Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 157

Thread: Campionatul european de gimnastica artistica Cluj 2017

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Am terminat AA acum si nu-mi vine sa cred ca romanii nimic in primele doua pagini de rezultate. Voi chiar asa de adormiti sunteti ca nu se rascoala nimeni?

    Nadia am vazut ca o tot aratau la TV a zis si ea ceva sau doarme pe ea?

    Insa sa mergem pe pozitiv
    uk merge triumfal din moment istoric in moment
    medalii la ambele concursuri ieri.

    Christine Stiller sper sa aiba gura aurita cind a zis, România feminin will take a very long time to get back up there. Bold statement. De ce sper?

    Pt ca atunci când ai ceva special nu il dai porcilor. Sa stea romanacii la pomana porcului

  2. #86
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Am terminat AA acum si nu-mi vine sa cred ca romanii nimic in primele doua pagini de rezultate. Voi chiar asa de adormiti sunteti ca nu se rascoala nimeni?

    Nadia am vazut ca o tot aratau la TV a zis si ea ceva sau doarme pe ea?

    Insa sa mergem pe pozitiv
    uk merge triumfal din moment istoric in moment
    medalii la ambele concursuri ieri.

    Christine Stiller sper sa aiba gura aurita cind a zis, România feminin will take a very long time to get back up there. Bold statement. De ce sper?

    Pt ca atunci când ai ceva special nu il dai porcilor. Sa stea romanacii la pomana porcului
    Frate, tie iti e greu tare sa te bucuri pur si simplu de gimnastica si de campionatele astea, nu?
    Stim deja ca e dezastru la noi, get over it. Sportul asta nu s-a nascut si nici nu o sa moara cu Romania.
    Foarte tare Marian, jos palaria. Nervi tari, talent si multa munca si iata si rezultatele...

  3. #87
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    Frate, tie iti e greu tare sa te bucuri pur si simplu de gimnastica si de campionatele astea, nu?
    Stim deja ca e dezastru la noi, get over it. Sportul asta nu s-a nascut si nici nu o sa moara cu Romania.
    Foarte tare Marian, jos palaria. Nervi tari, talent si multa munca si iata si rezultatele...
    Don't feed the troll ��������

  4. #88
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Ce faceti fetelor, v-ati dascalit putin?
    Lasati ca nu e chiar asa rau, va da putina adrenalina, bujori in obajori pt weekend!


    Am auzit ca Dragulescu a luat aur, mie nu mi se pare chiar asa un dezastru!
    Bravo lui, la varsta lui omu e nr. 1 in Europa la sol! Exceptional!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Bravo, felicitări Marian! Medalia a fost muncita
    Last edited by AntoniaA; 22nd April 2017 at 16:41.

  6. #90
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1

    Angry

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce faceti fetelor, v-ati dascalit putin?
    Lasati ca nu e chiar asa rau, va da putina adrenalina, bujori in obajori pt weekend!



    Am auzit ca Dragulescu a luat aur, mie nu mi se pare chiar asa un dezastru!
    Bravo lui, la varsta lui omu e nr. 1 in Europa la sol! Exceptional!
    serios acum, cat sa il mai suportam???? mereu trece pe-aici si predica apocalipsa. N-am vazut niciun post constructiv, obiectiv, interesant.



    In alta ordine de idei, Johnny, nu te lasa pacalit de aurul lui Marian. Treaba sta prost.

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Deci il aveti in colimator pe Stoica care se perinda mindru prin fata voastră si nu l huiduiti sa il dati afara. La TV trebuie facut sa ai expunere masiva si voi dormiti in papusoi

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    Frate, tie iti e greu tare sa te bucuri pur si simplu de gimnastica si de campionatele astea, nu?
    Stim deja ca e dezastru la noi, get over it. Sportul asta nu s-a nascut si nici nu o sa moara cu Romania.
    Foarte tare Marian, jos palaria. Nervi tari, talent si multa munca si iata si rezultatele...
    Doamne iarta pe adormita neamului roaba ta

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Ma uitam la floric la axel la Iulia si sa fiu al naibii daca ei sebucurau de ggimnastica.

    EU in schimb am 3 medalii de sărbătorit sau 4. Cum naiba sa nu ma bucur

    In schimb romanii cu invidia. Daca aveau o grasa care sa ia aur pt ei i ar aduce McDonald's pe banda

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Ma uitam la floric la axel la Iulia si sa fiu al naibii daca ei sebucurau de ggimnastica.

    EU in schimb am 3 medalii de sărbătorit sau 4. Cum naiba sa nu ma bucur

    In schimb romanii cu invidia. Daca aveau o grasa care sa ia aur pt ei i ar aduce McDonald's pe banda

  11. #95
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Anda-Doinita View Post
    Si ce??????? A spus un neadevar??Are alura de halterofila,nicidecum de gimnasta pentru gimnastica artistica!
    Ai tu dovezi ca indicele ei de masa corporala nu e in limitele in care trebuie sa fie? Tu chiar crezi ca o supraponderala poate face ce face ea pe sol, barna, paralele si la sarituri? Vorbesti prostii...sau mai bine zis susti prostiile debitate de o comentatoare care refuza sa se perfectioneze sau macar sa nu faca comentarii deplasate.. Dar daca Larisa avea alura asta si castiga mai erai asa inflacarata ca vezi doamne are alura de halterofila?

  12. #96
    incepator
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Si sora-sa arata la fel!!!!!!!!!!! De ce crezi ca a ratat astazi,paralelul????Din cauza kilogramelor!!Ai fost in sala,sa vezi cum tremura bara de sus,din cauza greutatili???Sau cum se auzea ieri,in finala,birna,cind ateriza??????Nu e numai parerea mea!!Si nu imi spune ca sunt o neavenita!Sunt medic internist de 15 ani si imi dau seama ce e muschi si ce e supraponderabilitate!

  13. #97
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Voi vorbiti aici despre Serena sau ?

  14. #98
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Ești medic ?great
    157 cm la 53 kg ce BMI crezi ca da ? 21.5
    LimiČ›ele normalului sunt intre 18 Č™i 24 .... in condiČ›iile în care cei cu masa musculara BMI e mai mare decât la oamenii normali .
    Nu cred ca un medic poate vorbi în felul asta . Ori nu eČ™ti medic ori ar trebui revizuită deontologia. Nu catalogam Č™i nu diagnosticam fără sa consultam parca.
    Deci se revenim la BMI ....unde începe Supraponderabilitate? La ce BMI ?

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Anda-Doinita View Post
    Nu e numai parerea mea!!Si nu imi spune ca sunt o neavenita!Sunt medic internist de 15 ani si imi dau seama ce e muschi si ce e supraponderabilitate!
    Bine ca brexit ul ne a scapat de "medici" de astia.

  16. #100
    sport legend cristina.t's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    Bravo Catalina!
    O evolutie demna de o mare campioana.
    Generatia tanara evident trebuie culeasa de jos fiindca este incapabila sa lupte si sa aiba un mental de invingator.
    Iordache a avut mare noroc ca a evoluat acasa si din mila juriul i-a oferit cadou un bronz.

  17. #101
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    din pacate nu am vazut decat de la eythora. Ce a facut Larisa?
    Catalina s-a tinut exceptional.

  18. #102
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Aici greČ™eČ™ti. Larisa a avut doar 2 greČ™eli în tot exerciČ›iul. A pierdut o legare Č™i paČ™ii de la aterizare ... . Unde ai văzut tu mila ?

  19. #103
    sport legend
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,046
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina.t View Post
    Bravo Catalina!
    O evolutie demna de o mare campioana.
    Generatia tanara evident trebuie culeasa de jos fiindca este incapabila sa lupte si sa aiba un mental de invingator.
    Iordache a avut mare noroc ca a evoluat acasa si din mila juriul i-a oferit cadou un bronz.
    Sigur. Mentalul fetelor este de vina. Sistemul e minunat.
    Larisa a ratat o legare si a avut ezitare mare la coborare. Cu toate astea a fost foarte sigura pe ea in timpul executiei, cu exceptia momentului final. Cu nota de plecare mare, cine ar fi trebuit sa o invinga? Locul 4 a fost mult sub Larisa.

  20. #104
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Felicitari medaliatiilor! Un podium frumos la barna. Fara pasii de la aterizare Larisa ar fi avut argint...dar ma bucur si pentru olandeza este foarte foarte eleganta.

  21. #105
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Da a fost un exercitiu foarte bun in rest. Asta e, i-a iesit mai bine in calificari.
    In rest ce sa zic...noroc ca fetele astea sunt mai istete decat adultii din jurul lor si mai fair play
    Comentariul tau Cristina e ....gretos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •