Page 63 of 139 FirstFirst ... 1353616263646573113 ... LastLast
Results 1,303 to 1,323 of 2906

Thread: ATP Tour: Bucuresti, Barcelona, Munchen

  1. #1303
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Asa pare la prima vedere insa Sock stie cum sa-l joace, e spurcat rau shosetaru, slab dar shmecher, o sa-l frece pe Isner pe rever pana vomita. Ca sa castige Isner, trebuie ca Binetot, pierzatorul absolut al finalelor sa se impuna azi, altfel Sock e foarte posibil sa-l faca maine pe prietenul sau american. E slab Sock dar shmecher, el niciodata de exemplu n-ar fi putut sa-l bata pe Del Potro dar a avut bulan ca n-a trebuit sa joace cu el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1304
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Ce parasuta proasta e Isner, stai ca n-ajunge nici macar in finala!
    Cat bulan poate avea nesimtitu ala de Sock, deja e culmea culmilor!
    Trebuie neaparat sa bata Benneteau azi, pentru binele tenisului.


    Ar merita si amaratul ala un turneu luat dupa 10 finale ratate din tot atatea disputate, si ar fi si de masters, cred c-ar muri pe teren de fericire daca i s-ar intampla o asemenea rasplata dupa 10 finale de agonie consecutive.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1305
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Cred ca asta e cea mai slaba semifinala de masters din istoria tenisului. Oribil.


    Cel mai fraier a fost Federer, lua turneul asta jucand cu mana stanga si mai lua si locu 1 mondial probabil la TC!
    Foarte proasta decizie. Nadal practic a blufat ca n-avea forma fizica mai deloc nici el si Federer fraier n-a ridicat miza astfel ibericul scapa cu pozitia 1 mondial.
    Last edited by Johnny D; 4th November 2017 at 15:52.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1306
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Krajinovic in finala. Horror an.

  5. #1307
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Krajinovic in finala de ATP 1000. What am I missing?

  6. #1308
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Krajinovic asta lua 4 game uri maxim cu Nadal. Bolovan si Isner ala. Penibil turneu. Jucători de duzina în finale de MS. Ma uitam cum va arata top 10 de luni. Absolut socant. Zverev si Thiem pe 3,respectiv 4, Goffin pe 7, PCB pe 9...Nole si Murray afara din top 10 după ani de zile. De-abia astept anul viitor sa revină lucrurile la normal.

  7. #1309
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Ce jucatori avem la Londra. si Zverev si Thiem sunt in cea mai penibila forma posibila. Federer daca nu joaca prost castiga fara sa piarda set.

  8. #1310
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Sper sa castige Krajinovic, si la anul sa continue evolutiile bune. (Il stiu pe varu-sau )

  9. #1311
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Nu se mai termina anul asta odata...
    Cel mai penibil an in ATP de cand ma uit la tenis .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  10. #1312
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Krajinovic in finala de ATP 1000. What am I missing?
    Bulanul lu Sock... incredibil.

    Trebuie sa fii prost sa nu pui pe american azi, care se califica la TC cica... halucinant.
    Sa te califici la TC doar pt ca ceilalti toti sunt praf, doar stand la ciupeala. Cristos!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1313
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Mereu turneul asta de la Paris era plin cu surprize in fazele finale. Jucatorii tari ai circuitului nu isi mai pierd timpul aici
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  12. #1314
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Penibila si finala asta, Sock de-a dreptul ridicol cu reverul ala, zici ca da c-o maciuca diforma in minge!
    Slabul de Krajinovic il joaca 95% acolo cand are de ales si are set in fata si a revenit de la 2 break-uri in spate si-n setu 2! Halucinanta prostie sa ai o asemenea finala, cea mai slaba finala de Masters din istoria tenisului nu-i face dreptate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1315
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Fabulos ce-a facut Sock la 1-1 in decisiv, daca nu puneam pe el azi ca tot prostu, nu stiam!
    Acum inteleg de ce-i place lu Roddicted de el, chiar daca 90% reveru ala e de kkt, si cand prinde un game unde-i intra, apai ii intra frate!
    Ultimul punct a fost erotism curat cu reverul ala si apoi dreapta aia de nicaieri in passing cand altii abia o ajung s-o dea squash! A facut break intr-un game in care spurcatu ala netalentat doar atat ca foarte constant de Krajinovic cu mental beton a jucat doar cu primul serviciu!


    Nu c-as fi vrut sa castige Sock dar am pariat pe el, si oricat de retardat mental ar fi uneori sau cat de prost rever are deseori, e clar de 2 ori mai jucator decat carpa aia fara talent de Krajinovic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1316
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    6 game-uri la rand in decisiv Sock o data eliberat de presiune si jucand la valoarea lui!
    Doamne ce panarama a ajuns in finala: Krajinovic!



    Turneul campionilor pt Sock.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1317
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Daca se retrage Nadal joaca si Busta. Doamnee nu-mi vine sa cred ce top 10 avem.

  16. #1318
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Sock a inceput slab finala, poate si deoarece era favorit in cel mai important meci din cariera sa pana acum.In primul set a jucat doar la alibi, mingi cu mult spin si controlate in terenul advers, iar returul a fost slab..Eu sarbului ii spun Krapovic dupa meciul cu Mahut, deoarece este exact tipul de jucator care te face sa joci ca un r*hat.Un tenis enervant, constant, dar foarte plicticos.Se va mentine destul de sus cu el din nefericire.Primul set al sosetei a fost cel mai slab de la acest turneu(am reusit sa-i vad toate meciurile), dar ma bucur ca nu a renuntat.Probabil stia si el ca daca accelereaza putin ritmul il faca bucati pe sarb.Neasteptat rezultat dupa ce a jucat din vara incoace . Poate fi de bun augur pentru viitor.
    Oricum va fi interesant de vazut la londra deoarece poate produce meciuri interesante si spectaculoase, indiferent de rezultatul final. plus ca il vreau in grupa cu Nadal.

    Bh ala lung de linie cu care si-a procurat minge de break a fost aur. Primul passing lovit de pe rever in meci, pana atunci incercase doar sa bage slice sub fileu.Iar la mingea de break, a mai facut un highlight.Nu exista meci al lui fara asa ceva.
    Last edited by Roddicted; 5th November 2017 at 19:23.

  17. #1319
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Mda, asa zisei si eu, ma asteptam sa bagi deseama ca ti l-am laudat si eu o data!
    Ei bine, n-o sa se mai repete gresala asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1320
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Cum sa nu-l lauzi daca ti-a bagat bani in buzunar?

  19. #1321
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0



    Fuck you Napoli! Could have been double!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1322
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca v-ati uitat, insa mie-mi place formatul de la Next Gen Tour Finals. Parca fiecare punct are o miza mai importanta, cum seturile sunt mai scurte. Cel putin meciul dintre Shapopalov si Chung a fost foarte fain, pana acum
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  21. #1323
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Real tennis is played until 6 games (or 7). Bring real tennis back!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •