View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 60 of 65 FirstFirst ... 10505859606162 ... LastLast
Results 1,240 to 1,260 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #1240
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    socant cum i-a intors spurs pe chelsea...

    e done...se stie top 4...

    avem the curious case of chelsea

    campioana
    out din UCL
    campioana
    out din UCL
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #1241
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Pai ce v-am zis eu, cand nu joaca nicaieri, atunci se bate la titlu doar!
    Acuma sa vedem anu viitor, ca va fi in EL care-i va fi shpilu.


    Desi prima instanta nu-i face dreptate OUT din CL, ci a termiant pe 11! PE 11!
    E ca si cum ai zice ca Steaua joaca in play out! Sau Milan a retrogradat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1242
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    Pep castiga titlul si cu City dupa ce a castigat si cu Barca respectiv Bayern ! titluri in 3 cele mai tari campionate ale Europei ! The Legend ! e drept ca a reusit si Mou cu Chelsea , Inter si Real !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #1243
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Am inceput sa ma uit dupa Burnley si sa ma minunez ca tot bate si ne ameninta locul de EL! Penibil...


    Wengay OUT! Si ia-l si pe kktu ala de Ramsey cu tine. Auzi ca vrea sa plece, e prea bun!
    Cum sa vrei sa pleci!? VREM NOI SA SCAPAM DE TINE, GUNOIULE! NU ESTI JUCATOR DE ARSENAL! VALEA!


    Vad ca Leicester iar a batut in deplasare cu bulan nesimtit... sunt experti astia.
    Last edited by Johnny D; 2nd April 2018 at 09:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1244
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    sper sa termine Leicester pe 7. Nu penibilii de Everton, care s-au facut de ras in EL, si in nici un caz Burney care vor iesi din primul tur preliminar.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #1245
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,354
    Reputatie
    0
    Fundasul ala dandez e varza. Sezon ratat, sa vedem la vara cine vine in locul lui Conte.

  7. #1246
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    sper sa termine Leicester pe 7. Nu penibilii de Everton, care s-au facut de ras in EL, si in nici un caz Burney care vor iesi din primul tur preliminar.
    Nu stiu ce te stresezi, nu e de parca Anglia duce lipsa de coeficient.
    In plus, mai bine sa mearga astia mai slabi sa aiba sanse si echipele din estul Europei sa prinda macar grupele EL.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1247
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    detesc echipele care ocupa un loc european degeaba pentru a ignora competitia si ptr a se face de ras.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #1248
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    detesc echipele care ocupa un loc european degeaba pentru a ignora competitia si ptr a se face de ras.
    Înseamnă că Îti detești și propria echipa partzareeereeeeeee

  10. #1249
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Ati bagat rezervele, futa-va Stalin, Vlade?
    Ce, vi-e frica ca va-ntorc aia in retur de la 3-0 daca nu sunteti fizic 111%?



    Mi-e mila bre de voi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1250
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Bah da bun e Solanke ala, atata dribling are-n el cat n-a vazut Cavani-n toata viata lui!
    Eu cred ca el are o singura schema de joc incercata la antrenamente, clasica "ai, n-ai mingea, dai la poarta"!
    Coechipier nu exista, de dribling nu s-a auzit, pasa nu s-a inventat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1251
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Partzareeereeeeeee Ioane. Băgăm rezervele ca ne permitem.Locul de Liga îl avem asigurat.La voi nici locul 6 nu e bătut în cuie

  13. #1252
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    LOLris in actiune din nou! Cat mai joaca asta la cel mai inalt nivel?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1253
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    stoke pica...cine s-ar fi asteptat..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. 7th April 2018, 20:29

  16. #1254
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    United intoarce de la 0-2 la pauza la 3-2 cu City min 74 ))))))
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #1255
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Da-i in plm.Macar i-am mai demoralizat un pic inainte de partida cu Looserpoola.Prima repriza am fost penibilii penibililor.A 2-a ne-am luptat ca la carte.Ca a 2-a repriza tre sa semene toate meciurile in care ne-am facut de kkt.

    Sunt Happy rau di tot.Suntem a 2-a echipa din PL care le molestam gauricea si la ei acasa,mai ales,unde aveau victorii pe linie tot cu tiki taka lor.

    ggmu !!!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  18. #1256
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    NIMENI..dar NIMENI nu se astepta ca city sa ia dubla infrangere cu liverpool si united, prima la scor de neprezentare si a 2-a de la 2-0 la 2-3

    pur si simplu inamisibil asa ceva....
    300 de milioane de euro in aparare bagate degeaba...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #1257
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    NIMENI..dar NIMENI nu se astepta ca city sa ia dubla infrangere cu liverpool si united, prima la scor de neprezentare si a 2-a de la 2-0 la 2-3

    pur si simplu inamisibil asa ceva....
    300 de milioane de euro in aparare bagate degeaba...
    Bai Ionutz...ei macar ia titlul.Nu sunt chiar degeaba fraticu.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  20. #1258
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    iau titlul datorita atacului si mijlocului: aguero, silva, sane, de bruyne etc...

    dar in aparare repet...vreo 300 de mil degeaba...
    si s-a vazut in aceasta saptamana...

    cat despre Man Utd...cumva desi suntem echipa eliminata ACASA de sevilla, cumva am batut la rand si Chelsea si Liverpool si Man City )
    btw...Sevilla care azi luase 0-4 de la Celta.
    Last edited by YoNuTzz; 7th April 2018 at 21:42.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #1259
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    NIMENI..dar NIMENI nu se astepta ca city sa ia dubla infrangere cu liverpool si united, prima la scor de neprezentare si a 2-a de la 2-0 la 2-3

    pur si simplu inamisibil asa ceva....
    300 de milioane de euro in aparare bagate degeaba...
    Prima data in vreo 7-800 de meciuri cat a fost el antrenor cand ia 3 bucati in meciuri conscutive! Si cu cine a reusit el asta, tocmai cu City, supermegacampioana supermegacampionatului lumii! Sa-l felicitam pe Guardiola pentru un record rar, zic!


    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    stoke pica...cine s-ar fi asteptat..
    In ciuda penibilitatii LOLris care era sa ia gol si din lob cu capu dupa o tentativa penibila de respingere pe sub minge dintr-un corner. Asta dupa ce a egalat pt Stoke degajand intr-un adversar, gazdele avand 0 ocazii de gol pana in acel moment.

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Partzareeereeeeeee Ioane. Băgăm rezervele ca ne permitem.Locul de Liga îl avem asigurat.La voi nici locul 6 nu e bătut în cuie
    Tzepes bacii, am 2 questiuni cu tine ca prea te dai pe spate post de post si nu dai raport corect la mai nimic! Ia:
    1. Explica-mi tu mie, pentru cunostintele mele generale, daca va place locu 4 asigurat care duce in preliminarii? Deoarece daca te-ai uitat acolo, Spurs tocmai v-a ajuns in clasament multumita jocului cu echipa a 2-a, si-n plus are si-un meci in minus!
    2. Care nu-s partari la tine in afara de suporterii Liverpool? Si Delaparis, binenteles!
    Last edited by Johnny D; 7th April 2018 at 22:24.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #1260
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Partzareeereeeeeee locul 4 duce tot în grupe. Nu mai e ca în anii trecuți. Nu ma interesează că e 2,3 sau 4.Toate în grupele CL duc. Locul 6 ca Arsenal ma demoraliza

    Eu bag mana în foc că luăm Champions League. Le mulțumesc partzarilor de la Jeg United ca le-au mai fu*tut moralul ca sa ii distrugem noi de tot. Chiar dacă nu câștigăm pe stadionul lor te asigur ca le dam gol și nu o sa pierdem la diferența de 2 goluri.

    Tu ești un partzarrrr de rang înalt.Besi încontinuu fiindcă mănânci fasole uscata ....toti sunteti partzari basinosi.Suporterii Liverpool sunt oameni cu capul pe umeri. Arsenal și Scum Utd sunt echipe cu suporteri debili mintal și asta se observa pe forum din postările lor.

    Îmi pare rău doar ca i-au bătut și scumsii fiindcă vroiam sa fim noi singura echipa care le-o da în partzzz dar e Bn și așa. Păcat că nu am fost capabili sa ne luptam la titlu.


    Paste fericit ca dacă nu va paste o teapa mare care va intra în fund și va iese pe gură

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •