima echipa din play-out. Trei puncte in sus sau in jos nu ar fi afectat cu nimic prezenta Stelei in play-off. Iar faci afirmatii fara acoperire.

    Multescu, in meciul la care faci referire, a acuzat mai multe lucruri. In unele instante chiar a avut dreptate. Tu, in loc sa faci referire la lucruri reale care ti-ar ajuta argumentele, incepi sa inventezi ca poate, poate ghicesti vreuna. Sau te bazezi pe faptul ca nu sta lumea sa verifice.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #39
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Echipele de start:

    CS U Craiova: Calancea - Datkovici, Kelici, Ferreira - Martici, Screciu, Mateiu, Bancu - Gustavo, Baluta, Mitrita.

    FCSB: Nita - Enache, Larie, Balasa, Momcilovici - Nedelcu, Ov. Popescu - Teixeira, Budescu, Fl. Tanase - Gnohere

    Arbitru: Istvan Kovacs

  19. #40
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    O sa avem probleme pe flancul drept in aparare. Trebuie sa tinem mingea cat mai mult si sa atacam. Din pacate, nici Budescu nu prea face faza defensiva si se va simti din plin lucrul asta.
    Nu cred ca avem probleme cu arbitrajul. Atat Steaua cat si CSU sunt la egalitate de puncte. Kovacs nu prea are cum sa ajute CFR-ul
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #41
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    "CFR Cćlćtori ureazć succes Universitćtii Craiova. Echipa ta - Campioana unei mari iubiri! Stiinta - FCSB! Hai Craiova",
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Leo; 29th October 2017 at 19:32.

  21. #42
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Rezerve Steaua: Stancioiu - Pintilii, Alibec, Filip, Morais, Coman, Man.

    O schimbare va fi irosita pe Alibec. Pintilii inca nu este recuperat 100% si nu cred ca va juca, dar Man este o solutie.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •