View Poll Results: cine se califica?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Real

    11 91.67%
  • Borussia

    7 58.33%
  • Tottenham

    5 41.67%
  • APOEL

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 162

Thread: UCL 17-18 Grupa H: Real Madrid, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL Nicosia.

  1. #64
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    E bun Aubemayang asta. A jucat la Saint-Etienne
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #65
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Nu stiu cum anume a gandit Bosz tactica pentru acest meci, insa sa joci intr-un mod atat de "deschis" cu Real Madrid este sinucidere curata
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  3. #66
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Misiune imposibila acuma pt Dortmund sa se califice mai departe, zicea Yonutzz ca astia vin in EL si ne strica noua sau Milanului calculele!
    Ce sa va strice voua? Arsenal nu a mai prins o optime de finala in Europa de vreo 8 ani. Mai departe de 16-imi nici nu mai stiti. Stai linistit, oricum nu ajunge Arsenal foarte departe.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Nu stiu cum anume a gandit Bosz tactica pentru acest meci, insa sa joci intr-un mod atat de "deschis" cu Real Madrid este sinucidere curata
    Pai astia numa asa stiu juca!
    Si e mai bine asa decat fricos acolo cu curu-n poarta, mai ales daca nu stii tactica asta.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ce sa va strice voua? Arsenal nu a mai prins o optime de finala in Europa de vreo 8 ani. Mai departe de 16-imi nici nu mai stiti. Stai linistit, oricum nu ajunge Arsenal foarte departe.
    Prinde acuma, stai linistit! Ce mi-ar place sa prinda un picior de FCSB, sa-l ardem la foc mic tur-retur. O delicatesa facem din el!



    Spurs 2-0, game over. Acolo chiar ca e over, nu ca aici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai stai la rand ca vrea si parisele sa cada cu Steaua
    Numai Plzen nu mai vrea cu noi... saracii
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Cine Saint-Etienne?

    Nu stiu PSG daca a luat vreodata un trofeu european, dar noi n-am luat, si trebuie sa-ncepem de jos ca sus nu ne-a iesit.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Pana una alta, Harry Kane are un recital de goluri cu APOEL. Super sezon pare ca o sa aiba
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  8. #71
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cine Saint-Etienne?

    Nu stiu PSG daca a luat vreodata un trofeu european,
    Aoleau ... doua greseli in doua afirmatii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #72
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ce face asta cu 3 fundasi contra lu real...*****tt in loc de creier
    pacat de fizic..a fost cel mai bun gotze de 3-4 ani
    Last edited by phife; 27th September 2017 at 00:22.
    retired.

  10. #73
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    slab realu..dupa iesirea lu toljan bvb era echipa de batut la 8 goluri diferenta..
    retired.

  11. #74
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    meci pierdut de bosz si lipsa lui de experienta. joci tu cu 3 fundasi sa-ti dea aia 10, dupa care joci in 3 wingeri ca si cum ai juca in 10 ca un om e out of position si nejucabil mereu + de asta nu ai dinamitizat nimic ofensiv, mai rau - impingand jocul te-ai facut de ***** plimband mingea inert la 40 de m si pasand in spate de un milion de ori din cauza pressingului. abslut nimic din ceea ce era normal nu a facut bosz, nu am vazut din 2006 o borussie atat de moarta ofensiv ca in meciu asta.
    daca spurs nu face puncte cu real ne calificam noi. daca face mergem in el si probabil il si luam, ceea ce nu ar fi tocmai rau. totusi, prefer sa iesim din optimile ucl ca sa terminam mai repede competitiile, poate luam si noi campionatu. desi cu 3 fundasi si o laba..
    retired.

  12. #75
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ce sa va strice voua? Arsenal nu a mai prins o optime de finala in Europa de vreo 8 ani. Mai departe de 16-imi nici nu mai stiti. Stai linistit, oricum nu ajunge Arsenal foarte departe.
    in CL se jucau 16-imi??
    e interesant ca ala nu a fost in stare sa te corecteze. probabil pe flashscore nu scrie in ce faza se joaca.

  13. #76
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    E bun Aubemayang asta. A jucat la Saint-Etienne
    Last edited by iulian_1976; 27th September 2017 at 02:23.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #77
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    0/6..urat dar mai sunt sperante...

    dortmund 6/6 cu apoel...tottenham 0/6 cu real si apoi dortmund victorie cu tottenham acasa...

    dar cred ca tottenham ii ia un punct lui real...

    de asemenea, nu-mi vine sa cred...eram super convins ca tottenham dupa primele 2 meciuri va avea 1/6, egal cu apoel, au 6/6 wow...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #78
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    Nu stiu. Real e in forma de cozonac dupa o infrangere acasa si o victorie chinuita contra ultimei in campionat iar Dortmund e pe val.
    Real si atunci cand joaca prost castiga, precum echipele nemtesti. Uneori cu noroc, cu arbitrii, asa cum ii sta bine unei echipe mari. Ca tot vb de echipe mari ma duce gandul la Steaua...sau fc fcsb daca te multumeste.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #79
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    in CL se jucau 16-imi??
    e interesant ca ala nu a fost in stare sa te corecteze. probabil pe flashscore nu scrie in ce faza se joaca.
    Mi-am dat seama de greseala, dar a apucat sa-mi dea quote si nu am mai editat.
    Oricum nu s-a prins
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #80
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    intrebarea e, unde sunt aia care il acuzau de subiectivism pe Miril, cand analiza greselile pro Spurs??
    acuma cand au fost pro Real, nu mai analizeaza fazele.

  18. #81
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    intrebarea e, unde sunt aia care il acuzau de subiectivism pe Miril, cand analiza greselile pro Spurs??
    acuma cand au fost pro Real, nu mai analizeaza fazele.
    Simt ca postul asta imi era adresat mie, dar mna...ca doar eu sunt fan real p'aici si am analizat fazele de la Spurs - Dortmund, dar daca te uiti mai atent, am scris la un moment un comment legat de faza cu Ramos..Dar tu mai zi-ne.

  19. #82
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    chiar nu imi aminteam de tine
    era altul care nu mai are nimic de comentat acuma. na, stii, echipa lui prin EL, greu de suportat o victorie a rivalei, etc etc. acuma, nu mai conteaza daca aceasi echipa a fost dezavantajata cu alt adversar.

  20. #83
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Real :
    Navas - Hakimi, Varane, Ramos (c), Marcelo - Modriæ, Casemiro, Kroos - Isco – Benzema, Ronaldo.

    Tottenham :
    Lloris (c) – Aurier, Alderweireld, Sánchez, Vertonghen - Winks, Dier – Eriksen, Llorente, Sissoko - Kane.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #84
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bvb out din ucl in prima repriza din etapa 3...
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •