Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 70

Thread: EL 17-18 /Grupa G: Viktoria Plzen, STEAUA BUCURESTI, Hapoel Beer-Sheva, FC Lugano

  1. #43
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ouch! Asta a fost lovitura de la 11 metri
    iaca si chinchila direct de la panda..
    bai,dar tu chiar nu mai ai alta treaba in afara de spionarea oamenilor onesti de pe-aici?
    vreun selfie cu unghiute pe batista,ceva...
    granita la Orsova!

  2. #44
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    altceva nimic,va asteptam si pe voi in ceva grupe de cupe europene...

    granita la Orsova!

  3. #45
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Asteapta, te anunt eu cand sa scoti capul.

  4. #46
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    iaca si chinchila direct de la panda..
    bai,dar tu chiar nu mai ai alta treaba in afara de spionarea oamenilor onesti de pe-aici?
    vreun selfie cu unghiute pe batista,ceva...
    Asa actioneaza un supermoderator eficient. Discret, elegant, din umbra.... Nu impopotonat cu portocaliu la nick sa il ia userii la ochi de la un kilometru
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #47
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Am ghicit Lugano
    O sa fie greu, dar eu zic ca din aceasta grupa Steaua se califica. Conditia e sa nu isi ia adversarii la misto ca anul trecut.
    Au demonstrat ca sunt mai buni ca aia din Pilsen. Pe de alta parte, sper ca reusesc sa-l tina mai bine pe Krmencic.
    Lugano e in mod normal o echipa de a doua jumatate a clasamentului in Elvetia. Ca au terminat pe 3 anul trecut a fost senzational. Nu cred ca mai pot repeta performanta anul asta. Pe de alta parte, Zürich era poate chiar mai slaba anul trecut si Steaua n-a scos decat doua egaluri.
    Am lasat la urma marea favorita a grupei. Beer Sheva e dubla campioana a Israelului. Au eliminat anul trecut pe Olympiakos, Southampton, Inter, si anul asta pe Ludogoret. Pe de alta parte, Sparta Praga i-a batut de doua ori anul trecut, iar Maribor i-a scos in Playoff anul asta.


    Quote Originally Posted by cip View Post
    cu Milan,Koln si Crvena...asta-i pohta...
    cip ce i-ai blestemat tu pe aia din Borisov... au tras Arsenal, Köln, Crvena.

  6. #48
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Asa actioneaza un supermoderator eficient. Discret, elegant, din umbra.... Nu impopotonat cu portocaliu la nick sa il ia userii la ochi de la un kilometru
    Corect. Si eu l-am remarcat pe Johnny
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #49
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Da, face treaba buna acolo pe Brazilia 2014
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #50
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    E grupa perfecta ca fcsb sa ne arate ca e o echipa de kkt. Dacć obtin locul 3 sa zicć mersi.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Que bullannos! Astia nu s-au mai saturat in a manca kkt!?
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    E grupa perfecta ca fcsb sa ne arate ca e o echipa de kkt. Dacć obtin locul 3 sa zicć mersi.
    N-ai cum sa nu te califici de aici, si eu ma calific de aici daca joc cu FCSB la FIFA si dau doar simulate, nici nu tre sa-mi joc meciurile!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    cip ce i-ai blestemat tu pe aia din Borisov... au tras Arsenal, Köln, Crvena.
    mi de scuze celor de la Bate,am gresit descantecul...
    si uite-mi si pedeapsa binemeritata,acum sunt nevoit sa ascult mizerii gen "ce cauta pe Europa numai el stie" sau "Beer-Sheva e periculoasa"...
    granita la Orsova!

  11. #53
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Programul Stelei este urmatorul:

    14 septembrie, ora 22:05
    FC Steaua Bucuresti - FC Viktoria Plzen

    28 septembrie, ora 20:00
    FC Lugano - FC Steaua Bucuresti

    19 octombrie, ora 20:00
    Hapoel Beer-Sheva - FC Steaua Bucuresti

    2 noiembrie, ora 22:05
    FC Steaua Bucuresti - Hapoel Beer-Sheva

    23 noiembrie, ora 20:00
    FC Viktoria Plzen - FC Steaua Bucuresti

    7 decembrie, ora 22:05
    FC Steaua Bucuresti - FC Lugano

  12. #54
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    "Beer-Sheva e periculoasa"...
    Intreaba-i pe aia de la Inter.

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Marele alb cu limba asprć are dreptate, e o grupa grea pt orice echipa vopsita, miluita si asistata social de rubedeniile ligii fecalo-albaneze.

  14. #56
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    teoretic e grupa facila , practic cand Steaua a avut elvetieni in grupa atat in UCL cat si Europa League a cam capotat ( cu Basel de 2 ori , cu Zurrich anu trecut) , sa vedem acum ce va fi ; in Israel va fi greu , cehii sunt dornici de revansa
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #57
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cum a capotat cu Basel? A facut doua egaluri cu echipa care batea pe Chelsea tur/retur.

    Doar atata stii, Basel si Zurich... da' cand elimina Steaua pe Grasshopper? Da' cand elimina pe Servette? Sau cand desfiinta pe Young Boys cu 6-0? De St. Gallen nici nu are rost sa mai amintim
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #58
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Sa zicem ca operatia la coaie i-a afectat memoria...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #59
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    mie mi se pare ca toate 3: plzen, steaua si ber sheeva au sanse egale de calificare acum.

    vedem...dar sa zici ca deja e calificata steaua...e o mare prostie...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #60
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai daca nici cu astia?! Steaua batea Plzen cu echipa peticita. Intre timp s-a intarit mult.
    Se vede cand e Budescu pe teren si trebuie sa revina si Balasa. S-au mai facut transferuri si, din cate inteleg, se vor mai face cateva.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #61
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    repet - kiev / aalborg / rio ave
    - villarreal / osmanlispor / zurich

    dubla ratare a calificarii...

    asa ca nu mai fiti siguri de calificare...

    daca incepem macar cu 4/6 puncte din meciurile cu plzen si lugano, vorbim...
    daca facem 2 egaluri...cam nasol...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #62
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cum a capotat cu Basel? A facut doua egaluri cu echipa care batea pe Chelsea tur/retur.

    Doar atata stii, Basel si Zurich... da' cand elimina Steaua pe Grasshopper? Da' cand elimina pe Servette? Sau cand desfiinta pe Young Boys cu 6-0? De St. Gallen nici nu are rost sa mai amintim
    ma refer daca s-au calificat dintr-o grupa in care erau si echipe elvetiene ; din ce imi amintesc cu Grashopper a fost tur preliminar , si cu St Gallen la fel ; si da au facut 2 egaluri cu Basel dar nu au trecut de grupa asta era ideea
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  21. #63
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai daca nici cu astia?! Steaua batea Plzen cu echipa peticita. Intre timp s-a intarit mult.
    Sper sa fie asa. Desi nu cred ca mai pot repeta victoria la scor de la Pilsen. Cehii au picat la 1-2 fix cum a facut-o Steaua cu Sporting, in timp ce Stelei i-a intrat tot.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •