Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 205

Thread: FA Cup 2016-2017

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Welbz is back! Hide your bitches!
    Cum ziceam rezervele noastre din atac sunt mai bune decat titularii lui Liverpool.
    Totusi Perez a fost cam carpaci, singur cu portaru, unde suteaza? Hapt in portar... Welbeck trebuie sa fie rezerva in fata lui.


    Eko, bitching much!?


    PS: Cazorla mai joaca sau s-a retras din fotbal!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cum ziceam rezervele noastre din atac sunt mai bune decat titularii lui Liverpool.
    Totusi Perez a fost cam carpaci, singur cu portaru, unde suteaza? Hapt in portar... Welbeck trebuie sa fie rezerva in fata lui.


    Eko, bitching much!?


    PS: Cazorla mai joaca sau s-a retras din fotbal!?
    Perez a fost excelent azi. Eu nu inteleg tu la ce meciuri te uiti.

  3. #45
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    A vazut si el o faza din meci

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Cand ai singur cu portaru, tre sa nu dai fix in portar sau pe langa poarta.
    Asta tre sa faci daca esti atacant, si noi nu l-am adus pe post de mijlocas daca e nr. 9 sau n-am inteles bine!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    coaie, atunci portaru ce rost mai are? daca esti atacant nu esti doar un pomanagiu sau un 1la1 - dai goluri, atat.
    aubameyang rateaza 6/2 faze singur cu portaru, rateaza in draci, nu stie sa dea 1v1 da' **** mea, e golgheter..
    retired.

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Il vezi pe Lopez vreun golgeter pe la noi!? Poate am ratat eu ceva!
    Daca esti nr. 9 tre sa dai goluri, ori macar sa nu ratezi singur cu portaru, el nu e nici una, nici cealalta. Deocamdata, insa nu mi-am pierdut speranta. Cert e ca n-are cum juca niciodata in fata lu Welbeck, s-a vazut asta azi. Voi insa stunteti praf in atac, v-ar folosi un Lopez!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Perez*

    Perez nu e numar 9. Ce scrie pe tricou nu zice nimic despre cum joaca jucatorul (pricepi?). Azi a jucat in spatele lui Welbeck si Walcott si a facut-o foarte bine. A facut perfect conexiune intre mijloc si atac. A legat bine pasele. Assistul la primul gol a fost smecher si a mai creat cel putin o faza de gol (nu mai stiu la care din ele, cred ca l-a ultimul de l-a pus pe Alexis pe contra. Nu poate sa devina titular, n-are cum, dar ne putem baza pe el cand e nevoie.

    La fel, Niles si Adelaide au fost smecheri azi/ieri Au tinut tot mijlocul.

  8. #50
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    incearca sa iti imaginezi cat il injura el pe Gallas, cand era la Arsenal. ca numar 10, sa joci asa retras.

  9. #51
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Ce bine a jucat Perez. Isi face treaba foarte bine avand in vedere cat joaca. 2 goluri ieri el le-a facut cu pasele alea.

  10. #52
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    ggmu !
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Joaca Schweinsteiger azi.

    Si Timmy e titular, plang de fericire.


    Martianu' trebuie sa dea vreo 2-3 goluri, sa-si satisfaca patronu'.. dupa spusele lui Murila, e concurenta mare tata! Petarda suprema numita Mata, si petarda junioara numita Lingard sunt in universul lui Mourinho pe postul lui Martial, si trebuie rotati, cum altfel?

  12. #54
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Numai surprize azi. Inseamna ca United o sa fie eliminata

    Ha, ce nebunie e la Sutton pe teren dupa ce s-au calificat

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Joaca Will Grigg la aia...clar ca pierdem.

  14. #56
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ah, Will Grigg Am uitat. O legenda vie. Ma intreb daca Rooney l-a rugat deja sa faca schimb de tricouri la final

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Pai ar fi cazul, alta sansa nu mai pupa sa insface tricoul legendei. Legenda fiind Grigg, desigur.

    Rooney pleaca in China candva in urmatoarea luna, aia fac transferuri pana pe 28 februarie.

  16. #58
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Poate sa vina si in MLS. Cred ca i-ar fi mai bine aici. Sunt cateva echipe care inca au un loc de designated player.

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    140 mil in 3 ani. Beat that.

    Plus ca ia si United ceva maruntis...vreo 40-50 mil, pe-acolo.

    Strangi pe Rooney, Schneiderlin si Depay de un Griezmann in vara.

  18. #60
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Dar una e China, alta e US.

  19. #61
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Pai ar fi cazul, alta sansa nu mai pupa sa insface tricoul legendei. Legenda fiind Grigg, desigur.

    Rooney pleaca in China candva in urmatoarea luna, aia fac transferuri pana pe 28 februarie.
    Din vara poate pleca.Momentan avem nevoie de el (chiar daca nu mai e in forma ca in trecut dar ne poate ajuta datorita experientei).Si-a facut datoria fata de United.Daca luam si o suma frumoasa pe el,e liber sa plece.La fel ca Ashley Young,Michael Carrick si Bastian.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Campionatul la chinezi incepe luna viitoare, din vara nu mai are ce face acolo.
    Plus ca din toate zvonurile, era o chestiune de dorinta a lui Rooney, ca nu vroia acolo..nu ca United/Mourinho nu l-ar fi lasat.

    Si nu, nu avem nevoie de niciun Rooney...cele mai bune meciuri ale lui United anul asta nu l-au avut pe Rooney in teren. Omul e o umbra deja.

  21. #63
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Campionatul la chinezi incepe luna viitoare, din vara nu mai are ce face acolo.
    Plus ca din toate zvonurile, era o chestiune de dorinta a lui Rooney, ca nu vroia acolo..nu ca United/Mourinho nu l-ar fi lasat.

    Si nu, nu avem nevoie de niciun Rooney...cele mai bune meciuri ale lui United anul asta nu l-au avut pe Rooney in teren. Omul e o umbra deja.

    Nu sunt de acord cu tine in totalitate.Un fel de 50 % - 50 %.Suntem in joc pentru 4 competitii : Cupa Ligii (finala),Cupa Angliei,Europa League si Premier League (aici ptr. un loc de Champions League fiindca titlul nu-l pupam in veci).Trebuie sa avem un lot mai bogat pentru a face fata in toate competitiile daca vrem trofee.In vara o sa plece sigur cel putin 3,4 jucatori si or sa vina altii.Momentan eram de acord doar cu plecarea lui Ashley Young la chinezi (cum se vehicula) sau la alea 3-4 echipe din PL.In rest nu vreau sa plece nimeni.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •