Results 1 to 3 of 3

Thread: Bogdan Planic

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0

    Bogdan Planic

    Name in home country: Bogdan Planic
    Date of birth: Jan 19, 1992
    Place of birth: Uzice
    Age: 25
    Height: 1,91 m
    Nationality: Serbia
    Position: Defence - Centre-Back
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Bogdan Planic a inceput fotbalul la Sloboza Uzice, trecand, de-a lungul timpului, pe la FK Bezanija, Jedinstvo Uzice, OFK Belgrad, Steaua Rosie Belgrad si, din vara lui 2016, la FK Vojvodina Novi Sad. Pentru ultimul club, de la care a fost transferat la Steaua, a evoluat in 40 de partide si a inscris un gol in toate competitiile.
    Fundasul central in varsta de 25 de ani a semnat un contract valabil pe 4 sezoane si va purta tricoul cu numarul 16.

    Bine ai venit la Steaua!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    La Multi Ani, Bogdan Planic!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •