View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 48 of 65 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 988 to 1,008 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #988
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    dupa care te iei de luci ca e vita. si sigur daca mai caut in urma mai gasesc cate ceva prin mesajele tale.

    edit: la moderatori ce le ceri sa dea ban la jigniri cand ei sunt fruncea la asa ceva
    Imi cer scuze.M-a luat valul de la bucuria provocata de ai mei.Inca o data, scuze tuturor celor care le-am jignit echipele.Nici eu nu sunt usa de biserica.In schimb,pocitania aia libidinoasa de Lucifer trebuie pedepsita.Moderatorii tin cu el deoarece daca era pe buna dreptate era banat la prima postare.Ce sa ma mai mire,, atat timp cat sunt politisti si preoti pedofili si sunt tinuti in functii si acoperiti de colegi.
    Toti moderatorii de aici sunt incapabili,probabil din cauza lor nu mai posteaza asa de multa lume cum o facea in anii trecuti.Vine unu' gen Luci si cand vezi ce posteaza nici nu iti mai bine sa te certi cu el ci renunti a mai posta fiindca asta fac oamenii sanatosi mental si inteligenti

  2. #989
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Glory Glory Manchester United !!!

    Valencia
    Martial
    Lukaku

    @VladTepes

    Ia-o-n partzzzzzzz
    Sac,sac,sac

    Frustratule... :p

  3. #990
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Imi cer scuze.M-a luat valul de la bucuria provocata de ai mei.Inca o data, scuze tuturor celor care le-am jignit echipele.Nici eu nu sunt usa de biserica.In schimb,pocitania aia libidinoasa de Lucifer trebuie pedepsita.Moderatorii tin cu el deoarece daca era pe buna dreptate era banat la prima postare.Ce sa ma mai mire,, atat timp cat sunt politisti si preoti pedofili si sunt tinuti in functii si acoperiti de colegi.
    Toti moderatorii de aici sunt incapabili,probabil din cauza lor nu mai posteaza asa de multa lume cum o facea in anii trecuti.Vine unu' gen Luci si cand vezi ce posteaza nici nu iti mai bine sa te certi cu el ci renunti a mai posta fiindca asta fac oamenii sanatosi mental si inteligenti
    bai, ca bine zici. asa cum si altii au plecat de pe aici, asa fac si eu. sa ramana forumul cu al de lucei si ionei.
    asta a fost ultimul meu post. sa fiti sanatosi.

  4. #991
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    dupa care te iei de luci ca e vita. si sigur daca mai caut in urma mai gasesc cate ceva prin mesajele tale.

    edit: la moderatori ce le ceri sa dea ban la jigniri cand ei sunt fruncea la asa ceva
    Vlad si Lucica sunt niste copiii ce se bulgaresc in zapada.
    Ii lasam ca-i sezonul si profita furiosi ca de Craciun n-a fost, recuperand destoinic!


    Asta si faptul ca pe sectiunea asta nu sunt moderatori! Nu stiu daca au fost vreodata!

    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    bai, ca bine zici. asa cum si altii au plecat de pe aici, asa fac si eu. sa ramana forumul cu al de lucei si ionei.
    asta a fost ultimul meu post. sa fiti sanatosi.
    Ce-ai cu mine, tot suparatzel?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #992
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    bai, ca bine zici. asa cum si altii au plecat de pe aici, asa fac si eu. sa ramana forumul cu al de lucei si ionei.
    asta a fost ultimul meu post. sa fiti sanatosi.

    Nu inteleg ce ti-am facut de vrei sa nu mai postezi...in orice caz,pizidificarea barbatului e la moda secolul asta.Daca zic cuiva da-te mai incolo suna la politie si zice ca a fost tentativa de omor )))

    Macar e bine ca pe forum raman numai barbatii adevarati si posesorii de vagin fug de parca ar avea la cur o p.u.l.a gigant care ii urmareste


    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  6. #993
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Ca bine zice, draca Lucica!


    Si mai e aia clasica pizdelor "L-am pus pe ignore!", ca nu mai suporta o discutie cu argumente cu unul care e mai tare ca el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #994
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ca bine zice, draca Lucica!


    Si mai e aia clasica pizdelor "L-am pus pe ignore!", ca nu mai suporta o discutie cu argumente cu unul care e mai tare ca el!

    Tu esti barbat adevarat,eu sunt un baietel adevarat ce va deveni un barbat adevarat,neinfricat si corect.

    La bordel cu voi p.i.z.d.e.l.o.r daca va plangeti din orice nimic.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  8. #995
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Epica faza golului lui Wilian. În sfârșit un meci bun.

  9. #996
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    4-0 min 22, exact ce ziceam, acasa jucam total altfel.

  10. #997
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Ce-s cu izmenele alea pe United?




    Martial salveaza izmanosii din nou!




    Cat pe ce sa fie 1-1! Bulanu de multe ori face diferenta, Burnley bara-afara, bara-gol izmanos 5 min mai devreme!
    Last edited by Johnny D; 20th January 2018 at 18:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #998
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Il vrei la Arsenal Ioane?

  12. #999
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Dribleaza bine, fuge bine, suteaza bine, nu-mi place insa ca paseaza la dracu! D-astia am mai vazut!


    Echipamentele alea ale voastre de deplasare sunt... nu stiu cum sa ma exprim, roz bon-bon cu ursuletzi albi?
    Acum imi dau seama ca nu sunt nici macar izmene de barbati!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1000
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dribleaza bine, fuge bine, suteaza bine, nu-mi place insa ca paseaza la dracu! D-astia am mai vazut!


    Echipamentele alea ale voastre de deplasare sunt... nu stiu cum sa ma exprim, roz bon-bon cu ursuletzi albi?
    Acum imi dau seama ca nu sunt nici macar izmene de barbati!
    Izmene de alea cu ursuleti porti si tu cand dormi si ne minti pe aici ca nu esti fan United
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  14. #1001
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Pfai de calu lu Decebal ce-a facut acolo Sane.... inSANE! Si Messi cred c-a aplaudat faza asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1002
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Multumit ca l-am luat pe Sanchez.E un jucator care a tras Arsenalul dupa el in foarte multe meciuri.E o solutie pe termen scurt 2-3 ani maxim (are 29 de ani).Sunt fericit maxim ca am adus un jucator de clasa mondiala insa nici cu el nu o putem opri pe City dar e ok si asa

    ggmu !!!

    Poate il luam si pe Mesut Ozil ala ...la 2 echipe nu le putem lua jucatorii importanti...Liverpool si City....restu sunt piata noastra de desfacere
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  16. #1003
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Mandru spuse Lucica! Eh, asta deocamdata, pe viitor lucrurile se vor schimba iar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1004
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mandru spuse Lucica! Eh, asta deocamdata, pe viitor lucrurile se vor schimba iar.
    Normal ca se schimba.O sa va luam iara cei mai importanti jucatori.Hai ca te transferam si pe tine sa fi suporterul lui United.Cat vrei pe luna ?
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  18. #1005
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Alexis Sanchez said: “I am thrilled to be joining the biggest club in the world. I have spent three-and-a-half wonderful years at Arsenal and I bring with me very positive memories of that great club and its fans. The chance to play in this historic stadium and to work with Jose Mourinho was something I could not turn down. I am very proud to be the first Chilean player ever to play for United’s first team and I hope I can show our fans all around the world why the club wanted to bring me here.â€


    Oficial

    Veselie,mare veselie
    Diseara se lasa cu paranghelie
    Sanchez recunoaste ca a semnat cu cel mai mare club din lume

    Sa vina berileeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Ioane nu fi frustrat ...si tu poti fi transferat la Manchester United si o sa-l ai pe Sanchez iara aproape

    ggmu !!!

    spiridusii )))))))))))))))))))))))))))

    https://www.youtube.com/watch?v=r3fKtgMpKAE

    Uitati-va la video..voi fani Arsenal mai ales creste inima-n voi )
    Last edited by cr7luci; 22nd January 2018 at 20:22.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  19. #1006
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Iubesc jucatorii astia.... Van Persie ne-a adus un titlu la primul an jucat la noi (la Arsenal in 8 ani nu a adus nimic )
    Sa vedem ce ne aduce Alexis Sanchez...v-am dat pe Wellbeck si pe Mikitaryan asa ca suntem chit

    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  20. #1007
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Underrated e faptul ca l-am luat pe moca practic, swap cu Miki, fara alt adaos. Bine, era in ultimele 6 luni si ii dai salar cacalau, dar in mod normal e inca jucator de suta de milioane in orice alte conditii.

    Asta inseamna ca raman bani pentru doi gargantuani la vara, unul pe fereastra luam mereu oricum.

  21. #1008
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Underrated e faptul ca l-am luat pe moca practic, swap cu Miki, fara alt adaos. Bine, era in ultimele 6 luni si ii dai salar cacalau, dar in mod normal e inca jucator de suta de milioane in orice alte conditii.

    Asta inseamna ca raman bani pentru doi gargantuani la vara, unul pe fereastra luam mereu oricum.


    Michael Carrick a anuntat ca se retrage iara Marouane Fellaini a zis ca nu isi mai prelungeste contractul ceeace ma bucura fiindca trebuie sa luam un mijlocas central de clasa in vara iara Ibrahimovici va pleca...un atacant de clasa (ne neaparat).2 maxim 3 jucatori ne trebuie in vara
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •