Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Huawei P10 Plus vs Honor 8 Pro

  1. #22
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Baga-mi-as pulla in ma-tta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Te-ai imbatat?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    As putea sa te intreb acelasi lucru. In mod normal, pana acum aveam vreo trei infraction.
    Tu dai cu paru' doar dupa cateva pahare. Asa pe uscat esti pacifist rau de tot

    Las' ca vine Johnny sa-l salveze pe pulica de lupul cel rau care-i fute familia.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ma distreaza cand te supraestimezi. In realitate daca n-ai exista pe forum nimeni n-ar putea face diferenta intre un om echilibrat, rational, onest si un ticalos marunt.
    Am vazut ieri ca ai fost in pragul apoplexiei "cauzata" de obiectele mele personale. Recunosc ca am acest defect - sa nu-mi iau lucruri ieftine. Mi s-a transmis genetic asta. Tatal meu a fost pilot toata viata si a vrut sa nu duc lipsa de nimic. De la el am ceasul de care ti-am povestit. Adica IWC-ul pilot watch Antoine Saint-Exupery. Pe carcasa este gravata imaginea avionului cu care s-a prabusit in 1944. Recunosc ca nu-mi puteam permite nici eu sa-l cumpar. Se pare ca sunt numai 500 buc. in toata lumea.
    Povestea telefonului este putin mai complicata. Pe cand eram cu Migul meu 21 Lancer, israelienii ne-au updatat toate avioanele. In special partea de " avionics " care a fost inlocuita in totalitate. Acum 2 ani pe cand eram in Londra l-am intalnit pe seful echipei israeliene care avea un telefon Solarin. Mi-a spun ca-mi poate face rost de unul nou cu 8000 lire. Am acceptat pe loc. Mai tarziu am aflat ca l-a obtinut prin Ambasada Israelului din Londra. Asa se explica de ce l-am avut inainte de a aparea oficial pe piata. Tot el m-a ajutat cu dispozitivul de securitatea care a urcat pretul la peste 19.000 $.
    Asa ca nu te mai agita. Nu beau (mult), nu fumez (deloc), nu dau bani la curve (niciodata). N-am vile in Malibu sau Monaco. Traiesc in Bucuresti si cand am timp ma retrag la vila mica din Snagov lasata de parintii mei. Cam asta e pentru azi. Astept alte injuraturi marca sevilla 866666.

    ps- De ce oare Delaparis v-a facut fomisti pe cei 3-4 care - spune el , nu eu - ma "vanati" in fiecare zi?

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Baga-mi-as pulla in ma-tta
    Ce bine vorbesti italiana! Unde ai invat-o, pe strazile din Pantilimon cu prietenii de-o viata?


    Numa unde nu trebuie intrii! Intra pe anime, lua-ti-as familia-n sabie! Sa ma exprim ca un adevarat tovaras de-al tau, ca sa ma-ntelegi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Am vazut ieri ca ai fost in pragul apoplexiei "cauzata" de obiectele mele personale.
    Ai si obiecte publice?

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    israelienii ne-au updatat toate avioanele. In special partea de " avionics " care a fost inlocuita in totalitate
    DOAR avionica a fost modernizata, nu in special.

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Pe cand eram cu Migul meu 21 Lancer
    Un pilot adevarat ar spune: "cand eram pe un MIG-21 Lancer" ca nu e al lui, este al fortelor armate.

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nu beau (mult), nu fumez (deloc), nu dau bani la curve (niciodata).
    Nici eu nu fumez, dar mai beau din cand in cand. Am baut si in ziua aia cand eram pe tir si ti-am futut viata si familia. Da, eu sunt.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    .................when the Israeli company modernized the communication, navigation, and armament systems of 110 MiG-21 fighters in Romania (they got the name Lancer then), that very upgraded model, despite protests of the Russian producers.............

    Modernizarea a fost ampla si a cuprins avionica si armamentul de bord (sisteme de pilotaj si navigatie, de achizitie a tintelor, precizie de lovire 'chirurgicala', mijloace de supravietuire in mediu ostil -CHAFF/FLARE), dar si in ceea ce priveste constructia celulei si modernizarea motoarelor.

    Ai auzit de ELBIT?

    Un sfat : nu te mai baga acolo de unde nu esti si nu stii. Ramai la tirul care te-a facut fericit.
    Un alt sfat : cumara-ti un urs si plimba-l. Poate scoti niste bani pentru un smartphone nou.
    Last edited by Paul Atreides; 10th October 2017 at 18:48.

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu cred ca te-ai prins. Cu tirul am dat peste ma-tta si peste tac-tu.
    Pacat ca nu erai si tu cu ei.

    Asa ai ramas un sarac pe pamant visand la telefoane si avioane pe care le-ai vazut doar in poze.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ultima ta postare este definitia josniciei , a ticalosiei.

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu, aceea este cea anterioara doar ca nu ai inteles-o. Sa stii ca si mie imi pare rau pentru ce s-a intamplat, doar m-au costat mult reparatiile.

    Eu pur si simplu fac experimente pe oameni cu tine. Desensibilizarea este un lucru real. Armata americana foloseste jocuri video pentru soldati unde omoara oameni virtuali pentru a fi desensibilizati pentru cand omoara oameni reali. Si eu te-am desensibilizat pe tine si continui sa o fac. Iti amintesti cat de revoltat erai cand te injuram de mama la inceput? Acum nici nu clipesti cand imi bag pulla in ma-tta. Trebuie sa maresc miza, dar o fac spre binele tau. Ai crescut mult ca persoana din urma interactiunii cu mine. Daca sufletu' lu ma-tta e in rai, ma kac in el. Nu uita ca este spre binele tau... intr-o zi ai sa-mi multumesti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •