View Poll Results: Pronostic

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    2 33.33%
  • x

    4 66.67%
  • 2

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 73 of 73

Thread: Etapa 1 EL: FC Steaua - Viktoria Plzen

  1. #64
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    idiotul care schimb[ echipele ca pe ciorapi.
    Duby, eu zic ca te judeci prea dur!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    taranul de la Zalau, idiotul care schimb[ echipele ca pe ciorapi.
    Doar in mintea ta bai prostache, n-ai vreo treaba sa intelegi cele mai simple lucruri desi ti le-am explicat de nenumarate ori. Ei bine, acuma ti le si enumar, poate esti genul ala de elev batut in cap ce trebuie sa numere pe degete sa tina minte ceva!
    1. Eu sunt rapidist si tunar, singurele echipe pe care le iubesc.
    2. In aceeasi masura apreciez maxim, aproape de iubire si echipele care fut inamicul spurcacios de moarte al echipelor mele iubite in cur! Ador CFR-ul, ador Astra, ador Viitorul, neah, exagerez, ala e cu stelisti deci doar il apreciez! Si mereu voi adora toti cei care fut FCSB-isti si/sau stelisti pe banda! Scoate-ti capul din cur si miroase pwla de ardeleni de Gruia inainte sa ti-o bage pe gat fara avertizare!
    3. Continua sa ignori realitatea.
    4. Astra, Viitorul vor ramane amintiri, CFR-ul continua sa futa salbatic spurcaciuni, deci continui sa-l ador.
    In plus are culorile Rapidului si e ardelean ca mine, ma simt intru catva mandru ca tocmai ardelenii deghizati in rapidisti fut stelisti in cur in repetate randuri, anul acesta e doar inca o repetitie in plus.
    Last edited by Johnny D; 16th September 2017 at 02:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ai uitat de National ca si cum n-ar fi fost

    Ce le da Duba... iar trebuie sa-i razuim pe-astia de pe cauciucurile lui
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nationalul a fost echipa care mi-am ales-o cand m-am apucat de fotbal, prima iubire nu se uita, insa a trecut. Ce pot sa-ti spun, am gasit alta mai buna.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    La 30 de ani domnul Jonny tot cauta...echipe, prieteni, poate un viitor mai bun.

    edit.
    Aici l-a intalnit pe domnul Duba, legenda OLS, monstru sacru al forumismului national, spaima rinamovistilor si crapidistilor de pretutindeni.
    Last edited by delaoltenia; 16th September 2017 at 08:16.

  6. #69
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Doar in mintea ta bai prostache, n-ai vreo treaba sa intelegi cele mai simple lucruri desi ti le-am explicat de nenumarate ori. Ei bine, acuma ti le si enumar, poate esti genul ala de elev batut in cap ce trebuie sa numere pe degete sa tina minte ceva!
    1. Eu sunt rapidist si tunar, singurele echipe pe care le iubesc.
    2. In aceeasi masura apreciez maxim, aproape de iubire si echipele care fut inamicul spurcacios de moarte al echipelor mele iubite in cur! Ador CFR-ul, ador Astra, ador Viitorul, neah, exagerez, ala e cu stelisti deci doar il apreciez! Si mereu voi adora toti cei care fut FCSB-isti si/sau stelisti pe banda! Scoate-ti capul din cur si miroase pwla de ardeleni de Gruia inainte sa ti-o bage pe gat fara avertizare!
    3. Continua sa ignori realitatea.
    4. Astra, Viitorul vor ramane amintiri, CFR-ul continua sa futa salbatic spurcaciuni, deci continui sa-l ador.
    In plus are culorile Rapidului si e ardelean ca mine, ma simt intru catva mandru ca tocmai ardelenii deghizati in rapidisti fut stelisti in cur in repetate randuri, anul acesta e doar inca o repetitie in plus.
    Las-o mai usor. Ai cam exagerat. Daca n-ar fi Steaua n-ar stii nimeni din Europa ca si la noi se joaca fotbal.

    Ref. meciul cu cehii : s-a vazut ca acestia joaca cu frica amintirii acelui 1-4 de la Plzen. Steaua are acum aparare dupa venirea lui Planic. Neasteptat de repede si-au intrat in rol Nedelcu si Coman. Ultimul a creat faza aceia in care i-a inodat pe 2 cehi dar nu a mai avut putere sa traga tare. A fost cred faza meciului. Impreuna cu golul 2 al lui Budescu. Penaltiul acordat corect desi greu de observat.

  7. #70
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Sevilla, Dario, v-ati gandit vreodata sa mergeti in Occident sa ingrijiti octogenari? Ati face bani frumosi, parol! Vad ca stapaniti de minune arta de a-i face pe batranii senili sa se simta bine!
    Last edited by Tyler Durden; 16th September 2017 at 11:13.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #71
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Probleme in paradis. Am observat deja vreo doua contre intre paulica si Johnny
    Ia auzi, daca Steaua nu ie, nimic nu ie
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #72
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Probleme in paradis.
    Yes, the trouble with Harry.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #73
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Exista un pod cu doua sensuri ce trebuie traversat din ambele directii; unul este ca sa intelegi , iar celalalt este cum sa intelegi.
    Pentru vreo 2-3 de pe aici podul are mai mult de 2 sensuri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •