Results 1 to 5 of 5

Thread: Recomandare antrenor personal tenis

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Recomandare antrenor personal tenis

    Salut,

    Imi poate recomanda cineva un antrenor personal de tenis de camp? Nivel mediu, sa zicem.

    Merci

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Da, eu! De cand asteptam sa fiu intrebat!

    N-am jucat tenis in viata mea dar la cati sportivi am vazut, te-nvat si cum sa tii racheta, si cum sa-ti tii corpul atat in deplasare cat si pe executie!
    Am probleme insa la schimbarea prizei intre lovitura normala si scurta. N-am inteles niciodata cum dracu nu scapa aia racheta de tenis din mana cand schimba asa rapid! Pentru asta poate angajam alt antrenor specializat ca la fotbal antrenor cu portarii, va fi un antrenor cu schimbul prizei! Te va pune probabil la antrenamente speciale 2 ore pe zi doar de schimbat priza! Dupa un antrenament din ala nu mai ai chef in viata ta de tenis!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    incepator
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Ok, merci. Intrebarea era serioasa, though

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Stiu. Iti va aparea cineva serios probabil, in cele din urma... insa mai greu pe acest forum!


    Uite pe cineva serios, Unghierul! Mai serios ca asta nu gasesti, si le stie si pe toate, te-nvata ce vrei tu si low cost!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ioane, iar sperii userii noi?
    pana la urma ai luat robineti d`aia buni de la cip? ca vad ca ai prea mult timp in ultima vreme. nicio avarie nimic
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •