View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 65 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0

    Thumbs up Poll: Barclays Premier League 2017/2018

    Vad ca iar nu vrea nimeni sa-l faca, oricum acum facem poll-ul mai interesant, ca asa cu cine iese campioana e cam dull.




    THIS WEEK PREMIER LEAGUE IS BACK, MF-ers! BEST FOOTBALL LEAGUE ON THE PLANET!





    Desi vad pe 4 pe Chelsea nu pe Spurs, mi-e prea scarba de echipa aia, mai bine votez cu Miril. Cu sufletul!
    Last edited by Johnny D; 7th August 2017 at 01:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Eddy, vezi ca era multiple choice poll. -_-'

    Toate carpele au acolo voturi doar Arsenal nu... si tu dai un singur vot.. plm.

    Puteam pune la vot si anu trecut: cine ia cupele Angliei, cupa si supercupa si tot acolo eram, doar eu vot.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca n-ai pus si Brighton in poll...tot degeaba

  4. #4
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Ce vise are Ionica. Sunteti a 6-a favorita la pariuri si probabil acolo o sa terminati, nu mai visa CL, ca nu mai pupa Arsenal asemenea meciuri degraba.

    Chelsea, United si City se bat sezonul asta pentru titlu.

  5. #5
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Esti subiectiv pana in maduva oaselor. Chelsea nu rezista anul asta cu lotul pe care il are si in campionat si in UCL.

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Ce vise are Ionica. Sunteti a 6-a favorita la pariuri si probabil acolo o sa terminati, nu mai visa CL, ca nu mai pupa Arsenal asemenea meciuri degraba.
    Si gatu unde-ti e? Hai pe pariu ca nu prinde Arsenal CL, iti dau cota 3 la 1! 3!
    Ce stiu aia cu pariurile? Leicester avea cota 10 mii ca ia titlu!


    PS: Cotele alea au fost facute cand toti prostii in frunte cu unii de pe forum au tot zis ca Alexis pleaca.
    Ce va tot intreb de vreo 2 luni, unde a plecat?


    Voi ultima data cand ati jucat in CL, ati terminat pe 11 bah! Uite cine vorbeste, partea a 74-a!

    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Esti subiectiv pana in maduva oaselor. Chelsea nu rezista anul asta cu lotul pe care il are si in campionat si in UCL.
    Nu e subiectiv, i-am violat in 3 din ultimele 4 meciuri asa din intamplare, doar de-acu o sa fie meciurile pe bune!





    E suparat rau pe viata asta Eddy, daca tii bine minte dupa sferturile de la Halle eu am zis c-as cere la casa de pariuri sa-mi dea o cota ca Federer nu mai pierde meci pe iarba anu asta si tot asa mi-a zis s-o las cu visele! Cand colo, ce sa vezi, Federer n-a mai pierdut set de-atunci!
    Last edited by Johnny D; 7th August 2017 at 21:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    PS: Cotele alea au fost facute cand toti prostii in frunte cu unii de pe forum au tot zic ca Alexis pleaca.
    Ce va tot intreb de vreo 2 luni, unde a plecat?
    Tu si gurata ta spurcata, poate vad ca maine pleaca. Nu mai vorbi inainte sa se inchida perioada de transferuri.

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Doamne fereste, crezi si-n zane, Eddy?
    Eu desi pariez pe zeci de milioane, nu sunt absolut deloc superstitios, asa ceva nu exista, evenimentele se-ntampla logic, nu pe baza de jinx. Daca era sa plece, nu incepea campionatu aici.


    PS: Daca e s-o luam pe superstitie, e bine cand zice el s-o las cu visele, e de bine, bine, nu doar bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    De fiecare data cand sustii ceva pe topicul asta, mereu se intampla pe dos Nu vreau sa risc.

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Anu trecut(o data) doar cu top 4 s-a intamplat. Ce, Ings a dovedit ca e vreo mare scula?
    De Vardy am zis ca e one season wonder, nu asa a fost? Acuma, pe toate nu le poti nimeri.
    Giroud continua sa fie peste carpa aia de Cavani care rateaza singur cu portaru si te costa calificari.


    Sansele ca Arsenal sa nu prinda top 4 anu asta sunt mici. Doar ale lu City sunt mai mici, atat. Cine are o problema cu asta, gatu jos, nu ca anu trecut cand s-au tot futut unii pe altii cu morcovii care mai de care mai mare si n-au pariat ca la final sa apara zmei cu ce-au stiut ei! Yonutz tradatorul nu ne-a dat in top 4, dar de el sunt absolut convins ca n-are tupeul sa parieze pe treaba asta, a kknit-o acolo de-o idee degeaba si el, n-ar fi prima.
    Last edited by Johnny D; 7th August 2017 at 21:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    @Johhny...daca liverpool il pierde pe coutinho, atunci aveti mai multe sanse voi decat liverpool sa prindeti top 4.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #12
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    neah, nu stam chiar asa mult in cou.
    daca luam ceva cm/cam/st in loc nici nu ma supar. da' sa fie bun. daca il vindem si banii merg pe virgin van dick si alti anonimi then fsg out.
    retired.

  13. #13
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca il luati pe Lanzini, v-ati facut. Si ramaneti si cu bani in plus.

  14. #14
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ceva zvon? lanzini e..bleah, nu-mi place deloc.
    retired.

  15. #15
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Mai degraba pare inventat. Nicio sursa credibila. Dar daca ar fi sa fie, nu cred ca i-ar fi greu lui Liverpool sa-l atraga (cu West Ham avand acum Chicharito, Arnie, Antonio, Ayew, Snodgrass, pretty stacked) si Lanzini ar fi primul jucator care se potriveste perfect pe profilul lui Coutinho (Evident, mai are de crescut). Nu stiu cine altcineva l-ar putea inlocui.

  16. #16
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    cine a zis ca e nevoie de un jucator pe profilul lui?
    lanzini niciodata, nu mi se pare nimic de capu lui.
    retired.

  17. #17
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pentru ca n-aveti niciun creier la mijloc fara Coutinho.

  18. #18
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    uhm, firmino?
    retired.

  19. #19
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Eh, la naiba, ala e false 9. Nu creeaza, el face spatiu pentru Mane si Salah. Va duceti la dracu daca il puneti pe Firmino coordinator de joc Trebuie jucatorul ala care leaga jucatorii printre ei, care are de cele mai multe ori mingea si tine jocul in frau in treimea adversa.

  20. #20
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    am impresia ca l-am vazut mai mult pe firmino ca tine.
    retired.

  21. #21
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Eu am impresia ca nu

    Uite exemplu in ultimul meci de sezonul trecut cu Middlesbrough, cand Coutinho a jucat in pozitia in care ar trebui sa joace sezonul asta, mai retras din linia de 3 (https://www.fourfourtwo.com/statszon...wrapper-anchor) si uite ce face Firmino (https://www.fourfourtwo.com/statszon...wrapper-anchor). Nu o sa joace niciodata Frimino rolul lui Coutinho.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •