Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940
Results 820 to 823 of 823

Thread: WTA Tour

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cota zilei mi se pare Polona Hercog cu Ruse romanca ierbista. Are 1.60 chiar 1.65 eu il vad sigur cat casa!
    It's the human urge to light up the dark corners for answers in other people… but at the end of the day, there are no answers there. Just more lives as sad and singular as your own.

Do not go gentle into that good night,
    Rage, rage against the dying of the light.

2.  
    manager
    Reputatie
    1
    Voi va uitati la partida Andreei Rosca cu Claire Liu? Ce frumos joaca. A luat primul set cu 6-4. Claire Liu e singura care i-a luat set lui Kerber la Wimbledon. Chiar vroiam sa o vad pe Andreea. Ii urmarisem doar rezultatele de prin turneele ITF. Acum inteleg ascensiunea ei fulminanta. Chiar joaca bine fata. Imi place atitudinea ei, e pozitiva, se incurajeaza tot timpul. Are lovituri bune pentru varsta ei. Chiar poate ajunge departe in cariera.

Sport Legend JJ's Avatar
    Reputatie
    0
    Ca tot se comenta pe aici de WC. La Bucuresti le-au primit trei tinere sperante romane, din care doua au iesit deja din primul tur.
    La Gstaad le-au primit o tanara speranta elvetiana (finalista la juniori la Wimbledon) dar si Schiavone si Schnyder. Cine credeti ca aduna mai multi spectatori, Patty si Francesca sau niste tinere de care, totusi, n-a auzit nimeni pana acum?

manager
    Reputatie
    1
    Candva, nici de Patty si Francesca nu auzisera nimeni. Ca doar nu s-au nascut vedete. Cine stie, peste ani, poate si tinerele noastre vor ajunge ca ele. Comparatia nu mi se pare chiar corecta. Noi trebuie sa incurajam tinerele noastre sperante, nu sa irosim WC-uri pe babaciuni. Daca venea cineva din TOP 10 mai ziceam, dar asa sunt WC-uri irosite dupa parerea mea. Tinerele noastre chiar daca pierd, le ajuta la incredere pe mai departe, vad si ele cum este nivelul unor jocuri cu jucatoare de top 100.
    Last edited by marian buzoian; 17th July 2018 at 20:12.