Page 16 of 139 FirstFirst ... 614151617182666116 ... LastLast
Results 316 to 336 of 2913

Thread: ATP Masters: Madrid

  1. #316
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    delpotro a aratat jalnic in primul set aseara, lesinat si fara pic de joc de picioare.Credeam ca el va fi cel care imi strica biletul.De unde

    La setul 2 nu ma pronunt, nu l-am vazut

  2. #317
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Si Djokovic a jucat prost cu Edmund. Dar daca trece de urmatoarele 2 tururi ia turneul.

  3. #318
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Cine iese de pe sfertul asta trebuie sa ia turneul Se joaca numai finale in fiecare tur pana se decide sfert-finalistul.

  4. #319
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Si Wawrinka pare in forma, dar la el nu e niciodata nimic sigur, poate doar la GS-uri . Eu tot pe Nadal mizez, bata-l Dumnezeu ca anul asta m-a facut din nou sa imi placa mult de el
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  5. #320
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    ce a trantit-o Nishioka, si-a dat cu tesla-n koae la turneul ăsta, și-a luat bătaie cruntă de la Ymer dupa care prinde LL tot cu Ymer pe care-l sodomizează apoi

  6. #321
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Taquito View Post
    ce a trantit-o Nishioka, si-a dat cu tesla-n koae la turneul ăsta, Č™i-a luat bătaie cruntă de la Ymer dupa care prinde LL tot cu Ymer pe care-l sodomizează apoi
    Ha, n-am observat

    Auzi, Cristy, se confirma iar regula Iar diferenta de scoreline e incredibila. De la 4 game-uri luate, Nishioka a lasat decat 5 game-uri pe tabloul principal

  7. #322
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Psihologia umana. Ce ziceam, deoarece ca tehnica, valoare sau forma, n-are explicatie.
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Si Wawrinka pare in forma, dar la el nu e niciodata nimic sigur, poate doar la GS-uri . Eu tot pe Nadal mizez, bata-l Dumnezeu ca anul asta m-a facut din nou sa imi placa mult de el
    E bun Nadal anu asta, el sau Djokovel iau turneul.

    Bine, mai e si Federer, depinde ce chef de tenis are.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #323
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Berdych Pospisil Nu stiu care e boul mai mare.

  9. #324
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Berdych, clar. Hai sa fim seriosi, 6-1 5-2 cu dublu break cu Nishioka!!! Crocodil fara dinti, cum am zis.
    Sa nu uitam ca e LL, a pierdut fara drept de apel in ultimul tur de calificari!


    Isner!
    Last edited by Johnny D; 14th March 2017 at 07:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #325
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Sa vedeti ce raliuri o sa fie diseara la Nadal cu Verdasco
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  11. #326
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Djokovic s-a pus pe reabilitare serios, nu vrea doar titlul de simplu ci si pe cel de dublu!



    Donald gascanu' l-a facut pe Pui covrig! Decisiv? Foarte decisiv!
    Ah, a avut 5-0 40-15 dar i-a scapat Puiu printre degete la covrig, ca la rotisor tot l-a tras.
    Last edited by Johnny D; 14th March 2017 at 21:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #327
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    De admirat ce face Nadal zilele astea, pastreaza o forma buna, constanta de joc, in conditiile in care are un adversar si el in forma buna, cap de serie. Si e impresionant luand in considerare ca a jucat si pierdut 2 finale pe hard anu asta, insa nu-l descurajeaza, ba dimpotriva ia ce e bun din ele: e constient ca inca joaca tenis de top si asta-i da incredere chiar daca nu se vede vreun trofeu de pe urma acestui joc bun! Rar asa om, cu asa calitate mentala. P-al meu sarac Federer daca era in locu lu Nadal cu 2 finale din 2 pierdute pe hard, la ora asta era batut in primul tur de nimeni si se uita la televizor la meciuri! Federer e cel mai talentat jucator din istoria tenisului, poate cel mai bun, dar Nadal e cel mai bun mental.

    In turul urmator mizez pe iberic ca-si ia revansa cu Federer, si-asa o sa si pariez cred.
    Desi Federer m-a cam casapit de fiecare data cand am pus impotriva lui(rare ori s-a intamplat sa pun), de data asta cred ca n-o mai face!
    Si asta pt ca terenurile de aici de la IW sunt mai incete decat cele de la AO, in plus nu cred ca are aceeasi forma Fedex ca si atunci.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #328
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    bravo freetz Si-a luat-o in freza de la jaziri.Ce vad unii la jucatorul asta?

    Oare o mai freaca mult butucanoasele alea pe terenul 2?Sa termine mai repede pentru ca urmeaza 2 meciuri care chiar ma intereseaza

  14. #329
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Cat de bine a jucat Djokovic in decisiv, a castigat cateva puncte cu reverul sau solid pe dreapta salbatica a lui Del Potro!
    Back to his old self!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #330
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Haideti sa lasam vrajeala!
    La ce ora e Fedalul azi? Se da pe undeva pe la TV?

  16. #331
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Frustrant ca a pierdut potro cu djokovic al 2-lea turneu cosecutiv, desi sincer nu aveam mari asteptari sa obtina victoria aici.
    Excelent meciul dintre sock si dimitrov, cel mai bun de ieri asa cum ma si asteptam.In setul 3 pe la mijlocul lui sock avea deja 40 de winners in conditiile in care serviciul a fost slab si nu a avea decat vreo 5 asi atunci, plus ca a servit 55% cu prima minge fata de 70 bulgarul care avea doar 21 de castigatoare.A salvat superb migile de meci, atat cele 3 consecutive la 5-4 cat si pe cea din tb.Reverul bun, dreapta la nivel inalt, urcari la fileu multe si voleuri de clasa.Era sa o comita in tb cand a ratat unul facil si se ducea la 6-2 dar pana la urma a scos-o la capat.Asa da, vreau sa vad atitudine si lupta pana la capat, chiar si cand meciul pare pierdut Jocul este acolo

  17. #332
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    Haideti sa lasam vrajeala!
    La ce ora e Fedalul azi? Se da pe undeva pe la TV?
    Pe Jiji TV, dar e tarziu, la 2-3 noaptea...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #333
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    M-ai ucis cu aceasta veste...

  19. #334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Imi pare rau!
    Am facut un lucru chiar si mai rau decat atat, am pariat pe Nadal!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #335
    sport legend
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    1,369
    Reputatie
    1
    mie Kyrgios-Djoko mi se pare mult mai interesant.

  21. #336
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Oh, bine ca meciul lui Kyrgios e mai devreme.

    Pacat ca Delpo n-a castigat aseara. Ar fi trebuit sa inchida meciul in doua seturi. In decisiv a fost inexistent.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •