Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 484 to 494 of 494

Thread: Area 51

  1. #484
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    asta e atat de drogat acum incat nici nu realizeaza ca a murit un erou

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #485
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Se vede ca esti holtei. Cine face sex de 3 ori pe saptamana cu nevasta? Ce, toti avem deschidere la Sankt Petersburg, sa le frecam pe tarine in fiecare noapte polara?

    Te frecventam, ia-o ca pe un compliment.

    Io mereu le-am zis baetilor: ba, putin respect, asta a fost pe obuzul trimis de Romavia pe luna, prea stie la detaliu tot ce se discuta la etajul 8 al trustului Intact.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 3rd June 2018 at 13:44.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  3. #486
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Scrisoarea unei prostituate către sotia unui client
    https://www.libertatea.ro/stiri/maga...client-2063866


    Dar să te întreb ceva: Când a fost ultima oară când tu si sotul tău ati făcut sex de trei ori într-o singură săptămână? Când s-a plâns ultima oară din această cauză? Nu crezi că este posibil ca între timp să fi rezolvat singur această problemă, cu ajutorul meu?

    Ti-am bolduit ca stiu ca nu vezi prea bine si nu prea intelegi totul!

  4. #487
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cu ajutorul tau? Nu, sunt linistit. Mai ingrijorat sunt pt soacra-mea, ca a spus parintele ca e inca in viata, desi s-a ridicat la ceruri. Si tu cum bantui p-acolo, mi-e ca-i faci felul, nebunaticule
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  5. #488
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    in toate unitatitatile mapn-ului dar nu si in spitale, da?

    "În toate unitătile militare din tară vor fi organizate luni, de la ora 8.15, ceremonii de comemorare a comandorului Ion Stăiculescu, mort în misiune sâmbătă, în Franta, unde participa la un exercitiu multinational, anuntă Ministerul Apărării Nationale."

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #489
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Stii bine ca asta e un thread privat. Ca sa intri aici trebuie sa ceri voie proprietarului. Adica mie.

    ps- Ion avea 7500 ore de zbor. Era cel mai bun pilot pe Spartan. Sa mori intr-o camera de hotel, dupa ce ai zburat toata viata acolo sus 7500 ore, este o bataie de joc a sortii.

  7. #490
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da' ce ma, orice pilot trebuie sa moara intr-o coliziune cu solul?
    Astronautii ce sa mai zica?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #491
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A murit intr-o coliziune cu păsărica, asa sa o tot mierlesti. Norocul lui ca a fost la sol, altfel strica avionul si imprastia aiurea si pesticidele.

  9. #492
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Asa poate orice patraul si ciutac vorbi, in absenta omului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #493
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    ce pampaloc esti bai Ionica,pai cand au scris oamenii astia era liber macacul...
    granita la Orsova!

  11. #494
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca un copac cade intr-o padure dar nu-i nimeni acolo sa-l auda, mai produce vreun sunet?
    Asa si cu Capitanu'. Daca postarea e veche de trei saptamani, da' oamenii abia acum au observat-o, pentru ei e recenta, proaspat postata

    Inca simti mirosul de vopsea

    Bah, da' binete ati dat la intrare?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •