Page 24 of 121 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 484 to 504 of 2540

Thread: WTA Tour: Stuttgart, Rouen

  1. #484
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Progres!


    Daca mai pierde asa vreo inca 10 la rand are toate sansele sa mearga dupa Buci-ard in ITF-uri!
    Last edited by Johnny D; 19th October 2017 at 11:03.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #485
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,856
    Reputatie
    0
    ce diferenta..si colega ei, Garcia a ajuns la turneul campioanelor...

    ps: bravo Julia Görges pentru Moscow !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #486
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,316
    Reputatie
    0
    Ce grupe la Singapore, grupa ofensiva si cea a jucãtoarelor defensive. Azi avem Pliskova vs Venus si Muguruza cu Ostapenko.

  4. #487
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0

    WTA Auckland, Brisbane, Shenzhen 2018

    Dumnezeule cum serveste Svitolina aia, zici ca-i Isner feminin!
    CSN a facut unul din cele mai bune meciuri ale ei pe hard, degeaba. A servit-o ca pe iepuri.
    Greu o va bate cineva aici saptamana asta, si concurenta e mare, cel mai interesant turneu asta de la Brisbane.


    Dincolo Halepinho ar trebui sa ia turneul sau macar sa ajunga in finala, a avut noroc, Sharapova e pe partea cealalta.


    Caro e la Auckland care pare cel mai slab turneu... va fi interesanta lupta la locu 1 de la distanta saptamana ata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #488
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Sorana pare sa-si fi pastrat forma de anu trecut daca nu chiar sa si-o fi imbunatatit, foarte bun meci 2-0 cu Brady!
    Eu sincer nu-nteleg de ce nu s-a dus la Auckland, acolo ar fi avut chiar sanse la trofeu, la Brisbane insa...
    O are chiar pe Sevastova ca adversara in turul urmator, foarte nasol oponent!

    Simona incepe cu un meci de lupta, va castiga probabil 2-0, e bun un astfel de meci acum cand inca e debutul in an in care te intrebuintezi dar nu prea mult.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #489
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Mladenovic isi continua forma formidabila, a 13-a infrangere la rand!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #490
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Sunt tare curioasa sa vad ce sponsor va avea Halep.

  8. #491
    sport legend
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mladenovic isi continua forma formidabila, a 13-a infrangere la rand!
    Aceasta forma ''formidabila'' i-o da Dominic Thiem.
    Apropo, vad ca pentru turneele WTA s-a realizat alt thread, ma gandeam ca o sa postam tot pe cel de anul trecut. La masculin nu am gasit altul nou, asa ca am postat tot pe cel de anul trecut.
    Last edited by marian buzoian; 1st January 2018 at 21:19.

  9. #492
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Da, am uitat de faza cu turneele impreunate. O sa descalcesc maine ceva din ea.


    Ce vina are bietu Thiem ca aia nu mai stie da-n minge de juma de an?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #493
    sport legend
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Da, am uitat de faza cu turneele impreunate. O sa descalcesc maine ceva din ea.


    Ce vina are bietu Thiem ca aia nu mai stie da-n minge de juma de an?
    Daca cumva nu stii, citeste de aici: http://tenisite.info/thiem-mladenovi...goste-publice/
    Acum sigur vei sti raspunsul.
    Last edited by marian buzoian; 2nd January 2018 at 00:32.

  11. #494
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Inteleg dar nu e treaba lui ca asta nu mai stie juca tenis, el de ce mai stie?


    Ana Bogdan a batut-o azi confortabil pe Girogi, are un fizic ce aminteste de Wozniacki, foarte bine pregatita, foarte buna jucatoare de contra cred ca tocmai de asta. Va fi jucatoare de top 50 anu asta cred.


    Sabalenko monstrul din Loch Ness despre care vorbeam anu trecut a distrus azi o jucatoare decenta din circuit cu 6-1 6-0! Si Halep daca o va invinge pe Duan trebuie sa infrunte monstrul! Nu-i va fi usor, asta loveste salbatic din orice parte, inclusiv la retur si la serviciu, exact tipul de adversar care Simonei nu-i place in afara zgurii.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sorana pare sa-si fi pastrat forma de anu trecut daca nu chiar sa si-o fi imbunatatit, foarte bun meci 2-0 cu Brady! Eu sincer nu-nteleg de ce nu s-a dus la Auckland, acolo ar fi avut chiar sanse la trofeu, la Brisbane insa... O are chiar pe Sevastova ca adversara in turul urmator, foarte nasol oponent!
    Si Sevastova a facut-o una cu pamantul rapid, exact ce ziceam.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #495
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Joc la Riske, sah la Sharapova!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #496
    sport legend
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    De remarcat ca a pierdut si Ostapenko in primul tur. In doua seturi la Kristina Pliskova, care va juca in turul doi cu Ana Bogdan.

  14. #497
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Stiu, m-a costat vreo 300 de lei... In loc sa fi pus pe Thiem, am pus pe fraiera aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #498
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Sunt curios daca Simona o va invinge pe Sabalenka maine. In principiu, ar trebui sa o faca
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  16. #499
    sport legend
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare pentru moderatorii forumului. De ce nu se ridica sus, in capul listei, thread-ul pentru turneele ATP? Chiar daca postam, el ramane mai jos, al 7- lea din lista. In felul acesta nici nu se poate observa ca noi postam cate ceva acolo.

  17. #500
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,316
    Reputatie
    0
    Sabalenka o sa ajunga jucatoare de cel putin top 20 cat de rapid.

    Revenind la Halep, mi se pare absolut jenant sa fii nr. 1 si sa nu ai sponsor. Si mai vine si un GS imediat...

  18. #501
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by marian buzoian View Post
    Am si eu o intrebare pentru moderatorii forumului. De ce nu se ridica sus, in capul listei, thread-ul pentru turneele ATP? Chiar daca postam, el ramane mai jos, al 7- lea din lista. In felul acesta nici nu se poate observa ca noi postam cate ceva acolo.
    Buna intrebare! Raspunsul e ca am uitat!


    Dar am rezolvat tot ieri problema, din intamplare!

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Revenind la Halep, mi se pare absolut jenant sa fii nr. 1 si sa nu ai sponsor. Si mai vine si un GS imediat...
    Mie mi-ar place sa castige AO fara sponsor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #502
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Ce pita-i da Halep monstrului! Si-a adus harponul cu ea, Haleponul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #503
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Caro e la Auckland care pare cel mai slab turneu... va fi interesanta lupta la locu 1 de la distanta saptamana asta.
    Lupta castigata de Halep, va fi favorita nr. 1 la AO daca se respecta clasamentul.
    Insa Caro probabil va lua turneul si va fi nr. 2 mondial p-atunci! Svitolina dincolo cum ma asteptam continua si se bate si ea pt primul loc pe la AO, chiar daca azi a avut un meci infernal cu Konta care pare ca din nou joaca foarte bine pe inceput de an si foarte prost pe final.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #504
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Halep a jucat impresionant azi. Nu a fost faza ca Sabalenka a jucat prost, ci Simona a avut un nivel prea ridicat de joc. In semifinale ar trebui sa aiba o misiune chiar si mai usoara
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •