View Poll Results: Cine va castiga?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Romania 5-0

    0 0%
  • Romania 4-1

    1 16.67%
  • Romania 3-2

    4 66.67%
  • Belgia 3-2

    1 16.67%
  • Belgia 4-1

    0 0%
  • Belgia 5-0

    0 0%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 44

Thread: Fed Cup World Group II: ROMANIA vs Belgia

  1. #22
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    dezastru..0-3 cu belgia...urat de tot.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #23
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Si alina ce făcea până acu mai bine pe teren?

  3. #24
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    Chiar daca cresti pretul biletelor tot ajung tărani in tribuna mai ales in Bucuresti unde sunt multi melteni cu bani.

    Lui Ilie n-ai ce sa-i zici, e primul meci. De ramarcat, cel putin pe fb, comentariile rautacioase si lipsa de respect faČ›ă de Ilie - totusi reprezinta una din legendele sportului nostru.

  4. #25
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post

    PS: Ce frumoasa e Zanevska.
    Frumoasa? E ultra slaba și are nasul ascuțit, wtf? Asta e standardul de frumusețe mai noi la voi?

    Nu înțeleg Ce-au făcut fetele de au pierdut... În rest, numai maimuțoi în tribune...

  5. #26
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Taquito View Post
    Lui Ilie n-ai ce sa-i zici, e primul meci. De ramarcat, cel putin pe fb, comentariile rautacioase si lipsa de respect faČ›ă de Ilie - totusi reprezinta una din legendele sportului nostru.
    Ca si Hagi, Nastase e o legenda, dar strict ca jucator. In ce priveste capacitatile intelectuale, am mari dubii.

  6. #27
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    romanii sunt in general niste jeguri ordinare cand vine vorba sa respecte o personalitate daca nu ii place moaca lui.Iar facebucistii duc nesimtirea la extrem, daca vrei sa analizezi starea societatii din ziua de azi arunci un ochi pe acolo si te resemnezi

    La fel se intampla si cu halep.Toata hatereala aia de la niste neica nimeni pentru ce?
    Last edited by Roddicted; 13th February 2017 at 00:46.

  7. #28
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Din cauza ca multi se cred specialiști în domenii de care nu au idee.
    Hate-reala multă când nu știi exact despre ce e vorba. Halep e unul din cele mai des întâlnite cazuri.. printre multe altele.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Ai dreptate cu pauza Alina, tre sa faca o pauza. Dar data viitoare sa stie s-o faca asa cum o fac toti, in intersezon. Din greseli tre sa-nveti.
    Interesezonul pana acum a fost un sfetnic rau pentru ea, acu un an a renuntat la Fisette, acu a renuntat la a se recupera.
    Sper pe anu viitor sa nu mai faca inca una, vorba yankeului, 3 strikes and you're out!

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Nastase e ca nuca in perete acolo, nu are nicio treaba.
    Asa am zis si eu, trebuie macar sa fie bun pe post de mascarici sa detensioneze atmosfera. Din pacate nici de asta nu mai e bun!
    Last edited by Johnny D; 13th February 2017 at 09:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    In legatura cu Halep nu stiu ce sa zic.. nu stiu care a fost problema ei.. in intersezon sau altcandva. Oricum, sper sa isi ia pauza cat crede ea si sa revina la jocul sau frumos si la placerea de a juca tenis.
    In legatura cu Ilie Nastase - nu sunt fan, trebuie sa recunosc- insa ce am vazut la sala mi-a placut sa stii. A vorbit cu fetele, le-a incurajat non-stop si nu am vazut tensiune pe banca.. Ba mai mult am vazut ca toate fetele au declarat ca le-a destins si incurajat Asa ca nu stiu daca e cum ziceti voi !!
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  10. #31
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    In legatura cu Ilie Nastase - nu sunt fan, trebuie sa recunosc- insa ce am vazut la sala mi-a placut sa stii. A vorbit cu fetele, le-a incurajat non-stop si nu am vazut tensiune pe banca.. Ba mai mult am vazut ca toate fetele au declarat ca le-a destins si incurajat Asa ca nu stiu daca e cum ziceti voi !!
    Un capitan nejucator este altceva decit un mascarici, care sa le destinda si sa le incurajeze pe fete.

    Asa ceva stiam si eu sa fac, ma scalimbaiam, mai ziceam un banc semiporcos, le faceam un masaj eroic ... nu asta e problema ...

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Si in cel mai greu moment, la mp Elgorriaga striga in gura mare "P*LA, IRINA, P*LA! Tine minte ce-am vorbit noi! P*LA E SECRETUL!"
    Si-i face cu ochiul!
    Moment in care Begu izbucneste in ras, adversarele habar n-au ce se-ntampla si d-acolo Irina da winnere dupa winnere, intoarce si castiga meciu!
    Meciul e de-nregistrat si de aratat la copii in atare circumstante, cum orice minge conteaza, la fel conteaza si orice cuvant!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Sa fiu sincera nu prea va inteleg nemultumirea, de unde stiti voi ca nu au discutat si despre tenis? Omul oricum a zis ca Alina e antrenor, nu isi ia el merite in privinta asta.
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  13. #34
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    la nivel de echipa suntem in liga a 2 a tenisului ...pacat ...Sorana si Irina au luptat impulsionate si de public dar ...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  14. #35
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Romania a picat cu Marea Britanie in barajul pentru ramanarea in grupa II. Se joaca la noi. Marea Britanie, probabil cu Konta, Watson si Robson. We fucked.

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Se joaca la noi.
    Asta e tot ce trebuie sa stii. Alea n-au nici o treaba pe zgura. Konta se va kk pe ea, o bate Halep si cu mana stanga pe zgura.
    Begu iarasi joaca f bine pe zgura, insa eu m-as duce pe Monica, la stilu ei ioooooi ce mi-ar place s-o vad pe Konta cum se chinuie vreo 3 ore!

    Dar NU INDOOR IDIOATELOR! In rest, n-am ce sa mai zic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    E in aprilie, deci sigur e zgura afara.

  17. #38
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Ce retardat e Năstase... Ce glume de kkt face. Pana una alta ne trebuie victorie cu Marea Britanie. Azi probabil va fi 1-1.

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Da dar jucam cu Anglia acu nu cu Belgia, ce dracu e cu thread-ul asta!?

    Intrebarea mea e chiar suntem niste tigani? De ce dracu nu filmeaza prostii aia in tribune, macar o camera sa vedem cine e ala de-o trimite pe Konta in lacrimi la cabine? Nu s-a mai pomenit asa ceva decat la noi, meci intrerupt pentru injurii. Si Nastase fu primul scos afara din stadion, el probabil a dat tonul, tiganul maxim! Nici nu ma mira ca e steoist, mai tigani si necivilizati oameni ca astia mai rar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Dam dovada ca ca suntem tigani din nou. Năstase e un imbecil, dar stiam asta.

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    E varza Cirstea, n-are deloc lovituri de zgura, cum dracu sa joace in locu lu Begu care e zgurista clara!? Prost de tot Nastnatzie. Catre ce are comportament de tigan, mai e si prost de tot. Bine ca tribunele sunt cu el!
    Last edited by Johnny D; 22nd April 2017 at 16:42.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    romanii tot prosti cu sufletul si o sa continuie cu tripleta nadia-nastase-hagi..
    mama, ce greata am.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •