Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Stadionul Ghencea

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Ilie Barbulescu
    Stai asa! Ma suni sa ma intrebi despre ce a fost marti pe Ghencea? Un circ! Niste rasi ai Romaniei. Sa fie de capul lor! Primul om care trebuia sa calce pe acel stadion era bine sa fi fost Emeric Ienei, dar crezi ca s-au gandit mintile alea luminate de la armata sa il invite pe nea Imi? Lasa ca l-au chemat repede pe Puiu Iordanescu, iar el a avut grija sa nu ii lipseasca de acolo copiii lui de suflet. Noi astia din steaua 86 stim cine sunt, nu le dau eu numele public.

    Sunt curios daca Puiu avea tupeul sa dea ochii cu Piti? Au transformat totul intr-un circ cu acele casolete in care au fost bagate bucati de gazon. Zici ca eram la magazin, iar produsele ne erau puse pe cantar. Puteau sa organizeze si ei un eveniment mult mai frumos. Era frumos sa fim invitati toti componentii Stelei 86, nu doar asa pe vrute si nevrute. Era frumos sa fi fost invitati si alti fotbalisti ai Stelei din diferite generatii. Ii rog pe astia de la armata sa imi uite numarul. Ei ma suna pe mine sa ma invite doar la meciuri de baschet cand au nevoie de imaginea noastra
    Last edited by delaoltenia; 29th August 2018 at 13:57.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #24
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0

  4. #25
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Noul nout stadionul Ghencea, daca doriti sa comentati
    https://www.digisport.ro/galerie-fot...encea-917960#6
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Feb 2024
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    What are your thoughts on the new Ghencea stadium based on the provided link, and do you have any specific comments or observations?
    [url=https://chedatinggo.com/][/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •