View Poll Results: Pronostic

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    2 33.33%
  • 2

    4 66.67%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 65

Thread: Etapa 2 EL: FC Lugano - FC STEAUA 1-2

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Totusi, cum se cheama echipa lui becali ?
    1. FCS Beeehehe
    2. FC Oaia
    3. FC BeSe
    E doar nedumerire, atat. Fotbalul pe care-l "practica" este dat de ARBITRI !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  2. #23
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cea mai penibila echipa, numa infrangeri intr-un campionat atat de slab
    Care infrangeri? Dupa 12 etape avem doar una.

    De trei sezoane suntem dezavantajati de arbitraje. Raman totusi cu satisfactia ca am luat titlul impotriva lui ASA chiar si asa dezavantajati.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #24
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cea mai penibila echipa, numa infrangeri intr-un campionat atat de slab!
    Cum sa ai atat bulan la tragerea la sorti oare!? Incredibil.
    INCREDIBIL cat de penibili pot fi unii frustrato-complexati. Cum denatureaza ei adevarul numai si numai pt. a discredita, evident prin minciuna, singura echipa care ajunge an de an in grupele competitiilor europene, de multe ori ajungand in primavara, o data chiar si in semififinala, performata pe care fotbalul romanesc nu o va mai realiza nici in 20 de ani de acum incolo. Trebuie sa ai fie lipsa de neuroni, fie sa suferi, asa cum si cred ca se intampla cu acesti amarati, pt. a emite aberatiile de mai sus. STEAUA, STEAUA, STEAUA! Ceilalti nu conteza in Europa!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Te contrazici singur Dubel, asta am zis si eu, Lugano nu conteaza nici macar in campionatul ei daramite in Europa!


    Pentru prima data insa aveti echipa care sa joace si-n deplasare in Europa ca i-ati furat echipa lu Shumudik cu banu gros becaliot, altfel n-as fi sigur ca-i bateti nici p-astia!



    Continua Dubel sa crezi ca realitatea e o frustrare complexata sau cum ii zici, istoria o atesta clar si concis.


    Quote Originally Posted by Duba View Post
    FCSB, FCSB, FC FCSB!
    Fixed.

    Last edited by Johnny D; 26th September 2017 at 13:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pricepi greu si uiti repede, mai Zalau, hau, hau, hau, stii tu chestia cu kuru tau ... Ceilalti din Romania nu conteaza, fraierici, in Europa. Si stii si tu foarte bine, suporter cu 'n'-spe echipe, si toate vai de soarta lor.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Nu inteleg de ce va certati pe thd asta cu echipe mici

    Avem meciuri mari asta seara si maine cu echipe de top. Real, Barca, PSG, Bayern etc ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #28
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    pesege mai intai sa castige un Champions League si abia apoi spunem ca-i mare.
    Nu comparam cu Steaua, Barcelona, Bayern si Real, n-are rost
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Echipa probabila a Stelei in meciul cu Lugano:

    Nita - Benzar, Balasa, Planici, Morais - Pintilii, Filip - Teixeira, Budescu, Coman - Gnohere.

    Ce cauta ultimul? Si unde este Denis Man? In rest ok.

  9. #30
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Un meci aproape de antrenament intre echipe mici deci @Dica isi odihneste titularii importanti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu o sa dezbat o echipa probabila cu doua zile inainte de meci, cu atat mai putin cu cat este postata de paulica eu cred ca joaca Nedelcu, Man, Alibec si Momcilovic.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  11. #32
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Alibec accidentat, nu face deplasarea.

  12. #33
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Mare DUBITOC mai esti!*

    * ma refer, evident, la userul octogenar.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #34
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    INCREDIBIL cat de penibili pot fi unii frustrato-complexati. Cum denatureaza ei adevarul numai si numai pt. a discredita, evident prin minciuna, singura echipa care ajunge an de an in grupele competitiilor europene, de multe ori ajungand in primavara, o data chiar si in semififinala, performata pe care fotbalul romanesc nu o va mai realiza nici in 20 de ani de acum incolo. Trebuie sa ai fie lipsa de neuroni, fie sa suferi, asa cum si cred ca se intampla cu acesti amarati, pt. a emite aberatiile de mai sus. STEAUA, STEAUA, STEAUA! Ceilalti nu conteza in Europa!
    aici cu Europa cam ai dreptate,FCSB e singura echipa romaneasca care joaca fara complexe acolo...
    mai usor insa cu Steaua aia,am auzit ca apevistii or sa va dea in judecata daca le mai folositi ilegal brand-ul...
    granita la Orsova!

  14. #35
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Acum am aflat ca se joaca in Lucerna! Mai merge cineva de aici la meci?

  15. #36
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    absolut nimeni,noi eram pregatiti pentru Lugano,nu mai avem timp...
    granita la Orsova!

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pricepi greu si uiti repede, mai Zalau, hau, hau, hau, stii tu chestia cu kuru tau ... Ceilalti din Romania nu conteaza, fraierici, in Europa. Si stii si tu foarte bine, suporter cu 'n'-spe echipe, si toate vai de soarta lor.
    Duba s-a abtinut de la o jignire semi-gratuita impotriva unui asa-trecut in agenda personala drept frustrato-complexat!?
    Moment reper in istorie! Memento Mori!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    INCREDIBIL cat de penibili pot fi unii frustrato-complexati. Cum denatureaza ei adevarul numai si numai pt. a discredita, evident prin minciuna, singura echipa care ajunge an de an in grupele competitiilor europene, de multe ori ajungand in primavara, o data chiar si in semififinala, performata pe care fotbalul romanesc nu o va mai realiza nici in 20 de ani de acum incolo. Trebuie sa ai fie lipsa de neuroni, fie sa suferi, asa cum si cred ca se intampla cu acesti amarati, pt. a emite aberatiile de mai sus. STEAUA, STEAUA, STEAUA! Ceilalti nu conteza in Europa!
    Stii cum a ajuns in finala. Deoarece Rapid a ajuns in sferturi Da, nu se va mai intampla nici in 20 de ani de acum incolo

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    pesege mai intai sa castige un Champions League si abia apoi spunem ca-i mare.
    Nu comparam cu Steaua, Barcelona, Bayern si Real, n-are rost
    A putintica rabdare a vine anul asta. Uite tocmai le-am dat "o neprezentare" alora mari cu care nu vrei tu sa ne comparam
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Delaparisule, ai vazut ce-nseamna "cu Neymar" si "fara Neymar"! 2 echipe total diferite!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ionica, ai curaj sa pariezi pe meciul asta?

  20. #41
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Eu am pus tg 2-4.

  21. #42
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Moment de glorie al fotbalului romanesc
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •