Results 1 to 4 of 4

Thread: Catalin Golofca

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0

    Catalin Golofca

    Full name: Catalin Gheorghita Golofca
    Date of birth: 21 April 1990 (age 27)
    Place of birth: Suceava, Romania
    Height: 1.82 m
    Playing position: Forward / Attacking midfielder
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    "Sunt foarte fericit pentru ca am semnat cu Steaua si consider ca este un pas urias in cariera mea. Vreau sa vorbesc mai putin si sa muncesc foarte mult, pentru a le rasplati celor de la club increderea acordata. Am facut deja cunostinta cu noii mei colegi si m-au primit extraordinar. Se vede faptul ca este un grup aparte si un club urias. Sper din tot sufletul sa fiu util echipei, sa am evolutii bune si sa ma bucur de trofee", a declarat, in exclusivitate pentru www.steauafc.com, noul jucator al Stelei.

    Bine ai venit la Steaua!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ultimul cu nume de Gol nu a avut zile buna la Steaua. Sa speram ca Golofca o sa aduca un plus echipei cand va fi folosit.
    Bine ai venit!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    FC Steaua Bucuresti anunta ca jucatorul Catalin Golofca va reveni la FC Botosani, pe baza unui acord de transfer temporar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •