View Poll Results: Pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    1 33.33%
  • x

    2 66.67%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Etapa 3 EL: Hapoel Beer-Sheva - FC STEAUA

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Omul meciului" sunt 3 : Budescu , Texeira si Planic..

  2. #44
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1


    No comment
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #45
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    In caz ca mai era vreun dubiu de ce li se spune Tarile de Jos acelor locuri minunate unde copiii si animalele sunt foutute inca de la nastere, unde leguminoasele si rasinoasele trase pe nas in wigwamuri brazdeaza cerul 12 luni pe an si 80% din po****tie si-a facut schimbare de sex. Un arbitru care s-a pișat pe el de fotbal, demonstrand pe deplin ca arbitrajul olandez nu e fudul daca nu e gay destul. N-o sa auziti unul sa recunoasca asistenta sociala primita de fecesebisti, care abia au fost scosi din pla de jidov de acest fluieraș limbidinos. Gol anulat, 11metri, rosu la Lampard, un arbitraj pe placul analistilor cretin-ortodocsi, care pupa toata brânza de pe pla albanezilor. S-aveti pohtă, jegurilor!

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nici un thread nu este complet fara analiza capitanului
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Felicitari gnohere! In primul rand pt faptul ca ai plecat din haznaua aia sa respiri aer curat dar si pt "somnul" dat maidanezilor dupa cele trei victorii in EL.

    ontopic.
    mooie rinamo & cocalarilor de servici!

  6. #48
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Tu cand vei reusi sa pleci din haznaua numita tg jiu?

  7. #49
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    S-a deschis campania Niciun thread fara moooe steaua!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #50
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Tu cand vei reusi sa pleci din haznaua numita tg jiu?
    puschea pe limba!
    noi avem deja destui gorjieni aici ,doar daca-l luati la voi in Miticia...

    nu-l asculta Dario,e fain la Tg-Jiu...
    granita la Orsova!

  9. #51
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Meci dificil, asa cum ma asteptam, in care am fructificat 2 din 3 ocazii, si astfel ne-am impus, orecum si cu putin noroc, evreii avand si ei ocaziile lor. Cred ca Duckadam are dreptate cand spune ca Lugano a aratat un fotbal mai solid si ca meciul din Elvetia a fost mai greu. Echipele din aceasta grupa sunt cam de aceeasi valoare, diferenta o face micile detalii (o schimbare reusita ca acea din acest meci, executii de geniu precum cele ale lui Budescu de la Bucuresti sau Lugano) si, daca vreti, si putin noroc.
    Asadar, am obtinut mai mult decat speram, si nu ne ramane decat sa mai obtinem 3 puncte pentru a termina pe prima pozitie.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #52
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Luati si cititi! Cu siguranta, mesajul pe care-l voi posta mai este valabil pentru cativa frustrati de pe aici in frunte cu capitanul ratzuska, Ionica de Zalau sau TD-ul corector. Insa, mai mult ca sigur, si pentru altii.

    |BREAKING NEWS| Inca un meci de succes pentru Steaua in EL, care se mentine in fruntea grupei G cu punctaj maxim dupa trei etape, a facut sute de victime joi, in randul antistelistilor. Acestia din urma au incercat sa-si ia viata dupa minutul 75 al meciului, cand scorul ajunsese la 2-0 pentru Steaua, nemaisuportand sentimentele de ciuda si oftica maxima care i-au cuprins, sentimente care, la unii dintre ei, se manifestau deja cronic de mai bine de 10 ani. Modul brutal in care s-au comis faptele (i.e. unghii adanc infipte in gat), i-a socat pe medici. Dr. Ana Popescu, medic psihiatru, care acum are sarcina grea de a-i reabilita pe supravietuitori, a stat de vorba cu reporterii nostri: "Incerc sa le iau gandul cat de mult posibil de la Steaua, si sa le amintesc ca acum multi, multi ani, ei nu erau antistelisti, ci dinamovisti, rapidisti, etc., adica aveau si ei o echipa pe care o sustineau, iar universul lor nu se invartea in jurul Stelei, cum e cazul in prezent. Nu va fi usor, dar solutia pentru ei e sa incerce sa-si aminteasca aceste lucruri, si sa se concentreze pe echipele lor, alfel vor avea numai de suferit..." Atat de la spitalul Obregia, legatura la voi. #PrayForAntistelisti.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #53
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    "Incerc sa le iau gandul cat de mult posibil de la Steaua, si sa le amintesc ca acum multi, multi ani, ei nu erau antistelisti, ci dinamovisti, rapidisti, etc., adica aveau si ei o echipa pe care o sustineau, iar universul lor nu se invartea in jurul Stelei"
    Asta mi-a mers la inima
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #54
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Cel mai greu meci de pana acum in grupe, rezultat peste asteptari si peste joc. Multi ar zice ca un egal era "mai echitabil" Ma bucur ca Gnohere a marcat, ba chiar de doua ori. La Lucerna ratase 2-3 ocazii mari.

  13. #55
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Matematica pura


    FB_IMG_1509313648196.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cel mai mult din imaginea aia imi place globul spart de Craciun!
    As vrea si eu sa fie astea performantele Stelei, din pacate cred ca vor fi ale rivalei ei gemene siameze!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •