Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
App, chiar asa, analfabeti si gigisti??!!
Unii (poate chiar majoritatea), da. Din pacate sunt si oameni ok, printre ei.

Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
Ti se pare un proiect serios?
Tu efectiv pui problema gresit !
Nu are NICI O RELEVANTA modul in care CSA se ocupa de marca, echipa samd intr-o discutie cu privire la adevaratul proprietar. Sunt subiecte separate, CSA poate sa fie compusa doar din oameni incompetenti, hoti samd, asta nu schimba faptul ca ei sunt proprietarii. E ca si cum as veni eu sa-ti spun ca FC Fcsb nu e Steaua doar pt s-a facut de ras cu Sporting Lisabona. Wtf, ce treaba are una cu alta ?!?!?! Serios, neserios, ei (CSA) sunt Steaua !

1. Nu au cumparat doar de la Regal. Chiar si FC Fcsb a transferat de la Regal. Si sa nu uitam cum Becali a transferat la pachet jucatori de la Urziceni, Viitorul, Astra samd.
2. Nu e un buget record, am inteles ca Academia Rapid are un buget chiar si mai mare.
3. Spui ca nu stiu sa-l foloseasca... ai si argumente ? Ca din cate vad, sunt pe primul loc, la egalitate cu Rapid.
4. Spui efectiv doar bazaconii legate de PSD Nu vezi padurea dincolo de copaci. Hotul e in fata ta (ciobanul), wake up ! Ma mir ca nu-mi spui de iluminati si reptilieni... Ce treaba are Burleanu, care apropo il sprijina 100% pe Becali ?(uita-te ce a zis initial despre palmaresul Stelei si cum s-a sucit brusc, cum nu mai tine cont de hotararile jud) Nu ma intereseaza celelalte echipe. Iar Mititelu... e un mic Becali.



delaoltenia, mai bine ai citi/scrie pe Steaualibera. Oameni ca xray sunt de o calitate indoielnica. Cenzureaza cam tot, ataca neprovocat, dezinformeaza samd. Si ce mielusel era pe vechiul suportersteaua.net