View Poll Results: cine se califica?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Steaua

    6 50.00%
  • Sporting

    6 50.00%
Results 1 to 21 of 207

Thread: Steaua - Sporting Lisabona

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Nu e Steaua, e FCSB. Steaua joaca in alta liga. Intrebarea care se pune aici e daca va reusi FCSB sa scoata vreun punct. La calificare are sanse sub 10%, adica aproape nule, nici nu merita discutat. Cei care au vazut meciurile cu Real Madrid de anul trecut cunosc cum sta treaba.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ii spargem, muscam din ei, ii calcam pe ochi!




    Ai inteles cand am zis ca sunteti usor favoriti cu Plzen? Lucru dovedit de acea dubla, desi au mai fost unii usor carcotari.
    Aici sunteti usor iesiti deja din competitie cu tot cu superTexeira si Alibec cu tot.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    ce s-o trage prin distor ba baiatule..?
    Pai el a fumat statistica aia defumata cu returul acasa cand inaintea meciului cu Plzen tocmai acea statistica a fost infirmata. La fel va fi si acum deoarece e pura intamplare, tot ceea ce conteaza e mentalul si jocul echipelor, iar Sporting e cu 2 clase peste ce poate FCSB sa dea la ora asta. De fapt nimeni din Romania n-ar avea nici o sansa cu astia azi, este cat se poate de clar. FCSB-ul ala de-a eliminat Ajax si s-a luptat cu Chelsea bine de tot doar ar putea juca de la egal la egal cu ei, atat sunt de buni la ora asta. Sevilla se va convinge la meciul tur, calificarea va fi jucata inca de p-atunci sa nu-l mai streseze prea rau pe el statistica aia cu returul de acasa.

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Acum doi ani i-a scos TSKA Moscova din playoff. Poate se repeta istoria...
    Asta a fost atunci, acum TSKA e clar sub Sporting, FCSB n-a mai avut bulan sa cada chiar cu cei mai slabi din urna cealata.
    MMel a stiut el de ce si-ar fi dorit TSKA, si asa se vor convinge si Becali&CO dupa doar prima mansa. Dumnezeu nu va dori sa intoarca un 0-3 din tur, desi cine stie, dumnezeul lu Becali e posibil sa-si doreasca aproape orice.

    Quote Originally Posted by phife View Post
    O vai, am facut greseala sa intru pe site ul dubelor -fcsteaua dot ro si mi s-a facut o greata..
    Ei au sanse 50-50 cu sporting ma. Hai 40-60 ca au avut 2-3 jucatori care au luat euro da atat..
    Ma rog, o sa vedeti urmatoru hit european - gelson martins.
    Habar n-au aia pe ce lume traiesc bah, aia nici nu stiu ca nu cu Steaua tin ei in dubla asta. Nici macar nu stiu cu cine tin defapt.
    Last edited by Johnny D; 6th August 2017 at 18:59.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •