Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 333

Thread: Sfarsitul lumii

  1. #43
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    urmeaza Mi(n)amo,masacrata in Groapa de uraganul Popa...
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Ha ha ha
    pai vazusi Leo,lasa-te de predictii ca esti chiar mai slaba decat Neti Sandu...eu am stiut din prima si nici macar n-am consultat vreun astru...
    granita la Orsova!

  2. #44
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Atata timp cat nu ai stiut ca... Croitoru este jucatorul lui Poli, spuneai ca este arbitru nu are rost sa te umfli in pene (ma rog in blana).

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Hai ca poate o iau si pe maica-ta in organ. Mi-ai dat tu mie infraction pentru injuraturi de mama? Da-te-n pla mea de idiot! Dupa ce ca ai facut abuz, acum mai inventezi si motive?

    http://forum.onlinesport.ro/threads/...ara?highlight=
    http://forum.onlinesport.ro/threads/...ara?highlight=

    Mi-ai dat infraction pentru "mizerie" si "vierme", sa te fut in gura de retard.
    El s-a plans ca l-ai injurat de mama, daca nu te-ai prins, iar eu nu te-am vazut infirmand acuzatiile, ba dimpotriva. Si-n plus, in loc sa-ti ceri scuze, l-ai facut mizerie si vierme. Asta a contribuit decisiv la decizia de-a te da jos dintre zei, si a te aduce intre pamanteni. Ai fi avut circumstante atenuante pt injuratura de mama daca macar n-ai mai fi continuat sa jignesti si pe urma, dar continuand, circumstantele au fost agravante si am decis TOTAL JUSTIFICAT sa te aduc cu picioarele pe pamant, lucru care trebuia facut de altii, cu mult timp inainte, inclusiv in acel moment de cei responsabili cu sectiunea respectiva care nu si-au facut datoria.


    Vai da urat faci la o gluma! Daca as fi fost serios, te-ai fi aruncat cu paru de la etaj in primul pieton din fata blocului?


    Asa intre noi, stelistul este retard, face prostii inumane si pe urma cand e prins cu putzulica la zid si tras la raspundere, convoaca zeitatile si striga a nedreptate! Nu ma refer doar la acest caz, ci asa, in general, acest caz e doar un exemplu de prima mana.


    Raspunsul este NU, stelistul nu are dreptul sa faca prostii inumane si sa scape ca pe vremea lu Ceausescu, gata cu traiul bun si favoritismul perpetuu al sistemului.


    Revenind ontopic, s-ar putea sa vina sfarsitul lumii, poate chiar eu sa-l fi declansat c-am indraznit, vezi Doamne sa pedepsesc stelistul cu o infractiune; pe cand daca era orice alt om in locul lui ar fi primit cel putin 3 pana la ora aia si ban automat!
    Last edited by Johnny D; 13th September 2017 at 09:31.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Lasa, te face delaparis moderator si bagi tu maimutele in cusca.
    Repet si pentru tine : sa nu cumva sa-i spui idiotului ca e idiot.

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    NASA informează că un asteroid de circa 600 metri lungime va trece miercuri în apropiere de Pământ scrie AFP.
    61232986.jpg
    Denumit 2014-JO25, asteroidul care măsoară putin peste 650 de metri lungime va trece la 1,8 milioane de kilometri distantă de Terra, ceea ce înseamnă aproximativ de cinci ori distanta care ne desparte de Lună.

    Ultima oară când 2014-JO25 ne-a vizitat a fost în urmă cu 400 de ani si îl vom vedea din nou peste 2.600 de ani.

    Concluzie : Ne vedem deci cu siguranta peste 2.600 ani.

  6. 13th September 2017, 14:35

  7. #48
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Am rugamintea sa postati strict pe subiect. Pt discutii despre infractiuni si injuraturi mergeti pe Administrativ.

  8. 13th September 2017, 14:49

  9. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    D.p.d.v. tehnic, pe Diverse poti sa discuti diverse nu vreau sa dezbatem acum daca injuraturile si infractiunile sunt subiecte diverse, las pe altii, dar daca se sterg postarile lu' paulica pentru off-topic, pai ar ramane cu 70 de postari din 60.000. Paulica face numai off-topic, doar atat stie sa faca. Imi rezerv si eu dreptul de a face off-topic din cand in cand daca tot e permis la scara industriala in cazul lui. Liberte, egalite, fraternite, sa moara ma-sa daca mint.



    Iar pentru Johnny, ar fi trebuit sa-mi apreciezi gestul frumos pe care l-am facut atunci. Spunand mizerie si vierme, m-am autocenzurat, chiar i-am vorbit mai frumos decat ar fi meritat. Injuraturile de mama au inceput sa curga mai tarziu cand m-am dezlantuit mwie Rapid, mwie Paulica, parafrazandu-l pe Tyler.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  10. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Unui tampit nu trebuie sa-i spui ca-i tampit. Niciodata. Are si el sensibilitatile lui.

  11. #51
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    OLS devine incet-incet Terra psittacorum.

  12. #52
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nici nu stii cata dreptate ai. Tu esti la modul literar un papagal, copy/paste, repeti doar ce auzi de zeci de ori.

    Ma rog, un papagal retard. Pentru ca nici un papagal normal nu ar fi ca tine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #53
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Sula de magar!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  14. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ma rog, un papagal retard. Pentru ca nici un papagal normal nu ar fi ca tine.
    Leo, unde esti? Te rog sa stergi aceasta dubidarie sa nu-i zic altfel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Stiu ca esti incompetent, dar i-am raspuns la insulta. El ne-a facut pe noi papagali si doar i-am dat replica.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  16. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai normal ca te-a insultat, la cum vorbesti pe aici eu as spune ca nici n-a prea fost insulta!

    Mai bine taci si baga-te acolo la seriale, vezi iti place ce-am recomandat, poate iti mai trec nervii si comentariile acide semigratuite!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #57
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai vezi ca esti incompetent? Mi-ai numit comentariile semigratuite, nu complet gratuite.
    Cu alte cuvinte, consideri ca exista, cel putin partial, o reactie rezonabila si justificata.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  18. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Partial da, dar daca ai fi mai om asa ca unii dintre noi, nu le-ai amplifica ci in cel mai rau caz mentine la acelasi nivel, pentru asta e nevoie sa folosesti un limbaj usor mai putin jignitor, sa te abtii macar putin. Daca ai avea chiar spirit nobil ai incerca chiar sa atenuezi anumite conflicte, insa e greu fiind stelist a intelege un asemenea concept, mira-m-as sa nu faci alergie la el! Si mai ales conflicte pe care tu le-ai intretinut si amplificat, ar fi culmea sa le atenuezi acum daca esti cel mai responsabil de alimentarea lor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #59
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Imi cer scuze daca l-am jignit pe paulica. Cromozomii au fost defecti de la bun inceput, nu este vina lui. Sa fie o lectie pentru noi toti si sa intelegem de ce endogamia este un lucru rau care dauneaza grav copiilor.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  20. #60
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Sevilla ce au in comun discutiile incepute de tine si continuate de zalauanul nevorbit cu tema topicului asta?

  21. #61
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    moamaaaa...ce perversa trimite leodacina_pudica. rusinica mah Ionica!

  22. #62
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Sevilla ... zalauanul nevorbit ...
    Am retinut modul in care te adresezi celor doi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  23. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    moamaaaa...ce perversa trimite leodacina_pudica. rusinica mah Ionica!
    Am remarcat si eu, parca tot mai mult ar vrea s-o "vorbesc", o incita pana si doar ideea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •