Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 337 to 355 of 355

Thread: Prima schimbare de antrenor in Liga 1 (urmeaza a doua etc ...)

  1. #337
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Prima schimbare de antrenor din inter-sezon!
    Dai un rege pe un ratzoi, daca esti Craiolgutza clone.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #338
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    A venit ungurul de Balint la Craiova. Prost rău Rotaru ala, ca Gigi dealtfel, cu nulitatea aia de antrenor vrei tu performanta...

  3. #339
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Ce, nu si-a luat nici macar ratzoi!? Astia-s retardati...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #340
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Reghe blatistul a fost dat afara deoarece, ca orice cocalar inrait, nu a putut sta deoparte de susanelele si gratarele in balcon alaturi de anturajele lui dragi -curvele si interlopii. O fi castigat Rotaru milioane din retrocedari anrp, dar, cand vine vorba de eticheta si spiritul Universitatii cu Leul in sigla, omul e spirt.

    Laszlo Levente Fekete Balint e un fel de Uzunidis romano-maghiar, fost antrenor scotian intr-o viata anterioara. In filosofia lui de joc se intalnesc des concepte cum sunt profilaxie, prudenta, 5-5-0, kick & run, apararea e cel mai bun atac etc.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  5. #341
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,950
    Reputatie
    0
    Rotaru dupa ce a rulat cativa antrenori a recunoscut in media ca Mangia a fost cel mai ok antrenor care la angajat la Craiova.
    Probabil in sezonul cand Bergodi a preluat echipa in cazul ca in iarna bagau mana in buzunar si cumparau 2 fundasi pe bani nu adusi liberi ar fi luat titlul.

    De exemplu la Tiraspol am vazut 2 fundasi centrali si unul dreapta de exceptie probabil pretul este altul acum dupa ce au batut Real Madrid


    Atunci au fost la 45 de minute sa castige titlul...insa Vinicius a fost de alta parere.
    Last edited by iulian_1976; 14th June 2022 at 13:55.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #342
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Am dat afara pe micutz, mnaaaaaa.....



    Victima colaterala in razboi,
    FCSB a amutzit!
    Becali sa ne beleasca un coi,
    Noi pe MeMe am tzintit!
    Last edited by Johnny D; 25th July 2022 at 22:12.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #343
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    PisDica si-a luat deja costumul de valet,auzi la el "am vorbit cu nea Gigi"...
    granita la Orsova!

  8. #344
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    surpriza! patronul GgB l a demis pe antrenorul GgB!

  9. #345
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Si LinDica zice ca el n-o sa faca schimbari dupa indicatiile lui Migi...
    Bai,asta-i prost,sau cum?
    granita la Orsova!

  10. #346
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa i-a promis, ca la meciurile cu Slujitorul, Ciuc si Botosani o sa-l lase să faca schimbarile 🤣 Si la altele, daca mai sunt meciuri de văruit cu Barbu si Antonie, acesti Stan si Bran fecesebisti.

  11. #347
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    L-am auzit pe Becali zicand ca Dica are 15 meciuri unde are liber la decizii. Boier mare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #348
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Eu l-am auzit pe Becali spunand ca TonToni Petrea si-a dat demisia,nu ca el l-ar fi dat afara...si ca nu s-a bagat niciodata peste vreun antrenor...
    Last edited by cip; 27th July 2022 at 12:17.
    granita la Orsova!

  13. #349
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Eu l-am auzit pe Becali spunand ca TonToni Petrea si-a dat demisia,nu ca el l-ar fi dat afara...si ca nu s-a bagat niciodata peste vreun antrenor...
    Sau pe Iancu ca nu a facut blaturi.

    Hahahaha

  14. #350
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    A venit ungurul de Balint la Craiova. Prost rău Rotaru ala, ca Gigi dealtfel, cu nulitatea aia de antrenor vrei tu performanta...
    Gata după 4 etape. Era logic ca nu duce mult. Bine Rotaru. Vine Sandoi oare?

  15. #351
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mi se pare normal ca rotaru, vicerege al retrocedarilor, sa calce pe urmele idolului si stapânului sau, george fekali. Bineinteles ca a fost o tampenie numirea lui Fekete, care ar fi un antrenor bun pt Dinamoi, in liga 2. Si, tot la ca poporeni, rotaru e inconjurat de lachei si mancatori de căcat, moluste fara personalitate care ii canta in struna. Cârțu s-a lipit cu curul de scaun, s-o fi asezat pe vreo amandina de la propria cofetarie? Bagati, ba, grafitti la noapte, nu v-am zis ca asta e solutia?

  16. #352
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Ratzoi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #353
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bine, nu prea poti sa faci scandal in vestiar la Radoi, ca iti arata copcile de la Bistrita, cand a demolat cateva termopane cu venele goale. Tot borsul fiind pe parchet.

    Un antrenor bun, pe stil oltenesc. Poate fi un pliant, cum a zis chiar el. Imi place filosofia lui, sper ca nu vrea sa se impace si aici cu nasul.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  18. #354
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bine, nu prea poti sa faci scandal in vestiar la Radoi, ca iti arata copcile de la Bistrita, cand a demolat cateva termopane cu venele goale. Tot borsul fiind pe parchet.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #355
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dica a demisionat de la FCSB, Ilie Poenaru a plecat de la UTA, iar Flavius Stoican a fost dat afara de la Mioveni.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •